Şimdi Ara

---Ucuz olanı Epson Alındı--- Epson 3D veya benq w1070 projeksiyon cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1799 tl - (111+15+10) / 9 taksit bonus 185 tl ortalama taksitle epson cihaz alınmıştır.
    n11 de anneler günü için özel ilk üyeliğe 10 tl bonus ve 15 tl cepte puanıma yüklemişler 111 tl de bonus karta ödül veriyorlar
    -----------------------------------------
    Merhaba arkadaşlar, gönül isterdiki sıfır veya full hd cihaz almak ancak bütçe meselesi.
    satmayı düşünen varsa tercih istanbul içi elden alacağım. lütfen pm olarak istediğiniz fiyatı iletebilirmisiniz.
    Tercih edilen marka 3d li epson yada benq w1070
    * daha önce x3 modelini yıllarca kullandım siyah renk ve gürültüsü dışından mennundum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMINX84 -- 5 Mayıs 2014; 18:24:21 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• EMINX84 E kullanıcısına yanıt
    bugün niyeti bozdum 2 defa bimcom diye web sitesinden tw550 yi sipariş vermeyi denedim 3d şifresini girdim ama 58 ürün işlem yetkiniz yok dedi. kartım banka tarafından en yüksek harcamayı taksitlendiriyor acaba firma cep telefonu vs. gibi takside kapanan faaliyet alanı olarakmı görünüyor anlamadım. 1770 gibi bir fiyata geliyor. işin kötü tarafı bu cihaz geçen sene daha uygun fiyata bulunuyordu. 200-300 tl daha ucuza doğubanktan alınabilir diye düşünüyorum ama garanti durumu nasıldır! iphone 4 alacaktım 500 tl deyinde tamam ama garanti durumu ne dedim tam alacaktım adam garantisi benim deyince bıraktım. nasıl bir ticaret anlayışıdır bilmiyorum. alt katta sanırım projeksiyonlar varmış ancak çarşıdan wii için kol almam gerekiyordu ve erken kapatıyorlar diye doğubanktan ayrıldım fazla araştıramadım, bu arada netten sipariş vermek daha kolay çarşıda birşey bulunmuyor hafta sonu erken kapatmakta yeni moda olmuş. paraya ihtiyaçları yok anlaşılan bizde oyun sektörünemi girsek ::))

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.