Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ücretsiz Yavru Kedi [2 Aylık 4 Pisi] Sahiplenmek İsteyenler Bakın Hele! [SS + Video]

129
Cevap
3
Favori
4.708
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ücretsiz Yavru Kedi [2 Aylık 4 Pisi] Sahiplenmek İsteyenler Bakın Hele! [SS + Video]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      937 Mesaj
      29 Mayıs 2012 03:45:04
      Küçükken kedi beslerdik çok severim şimdi bunları görünce tekrar besleyesim geldi. Ama ne akıllı kediydi civcivlerimizi yemez evin içine bile girmezdi.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 03:51:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: TeamoQuerido

Konuyu açan SokemoN! arkadaşım hatırlatmamda fayda vardır anlaşmadan önce anlaştığın kişinin hayvanı bakabileceğinden emin olman lazım ve ayriyetten daha önce hiç evde beslemişmi? Prazentabi aşıları,toz maması maddi açıdan sıkıntı olurmu ev uygunmu vb bence anlaşıp vermekten ziyade en önce bunların konuşulmasında fayda vardır.Ayriyetten 2 aylık kedilerin tek başına küçük tuvaletini yapamadığını kucağında bir paçete ile organına sürtme ile tuvaletinin yapıldığını..Kısacası bu sıkıntıları aşabilirmi sen bunları sor alacak kişiye bakın hayvandan canlıdan bahsediyoruz bu bahsettiğim koşullar hem maddi hem ilgi kesin değilse barınağa versen daha hayırlısı.

Tabii ki bunları sormadan veremem zaten, vicdanım rahat olmaz. :) Ama çişini kuma yapıyor kendim gördüm de bizzat o konuda sıkıntı yok. :)
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      29 Mayıs 2012 03:56:44
      gel buraya gel deyince geliyorlar mı?
      29 Mayıs 2012 03:57:20 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Emre1645

çok güzel hepsi. bayıldım. avcılarda oturuyorum. istesem yarın bile alırım sizden ama ailem izin vermez. Özellikle annem. kız kardeşimde kedi istiyodu. neyse belki ikna ederiz bi şekilde

Bana kalırsa kedi bakmak size sıkıntı çıkarır, başta annen. :) Çünkü bakımı gerçekten zor ve bazen sinirlerinize hakim bile olamayabilirsiniz. Bazen istediği yere işer, kaka yapar. Kafanıza çıkar, tırnak batırır, rahatsız eder, kapıları tırmalar, vazo kırar, gece uyutmaz ona göre. :)
      |
      |
      29 Mayıs 2012 03:59:40 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: commodore63

Pisi pisi diyince geliyorlar mı ? Minnacık bebek ile konuşunca cevap veriyor mu ? Köpeğe kuçu kuçu diyince seni ipliyor mu ? İç güdüsel bir yaklaşım.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 05:14:52
      Birini ayırmanı istesem dostum ? Okul bitiyor İstanbul'a dönüyorum evdekilerle konuşup sana haber veririm yarın.
      29 Mayıs 2012 05:42:58

29 Mayıs 2012 05:44:29
      Maşallah
      |
      |
      29 Mayıs 2012 07:03:58
      koltuklarınız deriyse şimdiden vedalaşın koltuklarınızla tırtık tırtık ediyorlaraşısıydı yemeğiydi derken maddi açıdanda karşılayabilecek düzeyde olmak lazım.bazı dönemlerde çok tüy dökerler mümkünse siyah elbiseyle kucagınıza felan almayınhe şu varki aklınıza gelen gelmeyen bütün çakallıkları artislikleri yaptıgını büyük bi keyifle izliyosunuz,koltuğun altına girip saklandığını zannetmesi aslında burnunun kabak gibi ortada olması,biri tuvaletteyken kapıya gidip cıkana kadar beklemesi neşe kaynağı harbiden
      |
      |

• Yarbay
      4379 Mesaj
      29 Mayıs 2012 07:53:53
      Sokemon,Ankaradayım,her gece 00.00 da Avcılara geliyorum otobüsle,birine talibim ama nasıl olacak,nasıl götüreceğim?

edit:daha önce kedi besledim,erkek olduğu için aldı başını gitti,bir daha da gelmedi.hatta mamaları,kumu falan hala evde durur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahimKıraslan -- 29 Mayıs 2012; 7:56:18 >
      29 Mayıs 2012 07:54:23
      Ayda 300tl diyen olmuş. İnsaf ya. Ben hiç ayda 300tl kedime harcadığımı hatırlamıyorum. 3 ayda bir kist aşısı var, yılda bir defa da kuduz aşısı var. Parazit için 2 ayda bir Kontil veriliyor. Şişesi en fazla 5 liradır. İlacın son kullanma tarihine kadar kullansanız bile bitmez. Maması da Royal Canin, Proplan, Orijen gibi markaların açıklarından alabilirsiniz. Arkadaş Pet'te var. Ayda 1 kilo gidiyor. Maması 15 + kumu da 10 lira, hadi arada tavuk alıp haşlarsınız o da 5 lira diyelim, 30 lira masrafı var sabit. Bir de taşıma kabı ve tuvaletini de 60 liraya kapatırsınız. Onlar da bir kere alınıyor. Kedi bakmak pahalı değil. Bence bakmayı bilmek önemli. İlgili ve sabırlı olmak en önemli şeyler.

