Şimdi Ara

UFO BENİ GÖRDÜ [ŞOKTAYIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar akşam dışarıda dolaşıyordum.eve dönerken karanlık bir yol var.ıssız bi yer fazla ev de yok.yolun kenarı tarla gibi.neyse işte dönerken sağda bi ışık dikkatimi çekti dikkatlice baktım yukarıdan aşağıya bişey iniyordu yuvarlak ve mavi-kırmızı gibi ışıkları olan bişey.hiç ses falan çıkarmıyordu.iyice yolun kenarındaki alana yaklaştı yaklaştı 5 metre falan kaldı iyice gördüm artık cam yerine metalik renkte bişey vardı kuşak şeklinde ve ışıklarla çevriliydisanırım beni fark etti ve tüm ışıkları 3 kırmızı oldu birden yükselmeye başladı inanılmaz bir hızla yükseldi daire çizdi ve yok oldu..eve nasıl geldiğimi hatırlamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VenomVendetta -- 24 Eylül 2007; 19:08:51 >

• Seni taşlamadı mı ?
  • Lazerdir o lazer
  • madem o kadar ışıklı neden sadece sen gördün?havada ışıkları yanıp yanıp sönen uçan genelevin fark edilmemesi biraz zor
  • Bu ufolar geldimi gitmez bizim bi arkadaşa dadandı hoca falan çağırdık anca gitti.
  • Şehrin tarihi yerlerini gezdirseydin.
  • Abo ufolar geldi
  • köylü gören masum ufo
  • ah bide bize gözükseler hep sana ttcdmusa ya ufoculara gözüküo seçilmiş kişilersiniz ha şansınızı iyi kullanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0di

köylü gören masum ufo

• 24 saat gökyüzüne bakıyorum UFo göremiyorum hiçbizaman sorunmu bende yoksa sizdemi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Miex

24 saat gökyüzüne bakıyorum UFo göremiyorum hiçbizaman sorunmu bende yoksa sizdemi

Hakkaten ya sorun kimde acaba biz neden görmüyoruz
  • hacu ufolar gazoz felan verırse sakın ıcmeyın bıde tanımadıgınız ufolarla konusmayın uydudan nurı alco fılmlerı ızlıyolarmıs
  • UFO'yu yan yatır.
  •  UFO BENİ GÖRDÜ     [ŞOKTAYIM]

Alın size Ufo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #FAR FAR AWAY# -- 24 Eylül 2007; 19:33:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: VenomVendetta

Arkadaşlar akşam dışarıda dolaşıyordum.eve dönerken karanlık bir yol var.ıssız bi yer fazla ev de yok.yolun kenarı tarla gibi.neyse işte dönerken sağda bi ışık dikkatimi çekti dikkatlice baktım yukarıdan aşağıya bişey iniyordu yuvarlak ve mavi-kırmızı gibi ışıkları olan bişey.hiç ses falan çıkarmıyordu.iyice yolun kenarındaki alana yaklaştı yaklaştı 5 metre falan kaldı iyice gördüm artık cam yerine metalik renkte bişey vardı kuşak şeklinde ve ışıklarla çevriliydisanırım beni fark etti ve tüm ışıkları 3 kırmızı oldu birden yükselmeye başladı inanılmaz bir hızla yükseldi daire çizdi ve yok oldu..eve nasıl geldiğimi hatırlamıyorum..

iyiki 5 olmadı yoksa yemiştin banı

• quote:

Orjinalden alıntı: 0di

köylü gören masum ufo

asdjkhsadflaudsadfa<ds:D:D:D
  • Abi benide tanıştırır mısın uzaylılarla :) Kendilerinin hayranıyımda :D
  • Ben anlamıyorum senı yaw. kardeş ufo gördüysen kendine sakla, onlarda insan. madem senden korkup sıvışmışlar yakışıyormu sana şu mübarek günde burda onların arkasından konuşmak.

bizde ara sıra görüyoruz. burda herkes gibi anlatsak ortalık karışır. elleme gelsinler. ürkütme onları. ufo ufoyu çeker. gelsinlerki yeni bir sektör doğsun. zaten turizim bu sene eksi yaptı. fenamı uzaylılar tatil yapmaya bize gelseler.

ben isterdimki hükümet ufoları ülkemize çekmek için reklam klibi yapsın. Ne bileyim mesela konya ovasına gelip ekin tarlalarında istedikleri gibi ilginç daireler yapabilirler yada nemrut dağı civarı hava sahasında istedikleri manevraları gece gündüz rahat rahat yapabilirler.

WELCOME TO TURKEY...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.