Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ufak Bir Değerlendirme...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Giriş
    2452 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar şu günlerde bir siteyle uğraşıyorum.. hazanltd.com'u adam akıllı yapacağım.. Ufak bi ön çalışma yaptım.. bu renkler ve şablon iyi mi yoksa değişik birşeyler mi yapayım??? cevap verirseniz sevinirim.. iyi günler...

http://turkmax.net/hazansite/index.htm

|
    |
    logo ya göre butonlar uyumsuz olmus bence butonlar biraz daha ağır olabilir
    |
    |
    "Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
    "Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

• Yarbay
    3530 Mesaj
    sanırım bir ltd şirketi sitesi yani yüzlerce sayfa olmayacak o yüzden gayet güzel
    |
    |
    ya bizim büronun sayfası.. basit birşeyler olması makbul olur diye düşündüm.. butonlar flash ama onmauseover efektiyle üzerine gelince shape'lerden birini kaydırmayı halledemedim.. onunla uğraşıyorum şuan.. logoya yapabileceğim pek bişey yok.. 15 yıllık logo.. zamanında çizilmiş.. en kaliteli hali bu şuan... ama ona da bakacağım..
    |
    |
    benim gözüme sadece butonların altındaki gölge rengi battı.
    kalan hersey bence guzel
    |
    |
    "Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
    "Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

• Yarbay
    2119 Mesaj
    Logoya bir şeyler yapamıyorsan butonları mutlaka değiş, en azından alpha uygula birazdaha sadam gözüksün bu şekilde gerçekten kötü duruyor, kızma ama narko batu kardeşim..
    |
    |

Orjinalden alıntı: TooBy

Logoya bir şeyler yapamıyorsan butonları mutlaka değiş, en azından alpha uygula birazdaha sadam gözüksün bu şekilde gerçekten kötü duruyor, kızma ama narko batu kardeşim..

yok hoca ya neden kızayım.. herkes de beni alıngan bi herif zannedecek sonra.. yorum için tşk...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    herşey düşe kalka arkadaşım.. Prof. olarak yapıyorum hala diyorum ama biraz daha yaratıcılık lazım.. O da yapa yapa gelişir ancak...
    |
    |
    Bu iş tamamiyle hayal gücüdür kimisi prof'dur ama hayal gücü sıfırdır o yüzden prof'luğu hiç bir işe yaramaz eleştrilerimizde az'da olsa daha dikkatli olmalıyız diye düşünüyorum... Kimse anne karnında ögrenmedi...
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: NarkotiC

ByRd senin yaptığın bir tasarım var mı arkadaşım? Gerçekten çok merak ettim..
    herşey düşe kalka arkadaşım.. Prof. olarak yapıyorum hala diyorum ama biraz daha yaratıcılık lazım.. O da yapa yapa gelişir ancak...

çok yakın bir zamanda eskişehir portalı açıyorum. haberiniz olur.
    bu arada senin yaptığın çalışmayı beğenmek zorunda değilim. bana göre kötü işte !
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: ByRd

quote:

Orjinalden alıntı: NarkotiC

ByRd senin yaptığın bir tasarım var mı arkadaşım? Gerçekten çok merak ettim..

çok yakın bir zamanda eskişehir portalı açıyorum. haberiniz olur.
    bu arada senin yaptığın çalışmayı beğenmek zorunda değilim. bana göre kötü işte !

saygı duyuyorum...yorum için teşekkürler...
    |
    |

• Yüzbaşı
    741 Mesaj
    Yorum istiomusun Bende diom logo ve butonlar alakasız olmuş
    |
    |
    |
    |
    |
    |

PSN: FCBoyalca (FİFA20)
    thebogdanovic (NBA2k20)
  • Yarbay
    7933 Mesaj
    bence sadece logo güzel :) bide logodaki şekilleri yanaştır birbirine. ayrıca sana tavsie gri ve tonlarındaki sitelerde siyah kullanma hele hele bold siyah hiç kullanma bence bozar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanyuceer -- 18 Mayıs 2005, 11:50:07 >
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
google reklamları
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.