Şimdi Ara

Ucuz yoldan türkcell vınndan yararlanmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Üç gün önce Aveanın 29 liraya jet modem kampanyası ile Jet modemim oldu. Ancak ne yazık ki Aveanın 3G hızı hiç tatmin etmedi. Gündüzleri 200-300 kbit/s ile bağlanıyor. Bu yüzden ay sonunda Türkcelle geçiş yapacağım. Müşteri hizmetlerini aradığımda taahhüt olmadığı için hattınızı geçirebilirsiniz dediler. Türkcellin hızını tam bilmediğim için soruyorum. Sizce böyle yapmam mantıklı mı?

• Selam arkadaşım,

Turkcell'de bu iş için güzel bir kampanya var; elinde mobil modemin varsa , kdv-oiv-telsiz kullanim dahil 29 TL ye 6 ay boyunca 4 GB veriyorlar. Vodem- Aveajet farketmiyor..

Ben hizindan cok memnunum, Şişli'de 3-4 mbit goruyorum aksamlari..

Bilgin olsun
  • 3,4 m bit ise çok iyi. Peki eğer ben oy ay hiç internete girmezsem de 29 Tl alırlar mı? Sonuçta taahhüt yok.
  • turkcell standı olan teknosaya git 4gb paket faturasız hat taahhutsuz cihaz 39 tl ye al. 2. Ay kullanacaksan 39 a yüklet 3. Ay kullanmayacaksan yükleme ne zaman lazımsa o zaman yüklet
  • Modemim varken neden yeni modem alayım ki. Hem data hattımı şimdi kapatsam da yılllık verginin geri kalanını yine alacaklar.
  • simkilit yokmu jetmodemde?? başka simkartla denedinizmi?
  • Kilit kodu cihazın imei numarasını vererek avea müşteri hizmetlerinden alabiliyor muşuz. Başka sim kartlarla denemedim. Benim de sorum o zaten. Türkcell 3G kullananlar hızlarından memnunlar mı?
  • tcell 3g kullanıyorum hız bulunduğunuz yere göre değişiyor. bir yakınınızdan alıp deneyin veya günlük paketlerden alıp evde kendiniz deneyin. tcell abonesiyseniz simkartınız yeniyse, 3g destekliyorsa telefonunuzdaki simkartla deneyebilirsiniz.
  • teşekkürler. Sim kartım 11 senelik. Artık gerek de kalmadı zaten. Bir usb uzatma kablosu ile bağlantı hızım neredeyse 6, 7 katına çıktı.
  • benim olduğum yerde 3g var ama vodafonun aylıkcepnetinden aşağıbile iniyor genelde 512 kb 1 mb arası bir gece 4 te 6 mb i gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasezer54@gmail

benim olduğum yerde 3g var ama vodafonun aylıkcepnetinden aşağıbile iniyor genelde 512 kb 1 mb arası bir gece 4 te 6 mb i gördüm

Usb uzatma kablosunu şiddetle öneririm.
    http://forum.donanimhaber.com/m_51168037/mpage_1//tm.htm#51194744

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Antimason_ -- 31 Temmuz 2011; 8:22:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Antimason_

teşekkürler. Sim kartım 11 senelik. Artık gerek de kalmadı zaten. Bir usb uzatma kablosu ile bağlantı hızım neredeyse 6, 7 katına çıktı.

benimde simkartı çok eskiydi. birden bozulunca tüm rehber gitmisti. kabus gibiydi. mutlaka eski bi telefona rehberinizi yedek alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Orijinalden alıntı: _Antimason_

teşekkürler. Sim kartım 11 senelik. Artık gerek de kalmadı zaten. Bir usb uzatma kablosu ile bağlantı hızım neredeyse 6, 7 katına çıktı.

benimde simkartı çok eskiydi. birden bozulunca tüm rehber gitmisti. kabus gibiydi. mutlaka eski bi telefona rehberinizi yedek alın

Veri güvenliği önemlidir. Hem bilgisayarda, hem de telefonda rehber yedeğim var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.