Şimdi Ara

UEFA CL 07-08 ve Fifa 07 açılmıyo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Pentium D 2,80 Ghz, 1 gb ddr2 ram, Ati x550 512 mb 64 bit :) ekran kartı. biliorum ekran kartı dandik ama carbon oynuyorum pes6 vs. oyunları oynuyorum fakat fifa 07 ve uefa 07-08 oyununu açmıyo. Oyunu açmak için tıklıyorum fifa ekranı gelir gibi oluyo ama oyundan çıkıyo taskbara iniyo tekrar tıklıyorum taskbardan tekrar açılır gibi oluyo açmıyo. Arkadaşlar acil yardım edin. Sorunu bi türlü çözemedim. Oyunu tekrar tekrar yükledim olmadı. Directx i update ettim yine bi işe yaramadı. acil yardımlarınızı bekliyorum.

• Ekran kartını değiş düzelir
  • Dosyası falan eksik olabilir.
  • ekran kartını güncelle
  • Beyler cevaplar için saolun. ekran kartını değiştir cevabı güzel hoşuma gitti ama bundan başka çözüm olarak driver güncellemesi yapmıştım. ondan sonra hiçbi oyun dogru düzgün çalışmadı. tekrar driver güncellicem inş düzelir. cevaplar için tekrar saolun. aklına başka bir çözüm yolu gelen varsa yazarsanız sevinirim.
  • ayw bende de böle bişi olmuştu

belgelerimdeki fifa 2007 dosyalarını sildim çünkü hata genelde oralarda oluo muhteşem çalıştı

ama oyunda yeni profil açıosun bütün herşey kayboluo bu oyunları seviosan bunuda kafaya takacagını sanmıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.