Şimdi Ara

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) (1015. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.481
Cevap
1.293
Favori
1.469.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paraflytravel.com fiyatı üzerinden 600 TL ye kadar biletlerde %15 indirim yapılır.
  • 350 360 tllik uçak biletlerinizi yüzde 20 22 arası indirimle alabilirim.
    Havayolu firması farketmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 Ekim 2019 İzmir - İstanbul (Gidiş saati 18 den önce)
    12 Ekim 2019 İstanbul - İzmir (Dönüş saati 21 den sonra)

gitmem gerekiyor hangi yolu izlersem hangi şekilde daha uyguna giderim yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar
  • .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthura -- 14 Temmuz 2020; 21:59:4 >
  • Bu sayfada isteyen fırsat paylaşımı yapıyor isteyen ise bilet alacak kişilere ücreti mukabilinde fiyat teklifinde bulunmuyor mu, yanlış mı biliyorum? 15 gün önce kurallara uygun ilan çıktığım halde neden bölüm ihlali sebebiyle uyarı cezası veriliyor?
  • daddario_tel kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla bu konuda THY mil ile biletleme paylaşımı yasak. Bir zamanlar bu şekilde bir uyarı almıştım ben de. Sizin ilan THY mil miydi?
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Ucuzabilet hesap satışı idi hocam, direkt -1 puan uyarı cezası verilmiş.

Sayfada ne bir spam yaptım ne de kural dışı paylaşımda bulundum, her zamanki gibi aynı ilanı kopyala-yapıştır ile paylaştım o kadar.

Edit: SS eklendi

Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daddario_tel -- 26 Eylül 2019; 17:47:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pegasus yurtdışı uçuşunu ücretsiz yapan kod 500 lira , ÖM ile ulaşabilirsiniz...

• İyi akşamlar.

2150 liralık bir biletleme işlemi yapacağım.

Mümkünse ücretsiz iade hakkı olan bir acentadan bilet kesebilecek olanlar için özel mesaj ile dönüş bekliyorum.
  • Yurtdışı ve Yurt içi uçak biletlerinize özel inidirim yaparım
    Busıness biletlere daha fazla indirim yaparım

• 14 ekim samsun - ist (ısl) yardımcı olabilcek var mı

• muratweb kullanıcısına yanıt
    Mil ile ödül bilet aliyorum desene kardesim ne oyle nefesini tukettin

• Arkadaslar merhaba,
    28-29 eylul Bodrum-Londra ucusu icin acil bilet aramaktayim.nasil yardimci olabilirsiniz?

• https://ucakbileti.maximiles.com.tr/ fiyatları üzerinden 50 tl indirim yapabilirim.
    Mesaj atabilirsiniz.
  • 650 tl ye kadar olan uçuşlarınıza %17
    800 tl ye kadar uçuşlarınıza %15
    indirim yapabilirim

hızlı iletişim 05053444064

Not:Ödemeyi önden alıyorum.Bu şartları kabul eden arkadaşlar iletişime geçsin lütfen.Boşa vakit harcamayalım.Referanslarımın gözönüde bulundurulmasını rica ediyorum.
  • 6-7 Ekim İstanbul-Hatay uçuşu için 2 adet gidiş dönüş bilet alacağım.Teklifleri PM'den bekliyorum.Yaklaşık 800 lira civarı bir tutar var normalde.
  • pegasus ücretsiz yapan kod mevcuttur fiyat için pm atın.referans vardır.
  • Parafly kartım ile 800TL fiyatlı veya daha pahalı ise biletin 800TL'lik kısmına indirim uygulayacak şekilde biletleme yapabilirim. 700TL altındaki biletlere teklif vermiyorum.

Sitede uçak biletleme dahil bir çok işlemim var. Profilime bakabilirsiniz. İndirim oranını bilet bazında kontrol ettikten sonra veriyorum. Şimdiye kadar yaptığım işlemlerde yaptığım indirimler %16-%20 aralığında oldu.
    %20 üzeri indirim yapmıyorum. Ama her işleme %20 indirim yapacağım anlamına da gelmiyor. Uçuş bazlı teklif veriyorum. Verdiğim teklif her zaman tektir. O teklif üzerinden pazarlık yoktur.

Biletleme İşlemi:
    ------------------

1. Biletleme Paraflytravel sitesinden yapılacaktır. Bilet fiyatına buradan bakabilir veya uçuş tarihi, saati, güzergah, kişi sayısı bilgilerini iletebilirsiniz.

2. Farklı seyahat/bilet satışı sitelerindeki kampanya ve indirimler üzerinden fiyat vermiyorum.

3. Biletleme 3D güvenlik doğrulaması ile yapılır.

4. İndirim paraflytravel.com sitesi her şey dahil fiyat üzerinden verilir.

5. Tüm işlemlerim %100 referanslıdır. Profilime bakabilirsiniz.

6. Ödeme Enpara, Cepteteb, YKB, İşbank, Akbank, Halkbank ve Vakıfbank hesaplarına kabul edilmektedir.

7. Ücret alındıktan sonra biletleme işlemi yapılmaktadır. Aksini teklif etmeyiniz.

8. Açık tarihli bilet ve/veya belirsiz tarih aralıklarına teklif vermiyorum.

Herkese hayırlı yolculuklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 29 Eylül 2019; 16:56:7 >

• 9 kasım erzincan ankara anadolujet 05.55

9 kasım ankara erzincan anadolujet 23.55 2 kişi yardımcı olabilecek var mı iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra1dz

Selamlar,

anadolujet hariç, çocuk/bebek yolcu hariç, havayolu sitesinde minimum 400 maksimum 1500 lira fiyatlı biletlerinize %20 ile yardımcı olabilirim. uçuş detayları ile yazabilirsiniz.

indirimi, internette bulduğunuz en ucuz fiyat üzerinden hesaplarım.

edit: aynı sayfada 2şer kez yorum atmayın gözünü seveyim ya, spamın da bi adabı var.
    merhaba, gsm onay kodu ile aktiflestiremedim bir turlu hesabimi dolayisiyla size ulasamiyorum. Oncesinde sizinle aliverisimiz de olmustu sanirim. Nasil ulasabilirim acaba size. Acil almam gereken bir bilet var da.

tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 10131014101510161017
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.