Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (587. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turna.com %50 kodu olup, makul bir fiyattan verebilecek var mı arkadaşlar kodu ?
  • UÇAK BİLETLERİNİZDE 3KİŞİLİK UÇUŞLAR İÇİN YÜZDE 12, 4KİŞİLİK UÇUŞLARINIZ İÇİNDE YÜZDE15 İNDİRİM YAPILIR.

HIZLI İLETİŞİM İÇİN WHATSAPP 5445500403
  • turna kodu alınır çok acil.
    553 968 45 22
  • turna.com alınır 10 TL den

2 adet alacağım
  • Gidiş: 17 Kas 2016 Per, İstanbul (Atatürk Havalimanı) dan Adanaya
    Dönüş: 20 Kas 2016 Paz, Adana (Şakirpaşa Havalimanı) dan İstanbul (Atatürk Havalimanı na

Yardımcı olabilecek var mı acil. Saatler önemli değil en uygun teklif lazım.
  • turna.com 4 adet 45 TL den alırım.
  • Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

BU BİLETTEN 2 ADET ALINACAKTIR. İNDİRİMLİ ALABİLECEKLER UAŞIRSA MEMNUN OLURUM.
  • ucak biletinize indirim yapilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pegasus yurt dışı bilet kodu alınır 4 adet. Tanesine 75 TL verilir.
  • Merhaba arkadaşlar uçak biletlerinizi %25 e kadar indirim yapabilirim geçerli olan firmalar (THY, pegasus, onur air, atlas jet, anadolujet, borajet, sunexpress) 
    Hızlı işlem için 
    Nerden nereye 
    Hangi firma 
    Kaç kişi 
    Saat kaç uçağı 

Bu bilgiler atılırsa anında dönüş yapılacaktır benden fiyat bilgisi almadan bilet almayın

• Pegasus istanbul çıkışlı uçuş biletleri 200 liraya alınır.

Veya kod 200 liraya satılıktır.

Profilimden referanslarima bakabilirsiniz.

• Adana-Tarabzon arası 4 gidiş 4 geliş bileti alınacaktır uygun alabilecek arkadaşlar pm den ulaşsın
  • http://www.paraflytravel.com/ sitesi üzerinden alacağınız biletlerinize yüzde 20 indirim uygularım. PM.
  • Turna.com %50 indirim 20 tl

• Havaş ücretsiz transfer kodu
    ~ adana, antalya, bodrum, çeşme, dalaman, gaziantep, izmir, kayseri, Konya, samsun,ordu,Trabzon servislerinde geçerlidir
    ~ ücreti 5 TL'dir

• Yurtdışı biletlerinizi bavul.com dan alırsanız 100 tl indirim yapan kod 10 tl

• Europcar dan %50 indirimli araç kiralamaya yarayan kod 10 tl

• UberXL araçlarında %20 indirim sağlayan kod 5 tl

İletisim için PM atiniz
    Ödeme enpara

• pegasus yurtdışı kodu 150 tl dir
  • 100 TL üzeri Tüm havayolları için uçak biletleriniz 20 TL indirim ile alınır.

Lütfen afaki tarihler ve destinasyonlar vermeyiniz, uçuş bilgilerinizi netleştirip öylece iletiniz.

Ödeme: Enpara, Garanti, Akbank, YKB, Kuveyttürk

• istanbul veya ankara'dan cape town'a, tarih konusunda esnek ama 3 hafta sonrasına yani 10 aralık civarında gidilip yine esnek olarak 3 ay sonrasında yani mart 2017 ortalarında dönülecek şekilde 1 kişi yetişkin bilet arıyorum. aktarma olabilir, hatta fiyat çok fark edecekse 2 aktarma bile yaparım. önceliğim biletin mümkün olduğunca ucuz olması. yardımcı olabilecek kişilerden mesaj bekliyorum. iyi forumlar.
  • UÇAK BİLETLERİNİZDE 3KİŞİLİK UÇUŞLAR İÇİN YÜZDE 12, 4KİŞİLİK UÇUŞLARINIZ İÇİNDE YÜZDE15 İNDİRİM YAPILIR.

HIZLI İLETİŞİM İÇİN WHATSAPP 5445500403
  • nakato N kullanıcısına yanıt
    29 kasım istanbul - düsseldorf 300 tl pegasus ile
  • Siirt-istanbul sabiha gökçen için 10 ocak tarihli uygun bilet arıyorum. yardımcı olabilecek kişilerden mesaj bekliyorum acil
  • 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.