Şimdi Ara

UKRAYNA LVIV'DE KISA SURELI TATIL ORGANIZASYONU... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
6
Favori
7.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evin konumuna gore degisiyor. Oda sayisi, evin tadilat durumu, ic konforu, bulundugu yer vb.. Gunluk kiralar 30 dolardan basliyor, 150 dolara kadar. Sure uzun olunca indirimde yapiliyor ( bir haftadan fazla olunca). Bu fiyatin icinde havaalaninda karsilama ve sehirde gidilecek yerlerle ilgili bilgilendirme vardir. Ayrica herhangi bir sorunda 24 saat arayip yardim isteyebilirsiniz. Yinede kimse kimseye 30 dolar olan bir evi kiraya veremez. Bayramlarda (yilbasi, paskalya, Christmas) fiyatlar nerdeyse ikiye katlaniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedim Bey'e teşekkürlerimi bir borç bilirim. Arkdaşkar , ben de istanbulda uzun süredir turizm ve otelcilik sektöründe çalışmaktayım ve bu işim profosyenel olarak eğitimini aldım. 2015 ocak ayının ilk haftası iki arkadaşımla beraber Lviv'e 7 günlük tatile gittik.Daha önceden Kiev'e de gitmiştim ve diğer ülkelere de. Fakat Nedim Bey gibi bu işi amatör ruh ile tam profesyonelce yapan kişiyi çok az gördüm. Bundan sonraki meslek hayatımda bu kişinin turizm anlayışını ve hizmet odaklı çalışmasını herkese anlatcağım. Nedim Bey'i uçak biletlerimizi aldıktan sonra internette bu şehir hakkında araştırma yaparken buldum sabahın 8 in de hiç tanımadığım birine whatsuptan mesaj yazdım ve anında cevap yazdı , o anda hissettiğim , bu adam bize bu tanımadığımız şehirde gerçekten yardımcı olabileceğiydi. Daha sonra kendisine telefon ile ulaştım, ki iyili ulaşmışım. Dönemimizi kendisine ilettim ve ihtiyacımız olam ev tipini anlattım. Hepsini halledebileceğini büyük bir özgüvenle bana iletti bunları söylerken hiç bir ödeme konusunda beni şüpheye düşürecek bir isteği olmadı , sonuçta hiç görmedğim internette bulduğum biriydi. Bizim isteğimiz doğrultusunda şehirin tam merkezinde 2 tane (1 +1) aynı katta daireyi bizim için kiraladı ve bize daha önceden binaların ve odaların detaylı resimlerini gönderdi , biz onayladıktan sonra Lviv için en yoğun dönem olmasına rağmen bu iki süper kullanışlı daireyi bizim için 7 günlük kiraladı. İyiki bu adama güvenip tüm tatil planımı ona bırakmışım. Kendisi bizi Lviv havalimanından uçağımız delay olmasına rağmen , alıp evimize kadar yerleştirdi. Kievde de ev kiralamıştım ama evin anahtarını bulana kadar başıma hal gelmişti. Daha sonra Nedim Bey bizi markete götürerek alışveriş yapmamıza yardımcı oldu, üçümüzde ingilizce biliyorduk fakat ne rusca ne de ukraynaca anlamıyorduk, Nedim Bey tüm bu sıkıntılarınızı bir sihirbaz gibi size hiç hissettirmeden , nazikçe hallediyor. Eksik olmasın. Ve kendisi bize 7 gün için bir program hazırlamış bu program dogrultusunda gün ve gün hiç bir anımızı ne yapacaz diye düşünmedem bize dolu dolu yaşattı , saatin kaçı olursa olsun her zamam arayıp yardımına başvurabildik. Paramızı bozmamızda da yardımcı oldu , özellikle onların bayram gününe denk geldiğimiz için bankalar ve change ofisler kapalıydı o gün bile bizi mağdur etmedi. Mekanları özellikleriyle anlatarak , sıkılmadan bize tarif ederek bizi gezdirdi. Alışveriş yapmamıza , kazıklanmamıza izin vermeden yardımcı oldu. Arkadaşlar Ukrayna da gezilecek tek bir yer varsa , orası emin olun ki Lvivdir, biz şehire aşık olduk , evet %85 e %15 o işin hikayesi fakat göreceğiniz canlı olan güzellikler de aklınızı başınızdan alacak ve bu şehrin insanları da bir o kadar cana yakın. Turizm politikası şehire sinmeye başlamış. Yerli turist grupları da şehirde tur düzenliyorlar , gezerken sizi rahatsız edecek bir olay hissetmiyorsunuz , ukraynanın diğer şehirlerinde hissedemeziniz bunu ama Lvivde kendizi güvende ve huzurlu hissediyorsunuz.Bu arada Nedim Bey bize Türkiyeden gelen gruplara verdiği hizmet ve tecrübelerini bizimle paylaştı, tek kelimeyle bu adam bu işi özümsemiş. Ve anladımki sadece Lviv için değil Ukraynanın diğer şehirlerinde de bu hizmeti sağlayabilen bir olgu içinde. Arkadaşlar Lviv hakkında ve Nedim Bey hakkında %100 referans verebilirim eğer herhangibir konuda bilgi edinmek isterseniz benim numaram 0532 646 9054 çekinmeden bana ulaşın lütfen. Bir kere daha Nedim Bey'e herşey için çok çok çokk teşekkür ederiz , mayıs ayını iple çekiyoruz 2.Lviv çıkartması için 😉😉😉

