Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (880. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.847
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ocak marsilya-istanbul 2 kişi. teklif alabilirim. kabin bagajı dışında bagajda olmalı.
  • 15-16-17si kayseriden izmire direkt uçuş 2 kişilik bilet ihtiyacım var en uygun hangi tarihse o olabilir.fiyat verebilir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23-24-25-26 Eylül tarihleri arasında İZMİR(ADNAN MENDERES)-LEFKOŞA(ERCAN) ucuza uçuş teklif edebilecek pm lütfen

• 23 24 25 Eylül ayına Ankara-Espiye otobüs biletinde yardımcı olacak ucuza alabilecek varsa pm atsın. İlgileniyorum.

• Parafly kart ile 1120TL veya daha pahalı ise 1120TL'lik kısmına indirim uygulayacak şekilde biletleme yapabilirim. 1000TL altındaki biletlere teklif vermiyorum.

Profilime bakabilirsiniz. Sitede uçak biletleme dahil bir çok işlemim var. Şimdiye kadar yaptığım biletleme işlemlerinde PARAFLYTRAVEL herşey dahil son fiyatı üzerinden %16-%20 arası indirim yaptım. Bunun üzerinde indirim beklentiniz varsa diğer kişilere başvurabilirsiniz.

Paraflytravel sitesinde yer alan hotel, araç kiralama gibi diğer konularda da yardımcı olabilirim.

Genel Özellikler:
    ------------------

1. Biletleme Paraflytravel sitesinden yapılacaktır. Bilet fiyatına buradan bakabilir veya uçuş tarihi, saati, güzergah, kişi sayısı bilgilerini iletebilirsiniz. Farklı seyahat/bilet satışı sitelerindeki kampanya ve indirimler üzerinden fiyat vermiyorum.

2. Biletleme kendi kredi kartım ve 3D güvenlik doğrulaması ile yapılır.

3. Teklif her şey dahil fiyat üzerinden verilir. Parafly SeyahatG Hattı hizmet ücreti eklemektedir. Bundan dolayı son fiyata bakınız.

5. Tüm işlemlerim %100 referanslıdır.Profilime bakabilirsiniz.

6. Ödeme Enpara, Cepteteb, YKB, İşbank ve Akbank hesaplarına kabul edilmektedir.

7. Anlaşılan rakam biletleme öncesi alınmakta ve biletleme işlemi bundan sonra gerçekleştirilmektedir. Aksini teklif etmeyiniz.
    Forumda önce bilet kesip sonra ücret alan kullanıcılar varsa işleminizi onlarla yapabilirsiniz.

8. Açık tarihli bilet ve/veya belirsiz tarih aralıklarında teklif veremiyorum.

Herkese hayırlı yolculuklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 11 Eylül 2018; 8:56:25 >

• Yurtiçi hatlarda 1 veya 2 kişilik biletler için yardımcı olabilirim tek yön uçuş yapacaklar için küçük komisyon ile. Ödemeyi siz yapacaksınız. ( link ile satış )

• Arkadaşlar pegasus havayolları ile 4 tane yurt dışı bilet kodum var almak isteyen mesaj atabilir(ankarada olanlar tercih edilir)
  • Merhabalar,

Kartımdaki puanlar ile alım yapabilirim, kendim için biriktiriyordum fakat bu ay sıkışınca burada ilan açmaya karar verdim.

THY'nin internet sitesindeki yurtiçi fiyatının direk %20'si olarak adınıza alım yapacağım. Üst limit 350 TL'dir, bilginize.

DM'den ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

Edit: Bilet satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady GarGara -- 18 Eylül 2018; 16:27:47 >
  • Merhaba arkadaslar,

15 Eylül tek yön Istanbul Atatürk - Köln / Düsseldorf ya da Frankfurt icin...

1 yetiskin, 1 cocuk THY Business class bileti arıyorum. Skyscanner'da full bilet fiyatı 1021 euro.

THY disinda teklif vermeyin lütfen.

Teklif verebilecek olan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kleines -- 10 Eylül 2018; 14:39:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyzabc111

Arkadaşlar pegasus havayolları ile 4 tane yurt dışı bilet kodum var almak isteyen mesaj atabilir(ankarada olanlar tercih edilir)
    kac para istiyorsunuz ?

özelden yazamıyorum size.
  • İstanbul çıkışlı Barcelona,Roma veya Berlin‘e 2 kişilik Ekim 15-Kasim 15 aralıgında bilet arıyorum tekliflere açığım.
    Ayrıca Kasım 10-25 arasında Barcelona,Roma,Berlin çıkışlı İstanbul için de fiyata teklifi atıcak varsa ilgileniyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 28 eylül Ordu-Giresun - Yüksekova 09.55 için fiyat teklifi için pm
  • 24 eylül İzmir-Prag için teklif alablir miyim
  • 06.10.2018 Cumartesi
    saat 09:00 ile 13:00 aralığında
    Izmir - Ankara
    3 yetişkin bilet teklifi alabilirim.
  • alwan kullanıcısına yanıt
    Mesaj attım ama gitti mi bilmiyorun. 2 gündür forumun mesaj arayüzünde kesintiler oluyor.

Yolculuk için ülke ve tarih net olarak verirseniz teklif verebilirim. Ama 1 aylık süre ve 3 ülke için fiyat belirlemek çok zor. Ayrıca aynı gün için bavul hakkı olan ve olmayan uçuşlar var. Eğer gidiş-dönüş tarihi, ülke ve bagaj ihtiyacını net belirtirseniz fiyat bakabilirim.

İyi günler ve hayırlı yolculuklar.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Şu şekilde güncelleme yaptım.ayrıca bagaj hakkı istemiyorum
    7kasım sofya-barcelona
    11 kasım barcelona-milano
    15kasım roma-sofya

Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alwan kullanıcısına yanıt
    Bu destinasyonlar için gördüğüm kadarıyla fiyatlar işlem limitimin oldukça altında. Puan+Avans kullanarak biletleme yapacağımdan dolayı tek seferde hakkımı dolduracak şekilde işlem yapmak durumundayım. Selamlar.

• Paraflytravel.com üzerinden 200-480TL arası biletlerinizi son fiyat(hizmet bedeli eklenmiş) üzerinden %18 indirim ile alabilirim.Hizmet bedeli eklenmiş bilet fiyatına site üzerinden bakabilirsiniz.

İletişim: pm
  • PEGASUS KOD UYARI ...pegasus bedava bilet kodlarının kullanım tarihi 1kasımda başlıyor ama 28 Ekim e kadarki uçuşlardan kod kazanıldı , kötü niyetli kişiler 28ekime kadarki tarihte ucuz yerlere iadeli bilet alıp kod kazanarak bu kodları size satarlar ve sizde gider o kodlarla 1 kasım sonrası biletinizi 28 ekimden önce alırsınız , size kodu satan kişi iadeli bileti iptal eder parasının %90 geri alır yada uçuşu yapmaz ise o kodla satın aldığınız bileti pegasus iptal eder , o yüzden 31ekim e kadar pegasus kod kullanmayın derim

• 29 eylül 2 kişi kiev - izmir/istanbul/ankara 800tl altı teklif verebilecek?
  • 
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.