Ayrıca alacak arkadaşlardan rica ediyorum lütfen teker teker almayın yavrucakları. Kardeşlerinden ayrıldıklarında psikolojileri bozulacak maalesef Lütfen en az 2 yavruyu beraber sahiplenin. Çok rica ediyorum

• Yüzbaşı
      758 Mesaj
      29 Mayıs 2012 07:56:51
      Ücretsiz yavru kredi 2 aylık 400 diye okudum :D :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Mechman

Amatör Barista
    • Yüzbaşı
      367 Mesaj
      29 Mayıs 2012 08:05:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Cevab Veremedi

Ayda 300tl diyen olmuş. İnsaf ya. Ben hiç ayda 300tl kedime harcadığımı hatırlamıyorum. 3 ayda bir kist aşısı var, yılda bir defa da kuduz aşısı var. Parazit için 2 ayda bir Kontil veriliyor. Şişesi en fazla 5 liradır. İlacın son kullanma tarihine kadar kullansanız bile bitmez. Maması da Royal Canin, Proplan, Orijen gibi markaların açıklarından alabilirsiniz. Arkadaş Pet'te var. Ayda 1 kilo gidiyor. Maması 15 + kumu da 10 lira, hadi arada tavuk alıp haşlarsınız o da 5 lira diyelim, 30 lira masrafı var sabit. Bir de taşıma kabı ve tuvaletini de 60 liraya kapatırsınız. Onlar da bir kere alınıyor. Kedi bakmak pahalı değil. Bence bakmayı bilmek önemli. İlgili ve sabırlı olmak en önemli şeyler.

Ayrıca alacak arkadaşlardan rica ediyorum lütfen teker teker almayın yavrucakları. Kardeşlerinden ayrıldıklarında psikolojileri bozulacak maalesef Lütfen en az 2 yavruyu beraber sahiplenin. Çok rica ediyorum

Bence de tek tek verme sakın kötü bir durum yaşıyorlar benimde kedim var biliyorum bu yüzden
      |
      |

• Yarbay
      5287 Mesaj
      29 Mayıs 2012 08:10:18
      keyfine gore kimseye verme. Hele ogrenciye asla verme onlar hobi veya oyuncak degil canlı. Ben tek gozunu kaybetmis sokak kedisini yuvama aldım inanın çok sevaba girersnz.

29 Mayıs 2012 08:21:07
      Abi evdeki şenliğe bak ya çok güzeller :)
      |
      |
      29 Mayıs 2012 08:38:01
      Bu lanet olasıca apartman dairelerine tıkıldık, rahat rahat birçok kedi bile bakamıyoruz
      |
      |
      29 Mayıs 2012 09:48:12
      quote:

Orijinalden alıntı: commodore63

Come here demen gerekiyormus. Yabanci dili var. İse girerken zorlanmazlar.

|
      |
      29 Mayıs 2012 09:51:41 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimKıraslan

Sokemon,Ankaradayım,her gece 00.00 da Avcılara geliyorum otobüsle,birine talibim ama nasıl olacak,nasıl götüreceğim?

edit:daha önce kedi besledim,erkek olduğu için aldı başını gitti,bir daha da gelmedi.hatta mamaları,kumu falan hala evde durur...

Bana kalirsa kafesle olacak bu goturme olayi ama sanirim otobus ile geliyorsun avcilara? Ben otobus bagajina koyulmasina karsiyim cunku kotu yorumlar okudum bu konu hakkinda. Psikolojik bozulmalar olmeler falan. Birde her gun ankara dan istanbula gelmek nasil oluyor ya :)

Birde diger arkadaslara bir sey soyleyeyim kardeslerinden ayirdiginiz da evet ilk gun uzuluyorlar ama gercekten severseniz hemen size alisiyor ayjisini yasadim. :)

29 Mayıs 2012 09:57:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

keyfine gore kimseye verme. Hele ogrenciye asla verme onlar hobi veya oyuncak degil canlı. Ben tek gozunu kaybetmis sokak kedisini yuvama aldım inanın çok sevaba girersnz.

Tabi zaten kedi bakmak kolay is degil bunu anca besleyenler bilir. Isteyenlere mutlaka sorulacak bir takim seyler... :)

|
      |
      29 Mayıs 2012 09:57:46
      quote:

Orijinalden alıntı: SokemoN!

quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimKıraslan

Birde her gun ankara dan istanbula gelmek nasil oluyor ya :)

otobüste çalışıyorum,bildiğin hergün geliyorum işte yaw

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
haberler
Satılık Köpek
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,140
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.