Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Ufo Isıtıcı Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
1.936
Tıklama
Giriş
      1382 Mesaj
      26 Ekim 2018 00:30:30

Hocam ürünü henüz pek kullanmadım diyebilirim. 3-4 defa çalıştırdım ve yaklaşık 25m2 odada sıcaklığı istenen seviyeye getiriyor. Bir de sıcaklık ve güç ayarı var. Bunları yüksek şekilde ayarlarsanız fatura doğal olarak fazla gelebilir tabi. Ama benim okuduğum yorumlarda orta kademede yeterince ortamı ısıttığı ve faturaya da fazla yansıtmadığı yönünde idi. Ben mesela bu aralar oda sıcaklığını artırsın diye sadece fan'ını açıyorum.
      Bunun haricinde orta kademede odayı hissedilir şekilde ısıtması yaklaşık 1,5 saati falan buluyor diyebilirim. Tam güçte kullanılırsa bu süre daha da düşer tabi.
      Ufo ile kıyasına gelince, yorumlarda ufoların ortamı değil de nesneleri ısıttığını yazıyorlardı. Bu ise ufo gibi değil. Bir tür taşınabilir kalorifer gibi yani ortamı ısıtıyor. Ufo yorumlarının ciddi bir kısmında ufoyu kapatınca odanın buz kestiği gibi şeyler okumuştum. Bunda öyle değil :) bu cihazı kapattıktan sonra tahminen 2 saate yakın sürede oda sıcaklığı bana aynı gibi geldi. Tüm bu yorumlara; bulunulan ortam, cihazın hangi kademede kullanıldığı, kullanılan alanın büyüklüğü vb gibi durumların da etki ettiğini hesaplamakta fayda var.
      Şuan alacak olsam yine bu cihazı alırdım. Düşünenlere tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_japan -- 26 Ekim 2018; 0:34:33 >
      |
      |
      Bahsedilenler: by_graywolf

• Onbaşı
      31 Mesaj
      27 Ekim 2018 14:39:10
      itimat firmasının 2000w gücünde dikey kullanıma uygun yeni mikatronik ısıtıcısı.
      teknik özellikleri aşağıdaki gibidir. güzel bir ürüne benziyor.

2000W
      Termostatlı
      Mikatronik Rezistans
      Alüminyum Gövde
      Devrilme Emniyeti
      Dekoratif Görünüm
      Taşıma Kulpu ve Kablo Sarma
      |
      |

• Çavuş
      78 Mesaj
      05 Kasım 2018 22:22:41
      |
      |

• Yarbay
      8859 Mesaj
      06 Kasım 2018 01:01:56
      Arkadaşlar bi ısıtıcı tavsiyeside ben alabilir miyim?

Banyoda kullanilacak bebek yikanirken. Ucuz yollu maksimum 5-10 dakika kullanilacak 6 m2 banyoyu bebek icin ideal isiya getirebilecek ısıtıcı lazım. Ne önerirsiniz? Banyoda petek var ama malum bebek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      07 Kasım 2018 13:21:48

Merhaba. Konvektör ısıtıcılar hakkındaki düşünceniz nedir. 1500 w olan. Kullanılacak alan küçük. 15 m2 civarı kontiner odası. Yakıt durumu nedir bilginiz varmıdır?

Yoksa elimde UFO var o daha mı iyi olur. Kumandalı modeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: the_japan

• Binbaşı
      1382 Mesaj
      08 Kasım 2018 00:33:54

quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Merhaba. Konvektör ısıtıcılar hakkındaki düşünceniz nedir. 1500 w olan. Kullanılacak alan küçük. 15 m2 civarı kontiner odası. Yakıt durumu nedir bilginiz varmıdır?

Yoksa elimde UFO var o daha mı iyi olur. Kumandalı modeli.
      Hocam ben bu islerden anlayan biri degilim sadece ihtiyacima gore bir sure arastirip bana en uygun olanin yagli radyator oldugunu farkettim ve onu aldim. Konvektorler ile ilgili de yorumlar fena degildi ama tuketim konusu hakkinda net bilgiye ulasamamistim. Ufo ve konvektoru kiyaslarsak bence konvektor daha isabetli olur. Fakat konvektor olarak da duzgun birsey icin 400-450 tl butce gerek.

Ben yagli radyator almadan once

https://www.hepsiburada.com/kumtel-lx-6331-fanli-isitici-krem-p-EVKUMTELLX6331?magaza=ensipariş&wt_gl=cpc.elk.home-electronics-isitma-sogutma.pla&gclid=CjwKCAiAt4rfBRBKEiwAC678KbMAI6i59bzO9OG9eJQTJJWpINgDbEOVCj1gC2g63vD_VEW1qHldkxoCzhcQAvD_BwE

Bunu da (tek basina almayi) ciddi ciddi dusunmustum. Hem fiyati da ucuz diye ama uzun sureli kullanimda kendi fiyatindan cok daha fazla elektrik faturasi gelecegini dusunerek vazgectim.

Kisa sureli kullanma amacli isitici isteyenler bence bunu dusunebilir. Yorumlari gayet iyi gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_japan -- 8 Kasım 2018; 0:34:57 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Cloud Nine

• Yarbay
      3808 Mesaj
      08 Kasım 2018 08:58:41

ucuz fanlı bir ısıtıcı alın. Kısa sürede ısıtır işiniz bitince de kapatırsınız.
      |
      |
      Cloud Nine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      977 Mesaj
      08 Kasım 2018 15:18:38

Ozaman UFO yeterli olur. Ekstra birşeye gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      the_japan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4213 Mesaj
      30 Kasım 2018 14:39:02
      42 m2 için nasıl bir ısıtıcı önerirsiniz?

hamam yapmasada soğuğu kırması ve nispeten 25 dereceleri yakalasa kafi.
      |
      |

Reklamlar
SEO
paykasa
millenicom;internet;servis
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,622
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.