Şimdi Ara

Ufo-Kumtel-Alf ISITICI Hangisi Kaliteli_? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
136.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Escapetolife

quote:

Orijinalden alıntı: DnzD7

bende infrared almayı düşünüyorum. fakir içinde iyi diyorlar. bugüne kadar türk sanırdm, meğer fakir alman malıymış

Fakir belki 10 sene önce alman malıydı tam bilmiyorum ama son yıllarda aldığım 2 ürün de (soba değil) sorun çıktı , sonra araştırdım meğer hepsi fason çin malı ürünlermiş , adamlar alıp üzerine Fakir yazıyor o kadar. Aynı ürünü farklı markalarda görüp bir daha Fakir almamaya söz verdim.

iş yeri için bir ısıtıcı araştırıyordum bana 40m2 alan için en iyi ısıtıcının yağlı radyatörlerden olanlarına bak denildi şimdi forumları okuyorum aman uzak dur deniliyor şimdi infraredlere bakıyorum yani kafam çok karıştı bu alan için ne önerirsiniz arkadaşlar tavsiyeniz varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: merol77

arkadaslar ufo ısıtıcı ile alf ısıtıcı aynımı bu sitede baktıgımda aynı gibi fiyatları daha ucuzwww.sobamarketim.com

ısıtıcı denildiğinde aklımıza ilk gelen ufo doğrusu işyerine almayı düşünüyorum sizce 40m2 bir yer için radyötörlü ısıtıcılarımı yoksa infrared ısıtıcılarımı almalıyım bu konularda çok bilgisizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bingbang86

quote:

arkadaslar ufo ısıtıcı ile alf ısıtıcı aynımı bu sitede baktıgımda aynı gibi fiyatları daha ucuzwww.sobamarketim.com

ısıtıcı denildiğinde aklımıza ilk gelen ufo doğrusu işyerine almayı düşünüyorum sizce 40m2 bir yer için radyötörlü ısıtıcılarımı yoksa infrared ısıtıcılarımı almalıyım bu konularda çok bilgisizim

40 m^2 büyük bir alan ısı kaybınız fazla ise radyatörle ısıtamazsınız. Ufo alıp kendinize doğru çevirip lokal ısıtma yapabilirsiniz. Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpernbugra

quote:

quote:

40 m^2 büyük bir alan ısı kaybınız fazla ise radyatörle ısıtamazsınız. Ufo alıp kendinize doğru çevirip lokal ısıtma yapabilirsiniz. Saygılar.

bende ufo aldım teşekkürler sorun yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi günlerde kullanın. Akşam çıkmadan evvel fişten mutlaka çekin. Saygılar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi günlerde kullanın. Akşam çıkmadan evvel fişten mutlaka çekin. Saygılar.

ben unutsamda evde birileri var herşey için teşekkürler

• kumtel kaliteli marka, infrared modelleri de orjinal kızılötesidir. Diğer dandik markalarla karıştıran olmuş..
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    Herkes sattığı malı över diğerini kötüler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben satıcı değilim, kullanıcıyım. Ürünüde araştırarak alıyorum.
  • Eve birde ufo aldık 2300W tek tüp, Kumtelin 2700wattlık(3x900w 3tüplü) infrared modelinden çok daha iyi ısı enerjisi veriyor, büyük tek tüp diyemi öyle yoksa ufoların tüplerinin içindeki teknoloji biraz daha iyi galiba. Kesin bir şey diyemiyorum çünkü Kumtelinki ufak tüplerden oluşuyor, tek tüplü kumtel model görürsem Kumtelin ısıya yaklaşma mesafesinden aralarındaki farkı anlayabilirim. Isı enerjisi güçlü olunca fazla yaklaşamıyorsun suratını çok ısıtıyor.. Yalnız kumtelin sessiz buhar özelliği falan süper ya, ısı gücü neden az offf kumtel..

UFOyu tuttum, çok güçlü, oda hemen ısınıyor, kömürlü sobadan daha güçlü. Tabi sürekli yakarsan elektrik faturanda ona göre olur. Oda sıcaklığı ayarı ile otomatik kapanıp açılabiliyor tasarruf için.
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    Kule tipi mi yoksa ayaklı olanlardan mı, ikisi arasında fark oluyor mu,mikatronik modellerden sanırım? daha çok küçük oda için kullanılsa en düşükte çok terletir mi, eski tip quartzlara gore bu ufolar çok daha fazla verimli olduğu doğru mu?

• UFO Micatronic 2300 W Kule Tipi Isıtıcı-Uzaktan Kumandalı-Siyah

Arkadaşlar ben bu ürünü başka yerden 345TL ye aldım ürün çok kullanışlı ve güzel burada fiyatı oldukça uygunmuş 269,90TL + ÜCRETSİZ Kargo ben aldığımda çok pahalıydı.

Ufo-Kumtel-Alf  ISITICI Hangisi Kaliteli_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xjoxjo1984 -- 4 Ocak 2016; 23:48:27 >

• xjoxjo1984 X kullanıcısına yanıt
    Hocam en düşükte ısıtması nasıl, eski tip elektriklere göre karşılaştırırsan nasıl bir ısıtması var genel olarak, odayı tek noktadan ısıtabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Hocam en düşükte ısıtması nasıl, eski tip elektriklere göre karşılaştırırsan nasıl bir ısıtması var genel olarak, odayı tek noktadan ısıtabiliyor mu?

Merhaba ısıtması gerçekten on numara 3. kademenin üzerine henüz çıkmadım. Büyük odamızı bile rahatlıkla ısıtabiliyor küçük odalarda 1. kademeyi kullanıyorum esi tip ısıtıcılarla mukayese bile edilemez dikey olmasından dolayı az yer kaplıyor ben oldukça memnunum. Tavsiye ediyorum tek üzüldüğüm nokta fiyatı oldukça düşmüş ben çok pahalıya almışım
  • merol77 M kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz eski mesaj olmuş ama bu site hakkında ben de araştırma yapıyorum ama bulamadım. Bu siteden ürün aldın mı? Güvenilir bir site mi?

• Kış geliyor burayı bir canlandırsak nasıl olur?? Ben bir ısıtıcı almayı düşünüyorum ama karar veremedim. Ufo Micatronic kullanan var mı tavsiye eder mi? Yada normal eski sistem Ufo lar dan mı alsam? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.