Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (677. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.482
Cevap
1.293
Favori
1.470.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerekli yasal haklarımız sonuna kadar kullanılacaktır. Uçak bileti alımı için Murat Harmancı isimli şahsın hesabına 150 Lira gönderilmiştir. Gereken herşey tarafımca izlenecek savcılık kanalıyla bilgiler bankadan talep edilecek görüşme sağladığı telefon için bağlı olduğu şebekeden bilgi istenecek internete girdiği ip den de incelemeler yapılacaktır. Bakalım ne kadar ceza alacak ve ne kadar vekalet ücreti ödeyecektir 150 lira için : )
  • hb_07 H kullanıcısına yanıt
    Bu forumda seyrek kullanılan eski ve güvenilir hesapları şifresini kırıp onlar üzerinden alış satış yapan çok dolandırıcı çıktı. Bana kalırsa bu hesabın asıl sahibi haklı olabilir. Burada sorun şudur ki siz hesap sahibini işlem öncesi detaylı bir şekilde incelediniz mi. Bu başlık altında eski güvenilir hesapları hacleyerek de çokça dolandırıcılık icra edildi. Burada bu şahsı kesin emin olmadan itham etmeniz dolandırıcılığı başka bir yanlışlığa dönüştürebilir. Yanlış kişiyi hedef almanıza neden olabilir. Sakin kafa ile olayı ele almanızda yarar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_olfactorius

Bu forumda seyrek kullanılan eski ve güvenilir hesapları şifresini kırıp onlar üzerinden alış satış yapan çok dolandırıcı çıktı. Bana kalırsa bu hesabın asıl sahibi haklı olabilir. Burada sorun şudur ki siz hesap sahibini işlem öncesi detaylı bir şekilde incelediniz mi. Bu başlık altında eski güvenilir hesapları hacleyerek de çokça dolandırıcılık icra edildi. Burada bu şahsı kesin emin olmadan itham etmeniz dolandırıcılığı başka bir yanlışlığa dönüştürebilir. Yanlış kişiyi hedef almanıza neden olabilir. Sakin kafa ile olayı ele almanızda yarar var.

Arkadaşım benim kimseyi hedef aldığım falan yok. Hukuğu bilirim. Bildiğimi de göstereceğim işin özü bu. Kim sebep olduysa kim aracı olduysa cezasını çekecek. Daha önce açtığım davalar da mevcuttur. Dolandırıcı şahsiyete pazartesiye kadar izin veriyorum. Bu yazıyı okuyorsa eğer pazartesiden sonra affım olmayacaktır. İnanmıyorsa whatsap tan daha önce uğraştığım dava dosyalarını karar örneklerini de gönderebilirim. Bu işin peşini bırakacak değilim. 150 Liraya değmez denebilir. 150 + Vekalet + Sicile işlenmesi + Daha önceden cezası yok ise cezanın paraya çevrilmesi. Git gel uğraşması. En son İstanbul Anadolu da davam vardı şükür güzel bi ceza alarak sonuçlandırttım : )

• hb_07 H kullanıcısına yanıt
    sonuna kadar gidin hocam, farklı düşünüyorum, sadece asıl dolandırıcı bir başkası olup da hedef şaşırtma durumunda bırakılmış olmayın. her ne cezayı aldırabiliyorsanız aldırın, inşallah suçlu cezasını fazlasıyla çeker.
  • (En erken) 21 Temmuz- (En geç) 1 Eylül arası

Gidiş geliş arası 30 günü geçmemeli

Berlin Schoenefeld - Gaziantep veya Kahramanmaraş

2 Yetişkin

2 (12 Yaş Altı)

Bilet almayı düşünüyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewre -- 4 Mayıs 2017; 23:24:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sonuna kadar gidin hocam, farklı düşünüyorum, sadece asıl dolandırıcı bir başkası olup da hedef şaşırtma durumunda bırakılmış olmayın. her ne cezayı aldırabiliyorsanız aldırın, inşallah suçlu cezasını fazlasıyla çeker.

