Şimdi Ara

Ucuz aydınlatma arayan son hızla gelsin !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bim de 5.90 tl ye süper bir fener gelmiş. Aldım ve inanın pahalı aydınlatmalara yakın bir ışığa sahip. 3 fonksiyonu bulunuyor. 1-Flashör ( yanıp sönme ) 2-Düşük güç modu ( neye yarar bilmiyorum ama koymuşlar ) 3-Normal Aynı zamanda da ön taraftaki merceği ile küçük bir nokta olduğu gibi koca bir sokağı aydınlatacak kadar da büyüyebiliyor. Yaklaşık 100-150 metreden denedim ve sokak lambaları vs vs cıvıl cıvıldı. Gece karanlığında ay dede olabilir.

Özet : Kaçırmadan Alın

• şu plastik olan demi? 3-4 ay önce de vardı kampanya, forumdan baya alan olmuştu

şu mu?

Ucuz aydınlatma arayan son hızla gelsin !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 30 Kasım 2013; 18:16:17 >
  • _bluescream_ kullanıcısına yanıt
    Plastik değil hocam ama benziyor ona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhotoBy_Anonim

hemen bime gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

quote:

hemen bime gidiyorum

Goş goş goş
  • bim 9.30 da kapanıyomuş.bakamadım fenere ya la.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende var kesinlikle bisiklet sürmek için yeterli değil ayrıca bisiklete nasıl monte edeceksiniz ? takıyım geziyim diyorsanız alın ama kesinlikle 30 km/s hızdan fazla bir hız için yetmez . uyarmadı demeyin ben daha önce konuda açtım - sözde adminler sağolsun sildiler- bu el lambaları yüzünden kaza yaptım kesinlikle ama kesinlikle bulaşmayın diyorum.
  • Arkadaslar bu tip aydınlatmalar sizin gorulebilirliginiz için ideal ama sizin görmeniz için yeterli değil. Bu fenerlerden ben de almıştım iki tane hatta benim aldıklarım çiçek desenli olan metal govdelilerdi. Ama ben bunları normal el feneri amaçlı aldım. Kesinlikle bisiklette far amaçlı kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kymelria -- 1 Aralık 2013; 11:59:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayrıca pili çabuk bitirir bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

Arkadaslar bu tip aydınlatmalar sizin gorulebilirliginiz için ideal ama sizin görmeniz için yeterli değil. Bu fenerlerden ben de almıştım iki tane hatta benim aldıklarım çiçek desenli olan metal govdelilerdi. Ama ben bunları normal el feneri amaçlı aldım. Kesinlikle bisiklette far amaçlı kullanmayın.

Flaşörleri dikkat çekmek için kullanılır anca aydınlatma olarak zayıf.Dediğiniz gibi el feneri olarak güzel sadece.
  • BMW M3 POWER kullanıcısına yanıt
    Dikkat çekmeme şansı yok gibi bir şey zaten. Ayrıca yeterli mesafeyi aydınlatıyor. Tabi ki de bunu alıp gece yol yapın falan demiyorum. Ama olur da karanlığa kalınırsa gayet yeterli olacaktır. Ayrıca takmanın binbir türlü yolu var arkadaşlar.
  • quote:

Dikkat çekmeme şansı yok gibi bir şey zaten. Ayrıca yeterli mesafeyi aydınlatıyor. Tabi ki de bunu alıp gece yol yapın falan demiyorum. Ama olur da karanlığa kalınırsa gayet yeterli olacaktır. Ayrıca takmanın binbir türlü yolu var arkadaşlar.

Evet olabilir
  • quote:

quote:

hemen bime gidiyorum

Hayirdir :D

• quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

quote:

hemen bime gidiyorum

merak ettim lan zaten yoktu. ama 5 liraya tobleron vardı. zaten param yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

hemen bime gidiyorum

merak ettim lan zaten yoktu. ama 5 liraya tobleron vardı. zaten param yok

Hee iyi :D pes etmek yok
    O degilde benim feneril icin 18650,batarya almam lazim ebaydan alsam gec gelicek elektronik var bi tane oraya sordum 19 lira dedi yurtdisinda 2$

• PwaGG kullanıcısına yanıt
    12v 1a akü candır şuan alarmı yapıyorm
  • Zamanında gece sürüşlerim oldukça fazlaydı en son çare aldığım aydınlatma bunun aynısı;

http://www.dhgate.com/product/1600-lumens-cree-xml-xm-l-t6-headlamp-headlight/140448103.html

Kesinlikle tavsiye ederim fakat araç sürücülerini rahatsız edebiliyor, trafikteyken açılı olarak kullanmanız gerekebilir.
  • PwaGG kullanıcısına yanıt
    bir sonraki değişikliğe kadar alarm projesi askıya alındı
  • quote:

Eninde sonunda olucak

• quote:

quote:

Eninde sonunda olucak

olacakta şuan hem hastayım hem yarına yetişmesi gereken bi dosya var onu çizeceğim, sabahda 8 de kalkıyorum zaten

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.