Şimdi Ara

Ukrayna'ya gideceğim ama bilgim sıfır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ukrayna'ya gideceğim, klasik söylentiler hariç pek bilgim yok. Gidenler genel bir bilgi verirse sevinirim. İşlerimi halledip üç gün gezmeyi ve eğlenmeyi düşünüyorum.

Mesela havaalanına inince polisler sorguya çekiyormuş.
    Niye geldi gibisinden. (Yaşayan bir kişi anlattı)
    Eğlence mekanına polisler geliyormuş. Rüşvet alıyorlarmış. (Yaşayan kişi anlattı) Son olarak kadınlarla ilgili onlarca söylenti.. İrdeledikçe pek iyi şeyler duymuyorum, gerçekten böyle mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha 1 hafta önce metropoldeydim hiç öyle birşey olmadı

Elit mekanlarda takilirsan sıkıntı yasamazsin

• Merhaba hocam telefon no onaylı olmadığı için pmlere cevab atamıyorum

Genel olarak turkiyeden bir fark göremedim

Amcam tirci ozbekistandan ukraynaya dikiş makineleri götürüyordu bende 2 hafta serbesttim pasaportumda var

Ankara'dan geçerken benide al dedim beraber gittik yükü bıraktık burgerkingde takıldık marketten peynir ekmek aldık fazla para harcamadik sadece son akşam metropole gittik ortaya tavuk kola normal salata söyledik amcam kendine 1 şişe içki söyledi (hayatımda ağzıma surmedigim için özelliğini fiyatini filan bilmiyorum) 700grivna civarı bişe ödedik en fazla para harcadigimiz öğün oydu. Karı kız ugrasmadik.

2 geceyide zaten tırın kabininde geçirdik

Ne amcam ne ben hiç sorun yaşamadık gümrükte, sağını solunu biselerle arayip bitirdiler kontrolü.

Siz ne için gidiyorsunuz? Nerede kalacaksınız?

• Selamlar,

Şimdi Ukrayna nispeten Türkiye'den bakıldığında biraz farklı bir amaç barındırsa da, keşfedilmesi gereken güzel yerlerdendir. Basit bir şekilde, gezilip görülmesi gereken yerleri internetten araştırabilirsiniz.

Haddim olmayarak ancak olası bir felaketi önleyebilmek adına; peşinen bazı cinsel yolla bulaşan hastalıkların riskinden de bahsetmek gerekir diye düşünüyorum. Lütfen, böyle bir amaç gütmeyiniz. Eğer böyle bir amacınız varsa cinsel yolla bulaşan tüm hastalıklara açık olacağınızı bilmenizi isterim.
  • son üye S kullanıcısına yanıt
    Eminim tırla daha keyifli olmuştur. Ayrı bir merakım var.

İş için gideceklerdi ben sonradan dahil oldum. Benim amacım yeni yerler görmek ve eğlenmek. Ev tutarız veya bir hotel. Kiev olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tour Guide

Selamlar,

Şimdi Ukrayna nispeten Türkiye'den bakıldığında biraz farklı bir amaç barındırsa da, keşfedilmesi gereken güzel yerlerdendir. Basit bir şekilde, gezilip görülmesi gereken yerleri internetten araştırabilirsiniz.

Haddim olmayarak ancak olası bir felaketi önleyebilmek adına; peşinen bazı cinsel yolla bulaşan hastalıkların riskinden de bahsetmek gerekir diye düşünüyorum. Lütfen, böyle bir amaç gütmeyiniz. Eğer böyle bir amacınız varsa cinsel yolla bulaşan tüm hastalıklara açık olacağınızı bilmenizi isterim.

Öncelikle düşünceniz için teşekkür ediyorum, cinsel amaçla bir ülkeye gitmek mantık dışı bir hareket olurdu. Ki bu gibi şeyler bana hitap etmiyor.

Benim amacım yeni yerler görmek, gezmek ve eğlenmek. Gece hayatının ayrı bir güzel olduğunu duydum. Zaten İstanbul'da gittiğim birkaç mekan var, Ukrayna farklılık olacaktır benim için. Araştırma yaptım, farklı bilgiler edindim.
    +Forumdan giden birisiyle konuşmak daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Eminim tırla daha keyifli olmuştur. Ayrı bir merakım var.

İş için gideceklerdi ben sonradan dahil oldum. Benim amacım yeni yerler görmek ve eğlenmek. Ev tutarız veya bir hotel. Kiev olabilir.

Sizin her adiminiz para olacak hazirlikli gidin

Biz tr den giderkende tira kahvaltılık biseler almıştık

Evde kıyma kavurup tirın buzluguna atmıştım

Gün içinde ne zaman yorgun düşsek hemen kabınde uyuklayabiliyorduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son üye -- 14 Şubat 2018; 0:11:45 >
  • Aslında Belgrad da düşünebilirsiniz, güzel yerleri var. 3 gün çok yeterli bir süre. Ben de Ukrayna istiyorum ama okuduklarımdan dolayı cesaret edemiyorum. Her yıl bir yurtdışı gezisi düşüncem var. Bu yıl da Karadağ düşünüyorum o yüzden. Ukrayna'ya gidip yazarsınız diye konuyu takip edeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.