Şimdi Ara

Uğur UED-5218 Derin Dondurucu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kurban bayramı da yaklaşıyorken valide hanıma da sürpriz yapıp bir Derin Dondurucu almak istedim.
    Bütçe 2000₺, araştırırken başlıktaki modeli gördüm ve cazip geldi.
    Bu özelliklere sahip fiyat uğur sitesinde 1995₺ bu fiyata uygun mudur? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Uğur UED-5218 Derin Dondurucu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kendı calısanı tavsıye ettı bgun ugradım gordum --bende bugun alcam hepsıburda 2189 tl fıyat verdı kucuk 5 cekmecelı haberın olsun
  • barbr B kullanıcısına yanıt
    O zaman almamıştım fiyatlar tekrar yükseldi. Geçen hafta uğur bayisinde kampanya gördüm 2150₺'ye aldım.

Bizim için yeterli büyüklükte. Şimdilik bir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsTraLL -- 16 Temmuz 2020; 17:19:45 >
  • memnun musun bugun gelcek --- artık cumaya kadarda acılır bayram oncesı umarım sıkıntı olmaz gerısı hayrlı olsun ıkımıze de --
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbr

memnun musun bugun gelcek --- artık cumaya kadarda acılır bayram oncesı umarım sıkıntı olmaz gerısı hayrlı olsun ıkımıze de --
    Şimdilik bir sıkıntı yok. Alırken de mağaza çalışanları bunu önermişlerdi zaten.

• urun servısle gelıp kurdular -- bayram oncesı sıkıntı olmaz 7 yıl garatısyle aldık bakalım ..
    uzatma vardı bunla olmaz dırek prız kullan dedı bakalım ne yapcaz yenı hat cektırcez gozukuor --sızde sıkıntı oldu mu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.