Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (443. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.847
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uçak ve otobüs biletlerinizde yüzde 20 indirim yapılır.
  • - Yılbaşını Yurtdışında Geçirmek İsteyenlere Özel 25 aralik 2015 - 3 ocak 2016 Tarihleri Arasında Gidiş Dönüş Olmak Üzere
    Newyork,Hong Kong,Şanghay ve Toronto için 3000 TL Ye kadar Olan Biletleri 1950 TL Ye Alabilirim.
    ( 4 Kişilik Hakkım Var Kullanamayacağım Banka Puanlarımla Alacağım )

- 200 tl Civarı Uçuşlara 20 TL İndirim Yapabilirim ( 2 Hakkım Var cepteTeble Yapılacak )

- Minimum Tek Kişi Ücreti 2000 TL Üzeri Uçuşlara Tarih ve Lokasyon Fark Etmeksizin %7 İndirim Yapabilirim.
    ( Kullanmayacağım Banka Puanlarıyla Alacağım O Yüzden Firma ve Fiyat Önemli )

Not : Bu Aralar Dolandırıcılık Olayları çok Arttı Alacağınız Biletin Mutlaka Kaynağını Sorgulayınız. Ucuz Bilet Alayım Derken Çalıntı Kartlarla Alınan Biletlere Suç Ortağı Olmayın.Havalimanında Kart Dolandırıcılığından Sorguya Alınmak Hoşunuza Gitmeyecektir.

Güvenle Alışveriş Yapmak İsteyenler İletişime Geçebilir. Tüm İndirimlerimin Kaynağı Bellidir .

• 200tl ve üzeri uçak biletlerinizde 40tl indirim yaparım (cepteteb ile, 2 hakkım mevcut) KULLANILDI: @olcyto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 13 Ekim 2015; 14:31:06 >
  • Arkadaşlar Merhaba...

Yurt içi Yurt dışı uçak bileti alımlarınıza 200 TL.'de 40 TL. indirim yapılır.

Not: 200 TL. altı işlem yapmamaktayım.

İşlem Cepteteb Bonus Kart İle Yapılmaktadır.Yüzde Yüz Güven İle İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanır.

2 aydır haklarımı forumdaki arkadaşlara kullandırmaktayım hepsi de son derece memnun şekilde kampanyadan faydalandılar.
  • Arkadaşlar busines tek yön amerika bileti kesebilcek arkadaşlar pm atarsa sevinirim.
  • 120 TL'lik bilet için tekliflerinizi bekliyorum..
  • Bu ayki cepteteb hakkım ile 80 tl ye kadar biletlerinize %20 indirim yapıyorum.
    Daha önce birçok forumdaşa yardımcı oldum referanslarıma bakınız.
    Hızlı ve güvenilir bir alışveriş olur.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzzy255 -- 12 Ekim 2015; 23:00:37 >
  • 200 tl ve üzeri ulaşım harcamalarınız 45 tl indirimle alınır
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankizmir -- 14 Ekim 2015; 10:43:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkncal -- 12 Ekim 2015; 19:07:08 >
  • Ulusoy ile ulaşım harcamalarınızda %20 indirim yaparım PM atın
  • Arkadaşlar Merhaba...

Yurt içi Yurt dışı uçak bileti alımlarınıza 200 TL.'de 40 TL. indirim yapılır.

Not: 200 TL. altı işlem yapmamaktayım.

İşlem cepteteb Bonus Kart İle Yapılmaktadır.Yüzde Yüz Güven İle İşlemleriniz Hızlıca Tamamlanır.

2 aydır haklarımı forumdaki arkadaşlara kullandırmaktayım hepsi de son derece memnun şekilde kampanyadan faydalandılar.
  • arkadaşlar maximiles kartımı kapatacağım. 33 tl lik puanım var. 33 tl ye kadar uçak biletinizi 17 tl ye alırım.
  • Meraba.

Gidiş : 01 Ağustos 2016 İstanbul - sao paulo (brezilya)
    Dönüş : 27 Ağustos 2016 sao paulo- İstanbul

yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.
  • Pegasustan 154 TL'lik bilet alacam yardımcı olacaklar özelden teklif gönderirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebelmummy -- 12 Ekim 2015; 16:00:28 >
  • kendime ait cepteteb kredi kartımla 200 tl ve üstü uçak / otobüs biletlerinize 45 tl, 200 tl altı biletlerinize yüzde 15 indirim yaparım.
    Geçen ay iki kişiyle alış veriş yaptım. Referans verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UNYE-TRABZON
    Arasi 6 adet metro turizm biletim var
    Normal bilet 25 TL dir.
    Govego ile almistim aldigim gibi 20 TL den verecegim.
    Bu yıl sonuna kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulusoy ile ulaşım harcamalarınızda %20 indirim yapılır PM atınız
  • Sabiha gökçen kalkışlı uçuşlarınız yer durumu müsaitse tek fiyat 90 liradan,diğer uçuşlarınız ise 130 liradan alıyorum.Bilet fiyatı fark etmiyor fiyatlarım sabittir.Millerimle alacağım,isterseniz ödemeyi siz yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.