• Bu konu güncellmi ? Hizmet veriliyormu ? Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lviv'e ocak ayının ikinci haftasında gittim. Ukrayna'ya ilk gidişimdi ve doğal olarak bazı çekincelerim bulunmaktaydı. Kalacak yer ayarlamanın dışında en büyük sıkıntım; dili bir yana alfabesini bile hiç bilmediğim bir ülkeye gidiyor olmaktı. Tam bu noktada imdadıma Nedim Bey yetişti. Google'da Lviv ile ilgili araştırma yaparken bu sayfadaki Nedim Beyin yazılarını gördüm ve vakit kaybetmeden kendisi ile iletişime geçtim. Nedim Bey çok kısa bir süre içinde birçok otel ve ev seçeneği ile (resimlerini de göndererek) geri dönüş yaptı. Bunların içinden beğendiğim bir evi tercih ettim. Daha önce birçok kez büyük tur şirketleri ile tatile gittim fakat hiç birinde resimler ile gerçek aynı değildi. Bu konuda ilk kez hüsran yaşamadım. Ev aynen Nedim Bey'in gönderdiği fotoğraflardaki gibi ve şehrin tam merkezinde her yere yürüme mesafesindeydi. Ayrıca eve yerleşene kadar Nedim Bey'in hiçbir maddi talebinin olmaması da büyük bir güven unsuru oldu. Döviz bozdurmaktan tutunda Türkiye'ye dönerken alacağım hediyelere kadar hemen her konuda Nedim Bey'in yardımı oldu. Nedim Bey'in yapmış olduğu program sayesinde, gündüz şehrin tarihi mekanları, akşam ünlü cafe ve clublar olmak üzere bütün günü dolu dolu geçirdim. Hemen hemen gittiğimiz her mekanda Nedim Bey'in çalışanlar tarafından tanındığını ve sevildiğini gördüm. Özellikle son iki akşam gittiğimiz Stargorod ve Fashion Club'ta Nedim Bey sayesinde en güzel masa bize ayrılmıştı. Şehre gelince hem tarihi ve mimari yapısıyla hem de gece hayatıyla muhteşem bir yer hele ki alkole düşkünlüğünüz varsa. Alkol, yeme içme ve gece hayatı o kadar ucuz ki Türkiye'de bu şekilde bir tatil geçirmeye kalksam en az 10 katı harcama yapmam gerekirdi. Taksi şehrin bir ucundan diğerine Türk parasıyla 10-12 TL gibi çok komik rakamlara gidiyor. Sadece tekstil ve elektronik ucuz değil. Normalde farklı yerler ve kültürler görmek gerektiğini düşünmeme rağmen ilk kez gittiğim bir şehre tekrar gidebilmek için plan yapıyorum. Hepsinden önemlisi Nedim Bey gibi çok iyi bir dost kazandım. Kendisine herşey için çok teşekkür ederim. Amatör ruhun ve insanlığın hiç bir zaman değişmesin...