Orası savcılığın bileceği iş. Suçluyu onlar bulur merak edilmesin. Pazartesiye kadar müsade ediyorum. Belki inanmaya bilir dolandırıcı arkadaş : ) Yaşar ve görür önceki dolandırıcı arkadaş gibi... Banka hesabı sahibi kesin ceza alır. İp den de bulunur giren şahıslar. Abi ben ettim sen etme affet zararını giderelim demeye başlarlar ama pazartesiden sonra dönüşü olmaz. Ceza alması için gereken herşey yapılır sulh yolu kapanır.
  • quote:

Magdur arkadasimiza sahsi telefon numarami verdim ve telefonla gorustuk. Ancak kendisi hesabimin calindigina tatmin olmadi ve ima edercesine konusmasi beni üzdü. Ben halbuki yardimci olabilmek ve konuyu ogrenmek adina kendisiyle gorustum. Dolandirici sahsiyet olsam delimiyim neden arayim. Forum donanim musteri hizmetlerine konuyla ilgili eposta gonderdim. Ozel mesajla bu dolandiriciyla konusan uyeleri bigilendirdim. Sifremi degistirdim. Baska ne yapmaliyim bilmiyorum. Cok.eski uyeyim ancak uzun zamandir foruma girmiyorum. İlk kez basima geliyor, cok uzuldum. Umarim cok fazla arkadasimiz magdur olmamistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Arkadaşlar dolandırıldım ucak bileti konusunda. Dikkat edin...
  • Turna.com dan %10 indirim yapılır

• 11 mayısta konya-istanbul gidiş

14 mayısta dönüş var toplam 170 lira tutuyor maksimum kaça indirebiliriz bunu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu ben bu konuya her girdiğimden gülüyorum, çünkü insanlar halen akıllanmadan bildiklerini okuyorlar ve sonunda dolandırıldım diye veryansın ediyorlar.

Bu sitede açık ara en büyük dolandırıcılık Uçak bileti kategorisinde yaşanmakta , bu kadar riskli olan şeye ise insanlar halen ve halen müthiş bir iştahla saldırmakta.

eskisi gibi kredikartı puanı ile almak vs de süper ötesi azaldı. örnek eskiden YKB adios sahibi olan ek kart çıkartıp istediği kimseye bilet alıyordu, şimdi hem katsayı yüzünden hemde ek kart çıkarma koşulları yüzünden YKB darbeyi patlattı. Helal olsun YKB ye.

Bence buraya gelip bilet alan riski anlamalı, dolandırıldıktan sonra gelip buraya ağlamamalı.

Hamama giren terler.

akıllanmayanlara duyurulur.
  • clutter C kullanıcısına yanıt
    Dostum senin için de geçmiş olsun, hesabı çalınan ilk kişi değilsin. Forum sahiplerinin bu güvenlik açığına yapabildiği hiçbişey olmadı ne yazık ki. Bazen dolandırıcılarla iş tuttuklarını düşünmüyor değilim. Forumun açıklarından onlarca kişinin hesabı çalındı ama site yönetimi uyudu ne yazık ki, çok hesabın üzerinden dolandırıcılık icra etti nesepsizler.. İnceleme ile suçsuzluğun ortaya çıkar kaygı duymanı gerektirecek bi durum yok, umarım suçlu bulunabilir.. Buradan bir daha ders olsun, %20 ve üzeri kampanya olmadan uyguna bilet alıyorum zannedenlere..

• quote:

Dostum senin için de geçmiş olsun, hesabı çalınan ilk kişi değilsin. Forum sahiplerinin bu güvenlik açığına yapabildiği hiçbişey olmadı ne yazık ki. Bazen dolandırıcılarla iş tuttuklarını düşünmüyor değilim. Forumun açıklarından onlarca kişinin hesabı çalındı ama site yönetimi uyudu ne yazık ki, çok hesabın üzerinden dolandırıcılık icra etti nesepsizler.. İnceleme ile suçsuzluğun ortaya çıkar kaygı duymanı gerektirecek bi durum yok, umarım suçlu bulunabilir.. Buradan bir daha ders olsun, %20 ve üzeri kampanya olmadan uyguna bilet alıyorum zannedenlere..

