Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1078. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paraflytravelda 500 TL ye kadar olan biletlerde yüzde 18 yapabilirim. 1 hakkım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turna 15 puanlı hesap 3 TL

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 Ağustos ANKARA - ANTEP

2 kişi tekliflerinizi bekliyorum.
  • 11 agustos ADA - IST 03.40
    IST - ADA 16.10

AYNI GÜN gidiş dönüş 1 kişi bilet almak istiyorum

Teklif alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travel-master -- 26 Temmuz 2020; 20:47:17 >
  • 3 ağustos 17.05 İST-GNY seferi için tekliflerinizi bekliyorum.
  • .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthura -- 27 Temmuz 2020; 14:22:8 >
  • 8 Ağustos İst - Elazığ
    22 Ağustos Elazığ - İst
    2 kişi teklif alabilir miyim

• satıcı para iadesini yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyerdem -- 5 Ağustos 2020; 13:18:50 >
  • lawyerdem kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş olsun, anladigim kadarıyla durum şundan kaynaklanıyor sizin bilet THY mil hesabıyla alındı fakat THY millerle alınan biletleri ince eleyip sık dokuyor eğer o mil hesabından çokça bilet alındıysa adınıza kesilen bilet iptal ediliyor fakat anlastiginiz arkadaş ücret iadesini yapmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    tşk. hocam. thy bileti iptal etmiş olabilir o anlaşılır bir şey ama satıcının yeni bilet aldım yalanı ve aldığını iddia ettiği biletlerin son saate kadar bilgisinin gelmemesi yalanı insanı çileden çıkarıyor. eleman bilet alırken ne haltlar çeviriyorsa 2 kuruş ucuza bilet alıcam diye onunla aynı halta ortak ediyor sizi, bir nevi suç ortağı psikolojisine sokuyor. oup59 nickli arkadaş bana parafly kartından bilet aldı bütün işlem toplam 15 dk. sürdü. ben ondan o benden memnun kaldı. bu vatandaşa bir şey yazıyorsunuz 1 hafta sonra cevap veriyor. verdiği cevaba bir cevap verilmiş mi diye hiç merak edip foruma girmiyor. bu sefer verdiğiniz cevabı okuması için 1 hafta daha bekliyorsunuz. gören de diyecek mülteci kaçakçılığı işi yapıyor.
    Hocam yazdıklarınızda sonuna kadar haklısınız oup59 hocamı da tanırım, işlemleri sorunsuzdur ve iki tarafta memnun kalır sizin durum için de arkadaş ücret iadesi yapar diye düşünüyorum çünkü geçmişte aynı arkadaş mil problemi yine yaşamıştı ve mağduriyet yaşayan arkadaşların ücret iadelerini yapmıştı umuyorum sizin de ücret iadenizi yapacaktır tekrar geçmiş olsun hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 28 Temmuz 2020; 1:19:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraflytravelda 500 TL ye kadar olan biletlerde yüzde 18 yapabilirim. 1 hakkım var

• 6 ağustos Ankara Antalya 2 yetişkin 1 9 aylık bebek var fiyat alabilirmiyim pegasus da 157 TL çıkıyor kişi başı

• -200tl üzeri biletleriniz pegasus'un kendi sitesinden 25tl indirimli alınır
    not: pegasus'un bilet fiyatları acentelerden daha ucuza satılmaktadır.

not: lütfen pazarlık mesajları atmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 29 Temmuz 2020; 23:26:46 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daddario_tel -- 22 Ocak 2022; 12:33:18 >
  • 3 ağustos Trabzon-İstanbul
    11Ağustos 19.00 dan sonra İstanbul Trabzon
    12Ağustos 17.00 dan sonra Trabzon İstanbul

1 kişi için teklif alabilir miyim?

• sabiha gökçen>ordu havalimanı 3 ağustos 2020 anadolu jet (245 tl) uçuşu için indirim/kupon arıyorum
    Bir kaç defa bende kendisinden teklif aldım ama hiç güven vermedi. Evet çok uygun fiyat teklif ediyor ama son sordugumda dediki rezervasyonu yaparız ödemeyi yaparsın seyahtten bir gün önce bilet gelir :)) şaka gibi 3-5 kar edecez diye strese hiç gerek yok arkadaşlar. Referansı uygun bile olsa iyi araştırmak gerek burda dönen dümen hiç bi yerde dönmüyor :)

• Agustos itibari ile yurtici-yurtdisi biletleri alimlari normale donuyor!
    Pandemi dolayisiyla bircok ertelenen , iptal olan ucus vs oldu ! Thy bilet iadesi yapmadi yerine bilet almamiz istendi !!!! bir kac arkadas bu sebeple ufak magduriyetler yasadi ve onlara bu durumu duzeltme sozu verdim ! buna ragmen hakkimda ileri geri atip tutan birkac kisi cikmis ! aldiris etmeden satislara devam ediyorum. icinde bulundugumuz zor durumu gormezden gelip insanlara cakal cukal diyen lawyerdem kullanicisi ile ayrica gorusecegim!
    tum yurtici yurtdisi biletlerinize %20%40 arasinda indirim yapabilirim.
    Ucus bilgilerinizi gonderirseniz yardimci olmaya calisirim.
    On odeme almiyorum ! Once bilet ucus bilgileri hatta bazen ucustan sonra da ucret gonderen arkadaslar oluyor!!
    bu sekilde calisan bir kisi dolandirici olamaz zaten !
    Hayirli Bayramlar
    Saglikli hafta sonlari
    0552 545 13 03
  • THY 3 Ağustos 2020 Istanbul(SAW)>Ordu(ORGI) 18.35>20.10 (279.99)
    uçuşu için indirim ya da indirim kuponu arıyorum
  • 
Sayfa: önceki 10761077107810791080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.