Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

20 Temmuz da Kıbrıs-Gaziantep uçak bileti almak istiyorum. Güzel teklifler değerlendirilir.

• Uçak biletleriniz için uygun fiyattan yardımcı olabilirim. Rota ve tarih bilgilerini paylaşarak fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/indirimli-ucak-bileti--138265180

• Kamilkoç bilet alınacak. İndirimli Kod olanlar özelden yazabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • salı günü istanbul - sivas uçak yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Krksfath

✈️paraflytravel.com sitesi üzerinden 750 TL ye kadar olan biletlerinizde %15 indirim. 750 TL üstü biletlerde alınabilir ama indirim 750 TL ye kadardır. Ek kalan tutar ayrıca indirimli tutarın üstüne eklenir.

✈️ Pegasus havayolları yurtiçi biletlerine kendi sitesi üzerinden net %14 indirim yapılır.

Mesajın en altında bulunan linkteki konu müşterilerimin yaptığı yorumları içermektedir, göz atabilirsiniz.

------TEKLİF ALMADAN GEÇMEYİN------

-Yurt içi ve yurtdışı uçak biletlerinize UCUZABİLET mobil uygulaması üzerinden bulduğunuz en ucuz fiyattan indirim yapılır.

-Sabit bir indirim oranı yoktur çünkü alım yapılacak banka puanları sürekli değişkenlik gösterdiği için sabit oranı korumak pek mümkün değil.

-Sorgulamak istediğiniz uçuşun ekran görüntüsünü alarak yolcu sayısı bilgisi ile tarafıma iletmeniz yeterli.

-Tüm havayolu şirketleri için indirim verebilirim.

-Sorgulamadan sonra size sunulan fiyat tarafımdan sunulacak en dip fiyattır lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.

-Uçak bileti fiyatları bir nevi hisse senedi gibidir. Saniyeler içinde yükselip, düşebilir. Alışverişe karar verdiğinizde tam olarak emin olmanızda sizin için fayda vardır.

-Kimseyi alışverişe zorlama gibi bir durum yoktur. Fiyatı beğenen alışverişini yapar beğenmeyen başka alternatif arar.

-Profilimden dükkanıma ulaşarak referanslarımı görebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/ucak-bileti-indirimi-yurtici-yurtdisi--151902996
    kendisinden bilet aldım biletlerim iptal edildi bayram günü yaşattığı mağduriyeti kime şikayet edebilirim lütfen yardımcı olun ..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• bu adamın halen üyeliği durdurulmadı

• İzmir Antalya 10 Ağustos 1 yetişkin kabin bagajı 22:00 gidiş
    Antalya İzmir 12 Ağustos 1 yetişkin
    Kabin bağajı 16:55 dönüş
    Biletlerinde yardımcı olabilen ulaşsın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Paraflytravel'da 1500 liraya kadar yapılacak araç kiralama işlemlerinde %25 indirim yapılır.

• abdllhcrk A kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde dolandırıldım

• th3_majestik kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kardeşim kimse ulaşamıyor ona. Bizide çarptı bir miktar para

• Uçak biletleriniz için uygun fiyattan yardımcı olabilirim. Rota ve tarih bilgilerini paylaşarak fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/indirimli-ucak-bileti--138265180

• aliisahiin kullanıcısına yanıt

uçus sonrası ödeme kabul ediyorsanız pm gönderiniz.

• sarveniko kullanıcısına yanıt
    Tabii ki hayır yakın tarihli uçuşlar. Forumda dolandırma oranları oldukça yüksek

• Yurtdışı uçuşlarınıza indirim sağlayabilirim. Sefer ve tarih bilgisi atarak bilgi alabilirsiniz.

• Yurt Dışı Ekonomi Sınıflara Uçuşlarınıza %25'e varan indirimlerle bilet alınır.
    Yurt Dışı Comfort/Businnes Sınıflara Uçuşlarınıza %50'e varan indirimlerle bilet alınır.
    Biletlerle yapılan uçuşlardan uçuş mili kazanırsınız.
    Önce Bileti alır, tarafınızdan kontrol ettirildikten sonra ödemeyi isterim.

• Merhaba.

11 Ağustos Istanbul çıkış New York varış

19 Ağustos New York çıkış Istanbul varış

bilet arıyorum. yardımcı olabilecekler pm atabilir.

• İstanbul çıkışlı atlanta bileti arıyorum. Agustos ayı içinde en uygun fiyatlı.
    Thy tercihim.
    Ankara - İstanbul - Atlanta olacak.
    Uygun fiyatlı bilet arıyorum. Milinizi kullanarak satın alabilirsiniz mile ihtiyacım yok.

Teşekkürler

• Pazaramatatil fiyatları üstünden 5000-8000 TL arası biletlerinize %18 indirim. Ödeme peşin enpara

• UÇAK BİLETLERİ

Uçak bileti alımlarında %19 indirim

NOT1: paraflytravel.com sitesinden fiyat aldıktan sonra indirim için benimle iletişime geçiniz.

NOT2: Biletleme benim kartımla benim hesaptan yapılır.

• Paraflytravel'da 1500 liraya kadar yapılacak araç kiralama işlemlerinde %25 indirim yapılır.

• 
Sayfa: önceki 11641165116611671168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.