Teşekkür ederim. Kaygı duymuyorum zaten benimle ilgisi olmadığı çok kolay anlaşılır, sadece insanların benim hesabım üzerinden kandırılmaları üzücü. Yalnız hala özel mesajlar geliyor bana "nasıl yapacağız bileti nasıl alacağız" diye. Adam kaç kişiye yazdıysa tek tek kişilere mesaj atmam gerekecek sanırım, konuya bakmayan, durumu bilmeyenler var.

• Özel mesajlarda dolandırıcı cep telefonunu vermiş bazı arkadaşlara. Mağdurlar için buradan o numarayı da paylaşıyorum:

0553 015 50 43
  • İtalya ve ispanya için kampanya var ilgilenenler için link:
    https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/italya-ve-ispanyaya-40a-varan-indirimle-uc

bana Brüksel lazımm :)
    indirim sağlayabilecek varsa acil ulaşsın :)
  • 400 tl ye kadar ki tum yurt ici ucak biletinize %15 indirim yapilir

• Kayseriden veya kahramanmaraştan bugün veya yarın istanbula en ucuz tekliflerinizi bekliyorum.

• Mobil Uygulamaya Özel Anneler Günü Kampanyası!

Bu yıl Anneler Günü hediyesi olarak annenize, onu mutluluktan havalara uçuracak bir uçak bileti vermeye ne dersiniz?

Ucuzabilet’in mobil uygulama üyelerine özel kampanyası ile 5-8 Mayıs tarihleri arasında alacağınız en az iki kişilik biletlerde, yurt içi uçuşlar için 30 TL, yurt dışı uçuşlar içinse 50 TL indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya indiriminden yararlanmak için Ucuzabilet’in IOS ve Android uygulaması üzerinden üye girişi yaparak, ödeme sayfasında bulunan İndirim Kuponu Kullan alanına, aşağıda belirtilen indirim kuponu kodunu girmeniz gerekiyor.

İndirim kuponunu, IOS ve Android uygulamasında kullanabilmek için, Ucuzabilet uygulamasının en son versiyonunun yüklü olması gerekmektedir.

Yurt içi 30 TL indirim kodu: 14M30

Yurt dışı 50 TL indirim kodu: 14M50

Son kullanma tarihi: 8 Mayıs 2017 saat 23:59

Yurt İçi ve Yurt Dışı kampanya indirimi, en az 2 kişilik biletlemelerde geçerlidir.Bebek yolcular kampanyaya dahil değildir.

İndirim kuponu, sadece üyelere özeldir. İndirimden faydalanmak için üye olup, satın alma işlemine devam etmeniz gerekmektedir.

Yurt içi uçuşlarda Pegasus Hava Yolları'na ait uçuşlar, indirim kampanyasına dahil değildir.

Yurt dışı uçuşlarda Sunexpress, Pegasus, OnurAir uçuşları indirim kampanyasına dahil değildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TURNA.COM sitesinden;

50 TL ALTINDAKİ UÇUŞLARINIZ 8 TL İNDİRİMLE alınır.

50-100 TL arası uçuşlarınız 12 TL İNDİRİMLE alınır.

100 TL üzeri uçuşlar %8 indirimle alınır. (en az 12 TL indirim olacak şekilde)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMG1907

quote:

Orijinalden alıntı: Mbaydar76

quote:

Orijinalden alıntı: EMG1907

Türk Hava Yolları ile anlaşmalı 3 Tur şirketinden birinde çalışıyorum. Tayland'a aktarmasız gidiş dönüş uçuşlarını aktarmalı malum bilet sitelerinden daha ucuza satıyoruz. :)

Aktarmalı uçuş ortalama fiyatları; 2500 TL civarlarında
    Aktarmasız THY uçuş ortalama fiyatları; 3250 tl civarlarında

Gidiş dönüş, istediğiniz tarihleri 1750 TL ile 2250 TL arasında fiyatlara satabiliyorum.

Bilginize arkadaşlar.

Aktarmasız THY uçuş ortalama fiyatları; 3250 tl civarlarında bilet en son ne oluyor? 1000 TL nasıl düşüğe satabiliyorsunuz?

Tarafınıza özel mesaj ilettim. Bilgilendirmeyi geçtim.

Merhabalar
    Bu özel bilgiden bende rica ediyorum.Öğrenmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 5 Mayıs 2017; 13:49:13 >

• 
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.