Şimdi Ara

Ucuz ama üzmeyecek kablosuz mouse?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

codegen cp95 kablosuz mouse aldım daha ilk haftasında dağıldı. tam bir ucuz etin yahnisi durumu oldu.

40 tl civarına alıp geçilebilecek bir mouse arıyorum. kullandığınız memnun kaldığınız ucuz bir kablosuz mouse öneriniz var mı?

• Bi ara m325 vardi logitech sanalmarketimde uygundu amerikan bayrakli sicak firsatlarda gormustum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trust ZIVA alabilirsin. Bugün aldım incelemesini yaptım forumda Trust ZIVA incelemesi olarak aratırsan karşına çıkar 25 lira fiyatı var ama 60lık mouselara denk.
  • Logitech m280 kullanıyorum. Alalı 1 seneyi geçti hala pil değiştirmedim. Şu an hepsiburadada 72 lira. Eğer pahalı gelirse m175 var az daha hesaplı. Mouse ve klavye denince logitech ten şaşma. Gücünün yettiği en iyi logitech i al.

• quote:

Orijinalden alıntı: EfeYakupKarahanlı

Logitech m280 kullanıyorum. Alalı 1 seneyi geçti hala pil değiştirmedim. Şu an hepsiburadada 72 lira. Eğer pahalı gelirse m175 var az daha hesaplı. Mouse ve klavye denince logitech ten şaşma. Gücünün yettiği en iyi logitech i al.

farenin şekli çok hoşuma gitti de ben bluetooth özellikli olmaması kötü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypterografi

quote:

Logitech m280 kullanıyorum. Alalı 1 seneyi geçti hala pil değiştirmedim. Şu an hepsiburadada 72 lira. Eğer pahalı gelirse m175 var az daha hesaplı. Mouse ve klavye denince logitech ten şaşma. Gücünün yettiği en iyi logitech i al.

farenin şekli çok hoşuma gitti de ben bluetooth özellikli olmaması kötü :)

Sen cihaza baktın mı kardeş?

• Evet benim anladığım usb alıcısı olmadan çalışmıyor. Ama hem bluetooth hemde usb alıcılı olarak iki farklı şekilde de çalışıyorsa bilemiycem. :) siz kullanıyorsunuz daha iyi bilirsiniz aydınlatın beni fare hoşuma gitti

• quote:

Evet benim anladığım usb alıcısı olmadan çalışmıyor. Ama hem bluetooth hemde usb alıcılı olarak iki farklı şekilde de çalışıyorsa bilemiycem. :) siz kullanıyorsunuz daha iyi bilirsiniz aydınlatın beni fare hoşuma gitti

Birader bu mouse Bluetooth ile çalışıyor, bunun için de alıcı şart. Ama alıcı olmadan Laptopun bulututunu görüp çalışan bi fare görürsen bana da haber ver

• Gerçekten bilmiyorum ha öyle bi alet var mı

• quote:

Gerçekten bilmiyorum ha öyle bi alet var mı

evet var öyle fareler sizin kullandığınız model usb alıcı ile çalışıyor. birde bluetooth ile çalışan fareler var bunlar usb alıcısı olmadan direk bilgisayara bluetooth ile bağlanıyorlar. örnek olarak bir video:

kutunun içinden usb alıcısı çıkmıyor

• quote:

quote:

Gerçekten bilmiyorum ha öyle bi alet var mı

evet var öyle fareler sizin kullandığınız model usb alıcı ile çalışıyor. birde bluetooth ile çalışan fareler var bunlar usb alıcısı olmadan direk bilgisayara bluetooth ile bağlanıyorlar. örnek olarak bir video:

kutunun içinden usb alıcısı çıkmıyor

Hımmm. Fena değil...

Eğer bulamazsan m280 al. Pişman olmazsın.

• eğer mouseda bluetooth var ise zaten laptopta çalışır bende hp var çalışıyor laptop da da tablette de hatta telefonda bile çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeCanter

eğer mouseda bluetooth var ise zaten laptopta çalışır bende hp var çalışıyor laptop da da tablette de hatta telefonda bile çalışıyor

E peki o zaman neden Bluetooth mouse kullananların mini alıcısı kaybolunca mouse u bi daha kullanamıyorlar?

Hadi masaüstünde anladık, laptop sahipleri de aynı? Alıcı kayboldu mu mouse u da atıyorlar?

• Logitech m185 en ideali
  • bilgisayarının bluetoothunu açıp bi arama yapar mısın ? :D bütün bluetooth özellikli mouselar pcde bluetooth özelliği varsa küçük usb ye ihtiyaç duymaz. haberin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eBRiHanceR

bilgisayarının bluetoothunu açıp bi arama yapar mısın ? :D bütün bluetooth özellikli mouselar pcde bluetooth özelliği varsa küçük usb ye ihtiyaç duymaz. haberin olsun.

Eyvallah kardeşim sağolasın..

Bende Bluetooth dongle var. Bakıyım bi.

• benim mouse da alıcı falan yok hepsi içinde sadece mouse
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeCanter

benim mouse da alıcı falan yok hepsi içinde sadece mouse

Çok güzel bravo

Yukarıda, telefonda da çalışıyor demişsin ama şimdi dikkatimi çekti. Şimdi Bluetooth mouse telefonda çalışır mı? Android yani?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.