Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (769. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.682
Cevap
2.083
Favori
2.378.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enoelroc

Hocam ayın 6sına tıklıyorsun. Download kısmı geliyo ona tıklıyosun galiba bi daha aynı sey geliyo yine tıklıyosun bi link geliyo mmoga yazıyo link adresinde görürsün. Ona da tıklayınca geliyo. Doldurulacak alanın bulunduğu sitede köşeden ingilizce yapabiliyorsun.
    Son sitede "We are sorry, we ran out of keys." uyarısı veriyor, sanırsam bize keylerin bitmesi denk geldi.
  • Siteyi takip edebilirsiniz hocam belki yine verebilir. Ayrıca verdiği programlar da pro sürüm. Belki ilginizi çeken şeyler verebilirler ilerde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoelroc

Hocam ayın 6sına tıklıyorsun. Download kısmı geliyo ona tıklıyosun galiba bi daha aynı sey geliyo yine tıklıyosun bi link geliyo mmoga yazıyo link adresinde görürsün. Ona da tıklayınca geliyo. Doldurulacak alanın bulunduğu sitede köşeden ingilizce yapabiliyorsun.
    siteyi takip edecem ama ayın 6 oldugu için mi 6 sına tıklıyoruz başka bir gun hangisi denk gelirse mi tıklamalıyım?
  • Mhmt1180 kullanıcısına yanıt
    Ayın kaçıysa o kutunun kilidi açılıyor. Örneğin yarın 7si 7 numaraya tıklıyorsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sword Legacy Omen Steam key

5G9ZY-YZ2IL-CRCQ3

Oyunu alan lütfen aldım desin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabotage1907

Sword Legacy Omen Steam key

5G9ZY-YZ2IL-CRCQ3

Oyunu alan lütfen aldım desin.
    Üzgünüm, birisi kullanmış hocam.
  • keamle kullanıcısına yanıt
    sizden önce birisi almıştır asıl ben üzgünüm alan kişi aldım dese iyi olacak.
  • Konuda 11 Misafir var. Zaten genelde 30-40 tane misafir oluyor her dakika başı buraya eklenenleri görüp almak çok zor o yüzden bence buraya eklemeyin. Adamların teşekkür etme gibi bir niyetleri bile yok.

• Endless Space Collection steam gift
    https://www.games2gether.com/profile/me/rewards

Siteye üye olun
    Steam ile giriş yapın,
    Redeem it on Steam tıklayın.

Oyun ve dlc si eklensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YLCN -- 9 Aralık 2019; 12:50:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Buraya yazdığım keylere teşekkür bile gelmediğini görünce bende özelden vermeye başladım. Tabii forum ömrü de bu başlıkta geçmiş olmasın bir zahmet.
    Bu mesajı yazdığımdan beri millet özelden oyun istemeye başladı. Son mesaj attıkları konular da çekilişler, ücretsiz ürünler vs. Donanımhaber klasiği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 9 Aralık 2019; 13:10:2 >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    İlk alıntılayana gönderebilirim derseniz sadece tek bir kişiye ulaşmış olursunuz. Özel mesaj atın derseniz aynı anda 20 kişi bile mesaj atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Tamam da kimseye özel mesaj atın da demedim. Veryansın mesajımın üstüne hala oyun isteyenler mesaj atıyor onu söylüyorum.
  • bizde oyun isteyene verilmez, istemeyene verilir

• TWO WORLDS EPIC EDITION:

TCXFY-2BMZK-XZ95X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keamle -- 11 Aralık 2019; 15:18:37 >
  • keamle kullanıcısına yanıt
    Aldım teşekkür ederim rpg oyunu severim :)
  • Wasteland 2 Gog'da ücretsiz. (Classic Ed.)

https://www.gog.com/game/wasteland_2_directors_cut_digital_classic_edition

• Wasteland 2 mükemmel bi oyun oynamayan varsa kaçırmasın
  • Wasteland harika oldu. Supersin Gog. Haber verenlere teşekkürler

• wasteland 1 ve 2 ücretsiz. Haber verenlere teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.