Şimdi Ara

Ucuz tv + android box mi pahalı tv mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ucuzundan hatta belki de ikinci el görece biraz eski bir led tv alıp bunu Android boxla güçlendirmek mi yoksa daha üst seviye pahalı bir tv mi almak daha mantıklı?

55 ekran bir tv arayisindayim. Bu soru kafamı kurcaladi. Fikirlerinizi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hiçbir tv iyi bir tvbox kadar iş görmez
  • CATBALCA kullanıcısına yanıt
    Yani görüntüsü tatmin edecek ama işletim sistemi çok iyi olmayan bir tvye android box ile destek çıkmak sizce daha mantıklı bir seçim olur mu?
  • tetriser T kullanıcısına yanıt
    Çok akıllıca olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CATBALCA kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevaplar için. En az 55 inç önerebileceğiniz idare eder ama görüntüsü iyi bir tv markası veya modeli var mıdır?

• Görüntüsü iyi uygun bir tv ve yanında yeni nesil bir android box.
    Mükemmel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    Öneri? Uygun fiyatlı lütfen. Yani 5000e zaten istediğim tarzda tvler var. Ben daha uyguna getirmeye çalışıyorum şuan. 2. El bile bakıyorum.

• Awox s5600 tam aradığın gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    Awox'da da hep ışık sızması falan oluyor diyorlar hocam. Vestel falan mı baksam?
  • tetriser T kullanıcısına yanıt
    Bizde çıkmadı teknoloji şans işi hocam
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-mu7400-isik-sizmasi--130781082 buyrun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi bir Android işletim sistemli TV alırsanız uyduruk TV Box'lara bağımlı kalmazsınız. Tv box'ları genelde eski, akıllı olmayan tv'lere sahip insanlara tv'lerini akıllı yapmak için öneriyoruz. Bir de akıllı tv tarafında mağazası çok geniş olmayan webos ve tizen gibi işletim sistemlerini kullanan tv'lere sahip olanlara uygulama konusunda rahatlamalarını sağlamak için. XF90 ve XG95'lere bir gözatın.
  • A101 den 1 adet 49 inç Hı level tv ve çinden 1 adet k2 pro.android box kutu.
    Tv de keyfin yanında yat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.