Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1079. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24.475
Cevap
1.292
Favori
1.469.315
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 17 ağustos 13 50 gny-ist 1 kişi. tekliflerinizi bekliyorum.
  • 15 Agustos Dalaman- Istanbul x 2 kisi fiyat teklifi alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat tekliflerini bekliyorum.
    5 Ağustos
    Trabzon > istanbul havalimanı
    Tk2825
    14.55
    1 kişi.

• 12 ağustos 19.35 GNY-İST tekliflerinizi bekliyorum

• 17 ağustos 13 50 gny-ist 1 kişi. Biletimi halen alamadım, konu çok sessiz bu aralar.
  • lawyerdem kullanıcısına yanıt
    aynı arkadaştan birkaç işlemim oldu , arkadaş profosyonel olarak iş yapıyor , otobüsten inip uçağa ucuz binecem diye uğraşanlarda 10 liraları yanınca feryat figan , koca havayolu firmaları yattı paraların üstüne , bir taneside ör. 1000 lik bileti 300 e almış , uçuşlar iptal olunca 300 e aldığı kişiden 1000 i talep etmiş .

• 4 Ağustos ; Hatay - Istanbul var mı uyguna?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cptposeidon C kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın da adamın açtığı başlığı okuyabildiniz mi? 10 liradan değil 260 liradan bahsediyor ve ayrıca zamanında cevap vermediğini, iletişimin problemli olduğunu da belirtiyor. sizin verdiğiniz örneklerin linkleri varsa forumda, ekleyin de okuyalım
  • 10 ağustos gidiş 17 ağustos dönüş şeklinde
    istanbul-geyikli arası otobüs bileti alınacaktır.
  • 3 Eylül 2020 ordu-sabiha Gökçen 2 yetişkin 1 bebek uçak bileti fiyatı verebilecek arkadaş varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7.8.20 gidiş
    13.08.20 dönüşlü
    Sabiha dan Trabzon uçak bileti arıyorum 2 kişi için. günler bir gün ileri bir gün geri olabilir. yardımcı olabilecek arkadaşlardan pm bekliyorum.
  • Samsun - İstanbul arası uçak bileti arıyorum. Ayın 10 una kadar herhangi bir zaman olabilir. İndirim miktarını dm atabilirseniz tam tarihe bakabiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: probiotic

kusura bakmayın da adamın açtığı başlığı okuyabildiniz mi? 10 liradan değil 260 liradan bahsediyor ve ayrıca zamanında cevap vermediğini, iletişimin problemli olduğunu da belirtiyor. sizin verdiğiniz örneklerin linkleri varsa forumda, ekleyin de okuyalım
    burdan bilet alıyoruz da sizin paylaştığınız dolandırılma ve dava açma gönderisini okuduğumuzda gerçekten bu indirimler için baş ağrıtmaya değer mi diye düşünmüyor değil insan. çalıntı kart veya mille işlem yapanlar kendi başlarının yanacağını da bilmiyorlar mı? burdakiler salak değilse elbette olumsuz bir durumda mahkemeye taşınacak olay. dolandırılma gönderisi için aşağıdna okuynuz lütfen:
    https://forum.donanimhaber.com/calinti-kartlarla-30-indirimli-bilet-alan-daffodil-kullanicisi-metehan-gedikli--120248796-2

• Arkadaşlar merhaba,
    25 Ağustos günü Trabzon>İstanbul havalimanı 2 kişi + 1 bebek (7 aylık) fiyat bilgisi verecek olanlar lütfen mesaj atabilir mi? Konuyu takip edemiyorum.

• www.shopandfly.com.tr sitesi üzerinden yapılacak 2000₺-4000₺ arası uçak bileti alımlarınıza son ödeme adımındaki tutar üzerinden net % 14 indirim yapılır.

biletleme şartlarımız.

• minimum 2000tl lik , maximum 4000tl lık biletleme yapabiliyorum. ( 2000₺ lık 1 hak , 4000₺ lık 1 hakkım mevcut.)

•• adınıza uçuş araması yapamıyorum, belirtilen site üzerinden uçuş bilgilerinize uygun bilet varsa yazabilirsiniz

••• işlem öncesi ücret alıyorum ( uymayan arkadaşlar yazmasın lütfen )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnkrc -- 3 Ağustos 2020; 20:41:54 >
  • Istanbul jakarta arası 26 eylül 17 ekim bilet arıyorum 3700 liradan uygun fiyat verebilecek var mı?

• www.shopandfly.com.tr sitesi üzerinden yapılacak 2000₺-4000₺ arası uçak bileti alımlarınıza son ödeme adımındaki tutar üzerinden net % 14 indirim yapılır.

biletleme şartlarımız.

• minimum 2000tl lik , maximum 4000tl lık biletleme yapabiliyorum. ( 2000₺ lık 1 hak , 4000₺ lık 1 hakkım mevcut.)

•• adınıza uçuş araması yapamıyorum, belirtilen site üzerinden uçuş bilgilerinize uygun bilet varsa yazabilirsiniz

••• işlem öncesi ücret alıyorum ( uymayan arkadaşlar yazmasın lütfen )

• paraflytravel.com sitesindeki fiyatlar üzerinden;

100 TL üzeri uçak biletlerinize 30 tl indirim yaparım.

150 TL üzeri uçak biletlerinize 35 tl indirim yaparım.

200 TL üzeri uçak biletlerinize 40 tl indirim yaparım.

250 TL üzeri uçak biletlerinize 45 tl indirim yaparım.

indirim miktarları sabittir. biletleri kredi kartı puanıyla aldığım için iptal veya iade yapamazsınız.

lütfen alacağınız biletin fiyatına paraflytravel.com dan bakıp karar verdikten sonra mesaj atın işlemi yapalım

• 16 ağustos tek yön bilet alacağım. Kamil koç olur metro olur. PM.
  • edit: hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalizma23 -- 7 Ağustos 2020; 18:27:16 >
  • 
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.