• 01 mayis- 04 mayis tarihleri arasinda Lviv sehir merkezinde, renak meydaninda 4 yatak odali daire icin rezervasyon yapabilirsiniz.. Bu donem bayrama denk geldigi icin bos daire veye otel neredeyse yok... iletisim icin,
    Nedim Akgun
    +380638144525 (whatsApp yada Viber)
    e-mail: nadimakgun@hotmail.com
  • Öncelikle selamlar Lg Türkiye garantili cihazım var Mersinde oturuyorum ve buradq Lg servisi yok sizce sorunsuz olarak ekran değişimi yapacak servis hangisidir? Çünkü kasamda iki ufak ezik mevcut onun dışında çizilme vs yok resimler aşağıda mevcuttur yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

http://i292.photobucket.com/albums/mm20/palaxdine/Mobile%20Uploads/20150918_0702472_zps4jdtzt8w.jpg

http://i292.photobucket.com/albums/mm20/palaxdine/Mobile%20Uploads/20150918_070211_zpstuagxah6.jpg

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• quote:

Orijinalden alynty: memnun olan

Arkada?lar 32 gb cihazymy Kitkat ame xx yüklemek için link verir misiniz

Yok mu yardym edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: 35ben35

Şikayetlerde para iadesinin de geciktigini okudum.ben de 2adet tablo almistim hala kargo cikmadi.iade bekleyecegime urunleri bekliyeyim diyerek takipteyim.sitede baya guzel urunler vardi almayi dusundugum ama bir daha bu firmaya bulasmamak lazim.hadi benim 20 liram iceride adamlar buzdolabi aldik gelmedi diye şikayet yazmislar yazik.
    Yanlışla atılmış 2'inci mesaj forum iyice saçmalıyor... :D

• 5.1 gelsin gerisi yalan dolan
  • Arkadaşlar 32 gb cihazımı Kitkat ame xx yüklemek için link verir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

quote:

Yok mu yardym edecek

Yok mû yardım edecek
  • quote:

quote:

quote:

Yok mu yardym edecek

Yok mû yardım edecek

Herkes yazı yazmaya yazıyor ancak bizlere yardımcı olmuyor

• eşittirden sonra imei numaranı yaz cihazına ait tüm sürümlerin en son versiyon romları gelir istediğini yükle

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/os_upgrade_check.jsp?esn=
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax59

eşittirden sonra imei numaranı yaz cihazına ait tüm sürümlerin en son versiyon romları gelir istediğini yükle

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/os_upgrade_check.jsp?esn=

Bana dediniz sanırım şuan telefondayım pc den deneyeceğim teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: palaxdine

Öncelikle selamlar Lg Türkiye garantili cihazım var Mersinde oturuyorum ve buradq Lg servisi yok sizce sorunsuz olarak ekran değişimi yapacak servis hangisidir? Çünkü kasamda iki ufak ezik mevcut onun dışında çizilme vs yok resimler aşağıda mevcuttur yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

http://i292.photobucket.com/albums/mm20/palaxdine/Mobile%20Uploads/20150918_0702472_zps4jdtzt8w.jpg

http://i292.photobucket.com/albums/mm20/palaxdine/Mobile%20Uploads/20150918_070211_zpstuagxah6.jpg

Arkadaşlar yardım edebilecek birisi yok mu?

• Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar... Geçen hafta cihazımı, bir takım saçmalıklara başladığı için garantiye yolladım.
    Saçmalıklara gelecek olursak. Dokunmatik felaketi.. kendi kendine işlem yapıyor hassasiyet ise 0 yani takılıyor bildiğiniz..
    Servis kayıtlarına baktım da aşağıda ki ibare var nedir bu DOA?.. Benim aklıma ( Değişim Onayı Aldı ) kısaltması geldi ama; bir kez daha sizlere sormak istedim tam emin olmak için...

Cihazın Durumu : BEKLEMEDE - DOA DEĞİŞİM BEKLİYOR
    Marka / Model : LG LGD802TR
    Garanti Durumu : GARANTİ DAHİLİ
    Ucret :
    Aciklama :

11.09.2015 11:00:34 İşemri Açıldı
    15.09.2015 11:19:54 DOA DEĞİŞİM BEKLİYOR nedeni ile beklemeye alındı.
    15.09.2015 12:36:47 Cihaz beklemeden çıkartıldı
    15.09.2015 12:36:52 ÜRETİCİDEN DEĞİŞİM ONAYI BEKLİYOR nedeni ile beklemeye alındı.
    15.09.2015 13:35:31 Cihaz beklemeden çıkartıldı
    15.09.2015 13:35:36 DOA DEĞİŞİM BEKLİYOR nedeni ile beklemeye alındı.

• Vay be ne güncellemeymiş arkadaş, dertsiz başıma dert aldım.

Google hizmetleri güncelleme sorunu yaşıyorum arkadaşlar. Google hizmetleri güncellemiyor ve şarjı anormal hızlı şekilde bitiriyor ve geç şarj oluyor. akşam üstü 19:00 gibi şarja takmış annem gece 00:00 olmasına rağmen %75 dolmuş fullememiş ben %85 olunca şarjdan çıkarttım ve saat 02:00 gibi yattım sabah 05:30'da kalktım şarj %10'du. Google hizmetlerini komple devre dışı bıraktım ve telefon kendine gelmeye başladı. 05:30 civarı şarja taktım %10iken 6:30 civarı şarj %45lere geldi. Google hizmetler sorununu nasıl düzeltebilirim. Boş zamanım olmuyor kitkata dönemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

Vay be ne güncellemeymiş arkadaş, dertsiz başıma dert aldım.

Google hizmetleri güncelleme sorunu yaşıyorum arkadaşlar. Google hizmetleri güncellemiyor ve şarjı anormal hızlı şekilde bitiriyor ve geç şarj oluyor. akşam üstü 19:00 gibi şarja takmış annem gece 00:00 olmasına rağmen %75 dolmuş fullememiş ben %85 olunca şarjdan çıkarttım ve saat 02:00 gibi yattım sabah 05:30'da kalktım şarj %10'du. Google hizmetlerini komple devre dışı bıraktım ve telefon kendine gelmeye başladı. 05:30 civarı şarja taktım %10iken 6:30 civarı şarj %45lere geldi. Google hizmetler sorununu nasıl düzeltebilirim. Boş zamanım olmuyor kitkata dönemiyorum.

4.4.2 den 5.0.2 ye geçtiysen hard format atmak zorundasın.. eski sistem dosyaları kalıyor..

imzamı görebiliyorsan (mobilde gözükmüyor) ordaki linkte detaylı açıklama yaptım.. devredışı bırakılacak uygulamaları ve açıklamalarını yazdım..

bir incele istersen..

verilerini yedeklemeyi unutma.. (full yedek alma, el ile bilgisayara yedekle)

• Lviv'e gelmeyenler icin yeni bir firsat. Atlas Jet ucuslari baslamistir. Istanbul Ataturk Havaalanindan Lviv'e gidis donus 150-200$ civarindadir. Erken rezervasyondan faydalanin mutlaka..!!

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.