Şimdi Ara

UEFA / TR YILIN FUTBOLCUSU. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tartışmasız selçuk inan.. başka biri olabilirmi
  • Şampiyonluğun da etkisi var tabi, kim şampiyon olursa o takımdan bir oyuncu seçiyorlar. ÖRN: ben burak yılmazı yazardım çok kaliteli bir ligimiz olmasa da 33 gol atmak kolay değil.

Ha bu demek değil ki Selçuğa laf söylüyorum, asla. çok kaliteli topçu bu sezon da gsyi sırtlayan adamların başındaki isimdi.
  • selçuk ianan galatasarayda
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

VE SELÇUĞUN SEVİNCİ GELDİ

http://s7.directupload.net/images/120109/bclta5iu.swf

Bu iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHF_Viper

Şampiyonluğun da etkisi var tabi, kim şampiyon olursa o takımdan bir oyuncu seçiyorlar. ÖRN: ben burak yılmazı yazardım çok kaliteli bir ligimiz olmasa da 33 gol atmak kolay değil.

Ha bu demek değil ki Selçuğa laf söylüyorum, asla. çok kaliteli topçu bu sezon da gsyi sırtlayan adamların başındaki isimdi.

İngilterede yılın oyuncusu van persie oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassins

selçuk ianan galatasarayda

SS10 danışmadan çağırılıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

quote:

Şampiyonluğun da etkisi var tabi, kim şampiyon olursa o takımdan bir oyuncu seçiyorlar. ÖRN: ben burak yılmazı yazardım çok kaliteli bir ligimiz olmasa da 33 gol atmak kolay değil.

Van persie bir istisna. M.City'den de bir oyuncu yazarlardı normalde (Agüero vs.) ama böyle bir ligde açık ara gol kralı olunca haliyle o seçildi.
    Burak yılmaz örneğini de onun için verdim zaten bizim ligden de o seçilebilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: behtiyar

quote:

SS10 danışmadan çağırılıyorsunuz.

yapma bunu bana

oğlum bak git
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

quote:

Van persie bir istisna. M.City'den de bir oyuncu yazarlardı normalde (Agüero vs.) ama böyle bir ligde açık ara gol kralı olunca haliyle o seçildi.
    Burak yılmaz örneğini de onun için verdim zaten bizim ligden de o seçilebilirdi.

yapma hocam Burak yılmaz bildiğimiz halı saha maçlarındaki sigara içen abilerin ilerde bekleyip gol atmasından ibaret onu özel kılan birşey olsa eyvallahda selçukla pek karşılaşamaz

ha Trabzon şampiyon olsa burak yılmaz olurdu o kesin

• Ben selçuk un şutlarını çok beğeniyorum mesela.
  • quote:

Allah çarpar işte herkese dedirtmez öyle
  • Cup final: Bursaspor 0-4 Fenerbahçe SK
    Amazingly, Fenerbahçe had gone 29 years without a cup success when they met Bursaspor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Ben selçuk un şutlarını çok beğeniyorum mesela.

Ben de sabrinin frikiklerini.
  • selçuk inan hem kişiliği hemde oyunu ile bunu hak etmiştir ama bence galatasaray da elmander de çıksaydı hak etmişti.
  • Selçuk İnan ardayla kıyaslanamaz bence.Arda gittiğinde üzülmüştüm ama Selçuk ardayı 1 sn bile aratmadı.hatta arda gitti diye mutluyum,arda gitmese selçuk gelmiyebilirdi
  • selçuğun kazandırdığı puan sayısı burağınkinden fazlada ondan onu seçmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamolacakçocuk

Selçuk İnan ardayla kıyaslanamaz bence.Arda gittiğinde üzülmüştüm ama Selçuk ardayı 1 sn bile aratmadı.hatta arda gitti diye mutluyum,arda gitmese selçuk gelmiyebilirdi

2 si manisa dan yakın arkadaş hatta gelmek istemesinin bir sebebi de arda ydı.ama arda gitti sonra.geçen sezonun 2.yarısında selçuk bitmişti zaten.
  • Ömer Üründül : Selçuk'un saçlarını beğeniyorum...
  • Ömer Üründül : Futbolu biliyor..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.