Şimdi Ara

uk hesabımdan oyun satın alamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • this item isn't avaible from your current location hatası veriyor. uk hesabına geçmeme rağmen neden böyle bir hata veriyor?

• Sakuragi Hanamichi kullanıcısına yanıt
    Bazı oyunlarda ip kilidi var, Türkiye'den alınamıyor. Almak için de vpn gerekiyor. İlk kez yapacaklar için biraz zahmetli bir işlem ama, forumda konuları var. Araştır istersen.
  • oyunu satın alabildim bilgisayar üzerinden şuan xbox'a indiriyor. xbox çalıştırırken sorun çıkartır mı? biraz araştırdım diğer yöntemleri ama baya karışık geldi.
  • ip kilidi kadar saçma bişey yok.
    Bilgisayar üzerinden vpn ile satın aldıysan, %80'de duracak maalesef indirme.
  • %80 de duracak sonra basa donecek gecmis olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://xboxturkiye.org/rehberler/xbox-live-vpn-kurulumu.html

şu işlemleri yapmam yeterli olur mu?
    Evet hocam, yeterli olur.
  • peki %70 lere kadar normal hızımda indirsem %80 de vpn bağlantısını yaparsam sorun çıkar mı?
  • Eskiden öyle tavsiye ediliyordu zaten ama, paylaştığın linkte yapmayın diyor. Yöntem farkı vb. gibi etkenler vardır belki. Sen garantiye al, yavaş da olsa vpn ile devam et bence.
  • peki çok teşekkür ederim
  • connectify ile bağlantı yaptım. hatta xbox'ın internet exproler'ın dan kontrol ettim ip uk de gözüküyor. ama hala this item not avaible oyur country hatası veriyor. nerede hata yapmış olabilirim.

xbox'ın kendi location'unu da united kingdom olarak değiştirdim ama hala değişen bir şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sakuragi Hanamichi -- 10 Temmuz 2014; 22:24:44 >
    VPN ile ilgili hiç bilgim yok hocam maalesef, hiç uğraşmamıştım ben:)
  • Teşekkürler. :) başka yardım edebilecek yok mu?

• Unovpn e de bak istersen dns ile ilgili bir sorun olmuş olabilir orda daha detaylı idi

• şuan türk hesabından da uk hesabından da internet üzerinden alışveriş yapamıyorum. "sorry, Your purchase cannot be completed at this time. Please try again." yazısı çıkıyor karşıma. iyice kafam karıştı. hotspot'u kapattım türkiye ip'siyle satın almaya çalıştım gene aynı hatayı verdi.
  • chrome'dan zenmate ekelntisi ile alışveriş yapmam izin veriyor. hotspot shield'la yapmıyordum üyelik almama rağmen. zenmate kullanırken ipadreslerine bkaınca sürekli farklıyerlerde gösteriyor uk'yi seçmeme rağmen. ama satın alabiliyorum birşey ler. acaba sorun hotspot da mı? uk seçmeme rağmen o mu sıkıntı çıkartıyor.
    hocam hotspot ile ilgilidir ben yabanci forumlarda ise yaramadigini okudm,dns ayarlarini yapmiyordu galiba birsey eksikti tam hatirlayamiyorum malesef
  • önerebileceğiniz bir vpn var mı peki
    unovpn sayfasinda ozel olarak xbox 360 destek kismida var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.