Şimdi Ara

ucuzaoyna.com Dolandırıcılığı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayatımda ilk defa böyle bir alışveriş yaptım ve inanılmaz derecede pişmanım şu anda!

Normalde 400 TL olan Forza Horizon 4 Ultimate Edition adlı oyunu 60 TL'ye sattıklarını görünce hemen aldım. Oyunu satın aldıktan sonra girip indirebileceğim bir Microsoft hesabı verdiler. İşin güzel tarafı(!), aynı hesabı onlarca başka insana da vermişler! Oyunun ek içeriklerini indirmek söz konusu bile olmadı çünkü "kullanıcı sınırına ulaştınız" diye bir hata alıp durdum. Bari esas sürümü oynayayım diye düşündüm ama oyuna her girdiğimde en fazla beş dakika kalabildim. Oyun kendi kendine kapanıp durdu!

Şimdi doğru düzgün muhatap da bulamıyorum! "Yok iade olmazmış da, ancak değişim yaparlarmış, bilmem ney" gibi şeyler yazıyor internet sayfalarında. İşin yoksa uğraş dur tüketici heyeti, bilmem ney...

Uzun lafın kısası; bu ve bunun gibi oyun yerine hesap satan mağazalardan uzak durun. Benim başım ağrıdı, sizinki ağrımasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #Gakko_ -- 20 Mart 2020; 17:2:52 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.