Şimdi Ara

Ücretsize Düşen Kalıcı Oyun Fırsatları ve Key Paylaşımı [ANA KONU] (372. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.702
Cevap
2.087
Favori
2.384.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizin akk den sonra 125kb/s iniyor sanırım , giremediğinize göre

Bu arada hrkgame sitesi steamden giriş için banlanmış bilginiz olsun. Dün birşeyler alacaktım giriş yapayım dedim. Kötü amaçlı kullanım vs. diye sıralanan sebeplerden engellenmiş. Almaktan vazgeçtim , dikkatlı olmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 31 Ocak 2016; 12:29:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okarawn kullanıcısına yanıt
    İpucu olayı saçma çünkü f5 çılgınları hemen kapıyor. İpucu vermeyip sadece soru işareti koyarsak biraz daha adil oluyor.

Al o zaman ipucu. Sayı değil, harf. :)
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Oyle oldu denebilir,3 pc bagli zaten

Edit:Aha aldim zorla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperXCrossfire -- 31 Ocak 2016; 12:33:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezar35

Woodle Tree Advanture şeysi

7NXKK-3NVCN-?CQEI

ipucu: Sayı değil, harf.

aldım teşekkür ederim ? = B imiş
  • Bu keyleri nerden alıyorsunuz steamde olupda oynamadığım oyunlar var onları paylaşabiliyormuyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

Bu keyleri nerden alıyorsunuz steamde olupda oynamadığım oyunlar var onları paylaşabiliyormuyum ?

Steam kütüphanende olan bir oyunu paylaşamazsın, hediye olarak gönderemezsin. Ancak sildirebilirsin ya da gerekli şartları sağlarsan iade ettirebilirsin.

Bu Key'leri veren belli başlı siteler var. IndieGala, HRK Games gibi siteler düzenli olarak ücretsiz Key dağıtıyor. Bu işe "Giveaway" deniliyor. Tabii bu verilen oyunların çoğu Indie oyunlar ve düşük kalitede. :) Alanlar da ya sırf kütüphaneyi zengin göstermek için alıyor ya da Steam profiline XP kazandırmak için ve envanterde kullanılacak Item bulundurmak için Trading Card'ları toplamak maksadıyla alıyor.

• Woodle Tree Adventures

0N0CJ-W3693-EBQ68
  • Saolun hocam bulursam alcam bi tane zombili oyun buldumda ücretsiz e-mail yaz diyordu yazdım sonra ingilizce bi metin çıktı baktım maile gelmemiş kod felan gelirse atarım buraya.
  • T-Bag* T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

Saolun hocam bulursam alcam bi tane zombili oyun buldumda ücretsiz e-mail yaz diyordu yazdım sonra ingilizce bi metin çıktı baktım maile gelmemiş kod felan gelirse atarım buraya.

hangi site hocam link atar mısın
  • erkanyldz91 kullanıcısına yanıt
    IndieGala altta bi yerde var ama dandik oyunlar çoğunlukla hep kötü oyunlar varmış iyi bişe bekleme yani
  • Origin fifa 16 demo isteyen varsa değerlendirebilir.
    https://www.origin.com/en-ie/store/free-games
  • woodle tree anventures
  • davidddd kullanıcısına yanıt
    aldım bro saol
  • Hala almayan varsa nuuvem de "Relic Hunters Zero" var
    http://www.nuuvem.com/item/relic-hunters-zero
  • Paradise Island - 4BM8G-25CZD-8365B
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2kol3bacak

Paradise Island - 4BM8G-25CZD-8365B

Alıyorum eyvallah

• Adam akıllı bir oyun ücretsiz olsa şaşarız zaten bunlara oyun bile denemez

• Ne verecek adamlar gta v mi verecek çoğu indie oyun geçen aylarda 1 er dolara bioshock infinite ve hitman absplution almıştım geçende giveaway den iki tane killing floor 2 geldi iyi bir takiple ne oyunlar kaparsınız geçen yıl metro 2033 vermişti bir site

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.