Şimdi Ara

Uefa Avrupa Ligi Grup Maçı | Ajax - Fenerbahçe | 5 Kasım 2015 | 20.00 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
1
Favori
9.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede canerden sonraki en iyi yerli sol bek kim deseniz hasan ali derim. Adamla dalga geçiyorsunuz ama bu sezon oynadığı tüm maçlarda canerden aşağı kalır bir performans sergilemedi ceza sahasında kafa falan vuruyordu birde gökhan gönül dönünce savunma ve hücum varyasyonları çok değişti adam hem savunmada geçit vermiyor hem ilerde asist yapıyor maç eksiğine rağmen, şener birini yapsa birini yapamıyordu
  • İyi defans yapıyoz ama buda iyi bişey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Asi CaN

Birde Ligtv ve TRT'i beğenmeyiz yayın kalitesinden dolayı. Diğer ülkelerin Uefa ve ŞL ligi maç yayınlarını görünce aman aman dedim..
    pozisyon oluyor rejiler tribünlerden kareler sunuyorlar.

+1
    Geçen akşam ZDF de Bayern-Arsenal maçını seyrediyorum. Bayern 5. golü atıyor adam 3-4 saniye sonra gol oldu diyor. Bu kadar mı ruhsuz maç anlatılır? Bizim bir takım Arsenal'e 5. golü atacak spiker yıkar orayı. Orta sahadan duyulur sesi
  • bu gözler 8-9 yıl Alex'i izlemiş bu takımda. Diego hücüma yönelik orta saha oynarken ağzında kuş tutsa bize yavan gelir. Bir de zamanında Alex'in koşanı diyorlardı bu adama meh meh meh breh breh breh...
  • nani rvp gidi adamlar oynayamıyorusa vp napsın? ozan volkan fernandao girdikten sonra oyun hareketlendi gözle görülür şekilde. nani rvp bunların yaptığını yapamıyorsa adam napsın.
  • Yalnız fenerli olmayan herkes ajaxı kötülüyor rezlaet bir takım falan diyor. Şunu bi kabullenin artık Fenerbahçe pozisyon bile vermiyor 4-5 maçtır takım savunmamız çok iyi zaten hücumu da adam etsek çok başka şeyler konuşuyor olurduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Fener kadrosu yanında dün ajax cılız kaldı. Kaleye şutları yok bile.

Fener ise neleri kaçırdı son 7-8 dakikada. Hele o 9 numaralı forvet.

Yalnız şöyle bir şey var bilmiyorum dikkat ediyor musunuz. Van Persie ile başlanan maçlar da üretkenlik sıfır. Kaleye şutu yok. Adamlar ile mücadele edeyim derken ölüyor yorgunluktan topa vuracak hali kalmıyor.

Ama Fernandao ile başlandığı vakit adam rakibi yoruyor hırpalıyor.

Bu kadro nasıl oturmadı akıl almıyor. Sistem yanlış herhalde. Savunma olarak iyi takım. Ama sıkıntı gol atamıyor.

Ligde 10 maçta 15 gol atmışsınız. 1,5 ortalama. Diğer taraftan ligin en az gol yiyen 2. takımı.

Atılan gol olarak kadroyu da hesaba katar isek son zamanların en kötü feneri.

Ajax maçında son dakikada atılan gol olmasa iş hepten yaştı. Şimdi bile işler karışık. Molde deplasmanından puan almak zorundasınız mutlaka.

Öyle bir grup ki 3 takımın da son maçlara kadar şansı var. Allah yardımcınız olsun.

Not: Ligde değil tabi ki de

ajax kadrosu cılız kaldı diyorsunda ajax paf takımı durumunda.sende 22 yaş ortalaması olan bir paf takımı çıkar şu ajax karşısına ne oluyor bakalım. nani ve rvp nin aldığı ücreti adamlar takımın tamamına anca veriyorlar.

ajax şöyle düşünüyor.nanili rvp li fener benim paf takımı yenemedi.adamlar böyle düşünüyor aga.

