Şimdi Ara

Uefa Bjk Hakkında İnceleme Başlattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SON DAKİKA: UEFA, Finansal Fair-Play çerçevesinde Beşiktaş Kulübü ile ilgili inceleme başlattı. (Ntvspor)

• Nick konu uyumu
  •  Uefa Bjk Hakkında İnceleme Başlattı
     Uefa Bjk Hakkında İnceleme Başlattı

• aha haydar baligini tuttuk 4 elle yine. seneye de avrupada yokuz.
  • umarım evrakta sahtecilik olmamıştır yoksa alınacak cezaya 1 yıl daha eskiden kalan ceza eklenir
  • Ntv sporda son dakika olarak gördüm kesin sen açarsın dedim kendi kendime
  • Ünal aysalın durup dururken olağan üstü kongre kararı alması. Şimdide bu olay bence uefa türk takımlarının daha çok canını yakacak. Ben bunu anlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen Fenerbahçe'de bir sonraki sezon için incelemeye alınacak.yani büyük ihtimal 2015-2016 sezonunda fener avrupa kupalarına katılır ( uefa şike ile ilgili yine son dk. Golü atmaz ise ), 2016-2017 sezonunda inceleme başlatılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

Ntv sporda son dakika olarak gördüm kesin sen açarsın dedim kendi kendime

Olum siz gitmiyorsunuz rahatsınız sizin durum da iyi değil diyorlar seneye bi' dalga da size vuracak gibi ben söyleyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: devito

Ünal aysalın durup dururken olağan üstü kongre kararı alması. Şimdide bu olay bence uefa türk takımlarının daha çok canını yakacak. Ben bunu anlıyorum.

alakası yok avrupada oynayan takımlar için rutin prosedür.
  • quote:

Ünal aysalın durup dururken olağan üstü kongre kararı alması. Şimdide bu olay bence uefa türk takımlarının daha çok canını yakacak. Ben bunu anlıyorum.

Biz zaten uyarı aldık. Başkan adımlarını ona göre attı. Kaldı ki Man. City, PSG bile men edilmedi. FFP'den kimseyi men edemezler gibi bizim açımızdan çok sıkıntı olmaz. Yine GS Kaos haberleri çıkar ama.

• UEFA, internet sitesinden yaptığı açıklamada Beşiktaş ile birlikte Monaco, Roma, Inter, Krasnodar, Liverpool ve Sporting Lizbon kulüplerini de inceleme altına aldığını duyurdu.
    Avrupa Kupaları'na katılım payını askıya alınan kulüpler de Bursaspor ile beraber Cluj, Astra, Buducnost, Ekranas.
    Kaynak: Al Jazeera
  • Bi şey olmazmerak etmeyin.Liverpool Monaco falan da var

• quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

quote:

Biz zaten uyarı aldık. Başkan adımlarını ona göre attı. Kaldı ki Man. City, PSG bile men edilmedi. FFP'den kimseyi men edemezler gibi bizim açımızdan çok sıkıntı olmaz. Yine GS Kaos haberleri çıkar ama.

ne galatasarayı nede beşiktaşı city ve psg ile bir tutamazsın. o takımların uefadaki lobileri + şlye getirdikleri rekabet ve izlenme oranlarını biraz düşünürsen uefanın onları neden men edemediğini anlarsın. galatasarayda beşiktaşta uefa için harcaması çok kolay takımlar. city psg gibi takımlar öyle değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: KF08

quote:

quote:

ne galatasarayı nede beşiktaşı city ve psg ile bir tutamazsın. o takımların uefadaki lobileri + şlye getirdikleri rekabet ve izlenme oranlarını biraz düşünürsen uefanın onları neden men edemediğini anlarsın. galatasarayda beşiktaşta uefa için harcaması çok kolay takımlar. city psg gibi takımlar öyle değil.

Diğerlerini bilemem de GS'ı men etmek her yiğidin harcı değil. Zaten UEFA kimseyi men etmek istemiyor şu anda. Göz dağı veriyor daha çok şu aşamada.

• Uefa Bursa'nın avrupaya katılımını askıya almış
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

Ntv sporda son dakika olarak gördüm kesin sen açarsın dedim kendi kendime

Olum siz gitmiyorsunuz rahatsınız sizin durum da iyi değil diyorlar seneye bi' dalga da size vuracak gibi ben söyleyeyim.

Aziz Yıldırımın bu sene transfer yapmamasının sebebi bu zaten.
  • normal bir prosedür abartmamak gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

quote:

alakası yok avrupada oynayan takımlar için rutin prosedür.

İnşallah oyledır

• Bursaspor katılmasın zaten saçma sapan takımlara elenip geliyorlar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.