Şimdi Ara

UKRAYNA LVIV'DE KISA SURELI TATIL ORGANIZASYONU... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
6
Favori
7.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ukrayna'nın Lviv şehrinde rehberlik ve emlak hizmetleri veriyorum.

Havaalanı Transferi;
    Şehir Turu;
    Konaklama;
    7/24 Rehberlik Hizmeti

İletişim
    nadimakgun@hotmail.com
    Viber ve whatsApp: +38 063 814 45 25
    +38 063 814 45 25
    +38 096 417 24 48

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaslar;

Ukrayna'nın Lviv şehrinde rehberlik ve emlak hizmetleri veriyorum.

Havaalanı Transferi;
    Şehir Turu;
    Konaklama;
    7/24 Rehberlik Hizmeti

İletişim
    nadimakgun@hotmail.com
    Viber ve whatsApp: +38 063 814 45 25
    +38 063 814 45 25
    +38 096 417 24 48
  • Merhaba arkadaşlar. Ben Lviv de öğrenciyim ve 4 senedir burada yaşıyorum.Buraya gelmek isteyen arkadaşlara cüzi bi miktar karşılığında rehberlik,konaklama,rezervasyon,eğlence, tercümanlık gibi konularda yardımcı olabilirim. whatsapp numaram- +038 063 324 84 69 / gelmeden önce de bilgi almak isterseniz, welcome ))
  • Merhabalar temmuz 16-22 tarihleri arasında 3 arkadaş nedim beyden rehberlik hizmeti aldık,şunu söyleyebilirimki ilk yurtdışı seyahatimiz olduğu için oldukça gergindik ancak çok güzel bir tatil geçirip izmire dönüş yaptık Nedim beye çok teşekür ediyorum gerçekten bir dost gibi davrandı onun sayesinde bi çok yerden kazıklanmaktan kurtulduk en basiti havalanından bizi gece 03.00 civarında aldı lvivde karşılaştığımız diğer arkadaşlara sorduğumuzda 400 grivni ye gittiklerini söylediler gittiğimiz çoğu gece klübünde loca veya en iyi yerlere oturup nedim bey sayesinde kazıklanmadan çıktık buradan kendisine tekrar teşekür ediyor ve mangal station da yediğimiz etlerin tadının hala damağımızda olduğu hatırlatıyorum.Nedim bey ile gönül rahatlığı ile rehberlik hizmeti alabilirsiniz eğer sormak istediğiniz bir soru olursa hakan.onal92@gmail.com adresinden bana ulaşabilir sorularınızı cevaplayabilirim.

• “UKRAYNA’DA BİR TÜRK VATANDAŞI KAÇIRILDI: 100 BİN DOLAR FİDYE İSTENİYOR!”
    Ukrayna’nın Lviv kentinde bir Türk vatandaşının fidye için kaçırıldığı bildirildi.

Strana.ua sitesinin haberine göre, Kiev’de polise başvuran bir Türk vatandaşı, Lviv’de bir Türk vatandaşının kaçırıldığını bildirdi.

Ukraynalı emniyet yetkililerine dayandırılan haberde, Lviv’in merkezinde buluştuğu kişilerce zorla bir araca bindirilen Türk vatandaşı Ö.G.’nin şu an belirsiz bir adreste alıkonulduğu belirtildi.

Ö.G.’nin yakınları ile bağlantıya geçen kimliği belirsiz kişilerin, Türk vatandaşını serbest bırakma karşılığında 100 bin dolar fidye istedikleri kaydedildi.

Lviv polisinin olayla ilgili soruşturma başlattığı, Ö.G.’nin ticari faaliyetleriyle ilgili yaşadığı anlaşmazlıklar nedeniyle kaçırılmış olma ihtimali üzerinde durulduğu belirtildi.

http://ukraynahayat.com/ukraynada-bir-turk-vatandasi-kacirildi-100-bin-dolar-fidye-isteniyor/

• Gidecek olan varmı yılbaşına yakın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilhanerdem1 İ kullanıcısına yanıt
    Seneye bahar aylarında gitmek isteyen ulaşabilir gidecek arkadaşlarım var.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.