• Ben RVP ye iyi ya da kötü diyemiyorum çünkü adamı topla buluşturamıyoruz 2 yetersiz kanadımız olan nani ve alper yüzünden, volkan şenin dünkü performansını da gördükten sonra kanatlarda markovic ve volkanın oynaması gerektiğini düşünüyorum böylelikle RVP ye daha çok top götürebiliriz. Nani ne yazıkki bu yaz fiziken çok ama çok düşmüş geçen sezon Lizbonda çok daha hızlı, fuleli bir oyuncuydu.
  • benim ideal 11 im şu şekilde olurdu.

volkan(devre arası iyi bir kaleci alırdım)

gönül-alves-kayer-caner

volkan-ozan-meireles-nani

fernandao--rvp
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender ahmet

benim ideal 11 im şu şekilde olurdu.

volkan(devre arası iyi bir kaleci alırdım)

gönül-alves-kayer-caner

volkan-ozan-meireles-nani

fernandao--rvp

aynen 2fwyide oyuna sürerdik her maç ne taktik degisikligi yapabilirdik nede birisi sakatlandığında benchte oturabilecek fwmiz olurdu <3 SÜPER ZEKASIN KARDEŞİM MAŞALLAH ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN
  • adamların 25 kişilik kadro maliyeti(maaş) en fazla 5 milyon avro dur.çoğu alt yapıdan gelme oyuncular ve düşük maliyetle oynuyorlar.100 -200 bin avroya.

fenerin kadrosunun yıllık maliyeti 50 milyon avroya dayanmış durumda.10 katı.

sen ajax la değil ajaxın genç takımıyla karşılaştın aga.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

Orijinalden alıntı: Arslan35356464

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: SytOzbr60

Volkan
    Gökhan Kjær Ba Caner
    Topal
    Alper Ozan
    Markovic Rvp Volkan Şen

Akşam gökhan gönül yoktu değil mi maçta var mıydı farkında bile değilim
    Şeneri lig maçlarında izlediğim kadarıyla ileriye çıkıp güzel de orta açıyordu

Gokhan Gonul ile seneri kiyaslamak yanlis bence senerin defansif yonu zayif yukaridan gelen toplari kafayla karsilayamiyor ya zamanlama hatasi yapiyor yada kaciriyor kaldi ki sener in yaptigi 10 ortadan 3 u sadece isabetli oluyor kalan 7 si ya arkaya dusuyor yada auta gidiyor gokhan 5 orta yapiyorsa 4 u isabetli oluyor dunki macta gokhan in kanadini ciddi sekilde rahatsiz etti fischer bu yuzden cikamadi ileriye dunki oyun guzeldi eski oyunlara gore fakat van persie form yakalamassa ciddi bir golcu muz yok fernandao diyoruz top eziyor durmadan donemiyor hic bi sekilde top u zar zor kontrol ediyor sadece kafa vuruyor

Şener mi? Şener oynarken yediğimiz gollerin neredeyse tamamı şenerin kanadından geldi. Tekrar izleyin derim

Yazdiklarimi tam okumadiniz sanirim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YoK

quote:

Orijinalden alıntı: Bir Asi CaN

Birde Ligtv ve TRT'i beğenmeyiz yayın kalitesinden dolayı. Diğer ülkelerin Uefa ve ŞL ligi maç yayınlarını görünce aman aman dedim..
    pozisyon oluyor rejiler tribünlerden kareler sunuyorlar.

+1
    Geçen akşam ZDF de Bayern-Arsenal maçını seyrediyorum. Bayern 5. golü atıyor adam 3-4 saniye sonra gol oldu diyor. Bu kadar mı ruhsuz maç anlatılır? Bizim bir takım Arsenal'e 5. golü atacak spiker yıkar orayı. Orta sahadan duyulur sesi

Adamlar doymuş hocam başarıya daha gecen sene milli takimlari brezilyaya 7 atti aliskinlar yani bu durumlara.

• Vitorla olmayacak gibi

• kesin iyiler..
  • Su ozani belediye zehirlesin ya yemin ediyom hic yakismiyo takima yada ben yakistiramiyom

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne I7

Türkiyede canerden sonraki en iyi yerli sol bek kim deseniz hasan ali derim. Adamla dalga geçiyorsunuz ama bu sezon oynadığı tüm maçlarda canerden aşağı kalır bir performans sergilemedi ceza sahasında kafa falan vuruyordu birde gökhan gönül dönünce savunma ve hücum varyasyonları çok değişti adam hem savunmada geçit vermiyor hem ilerde asist yapıyor maç eksiğine rağmen, şener birini yapsa birini yapamıyordu

Jesusla dalga geçen yok aksine seviyoruz onu

• Dünkü oyunu genel olarak cok begendim. Takım korkmadan önde baskı yaparak onlarca top kaptı. Diri, dinc bi takım gördüm ben. Tek eksigimiz anlik karar yetenegimiz cok dûşük. Şut cekilmesi gereken yerde pas atıyoruz. Pas atmamz gerekirken şut cekiyoruz. Tercihleri dogru yapsaydık cok farklı olurdu.

• Ajax'in elinden zor kurtuldu fenerim.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.