Şimdi Ara

Ücretsiz WordPress Türkçe Temalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WordPress Türkçe tema olarak fazla olamasa bile ücretsiz iyi temalar vardır.Ben size bunların için en beğendiklerimin dosyalarını indirebileceğiniz linkleri vereceğim.Aşağıdaki temaların kendine oldukça iyi özellikleri vardır ve hepsi ücretsizdir.

En iyi WordPress Türkçe Temaların İndirme Linkleri

1-Baybul Türkçe WordPres Tema

Bu tema benim seo yani google optimizasyonu konusunda en iyisidir.Bu nedenle 4 farklı sitemdede bunu kullanıyorum.Yeni açtığım şimdi bulunduğunuz sitedede bu yüzden tercih

ettim.Diğer 3 sitem eski sitelerdi ve yaklaşık 2 yıldır aktiftiler.Bu temaya geçtikten sonra ortalama %40 civarında trafiğim ilk 2 ay içinde arttı.Tüm sitelerde aynı etkiyi aldığım için emin oldum .

Ayrıca temanın iyi özelliklerinde biride reklam alanların özellikle iyi gelir getiren standartlar olan 728*90 ve 300*250 olamsıdır.

Temanın siyah ve mavi opsiyonları var renk olarak hangisini isterseniz indirebilirsiniz.

Temanın Mavi Renkli Versiyonunu İndirmek İçin Tıklayınız

Temanın Siyah Renkli Versiyonunu İndirmek İçin Tıklayınız

2-Weblebi Tema

Sorbize Ekibi tarafından geliştirilen bu tema oldukça başarılıdır ve pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.Benimde oldukça başarı bulduğum bir temadır ve yararlı eklentilerle uyumlu çalışmaktadır.Kullanmanız için tavsiye edebileceğim temalardan biridir.

Weblebi WordPress Teması, Sorbize Ekibi tarafından geliştirilen kaliteli grafikleri ile dikkat çeken kişisel blog teması. Turkuaz ve pembe olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcut.

Weblebi Türkçe WordPress Temasının Özellikleri:

Tema özelliklerini temanın yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.
    Turkuaz ve pembe renk seçeneğinden istediğiniz birini kullanabilirsiniz.

Weblebi Temayı İndirmek için tıklayınız

3-SeoHocasi v3 Wp Teması

Seo hocası uzun süredir var olan bir websitesidir ve webmasterlar için oldukça faydalı ve güncel bilgileri veren bir sitedir.Gene bu tema ile izleyici kitlesini memnun etmiştir ve pek çok kullanıcı kitlesine ulaşmıştır.

Resim özel alanını kullanmaya gerek kalmadan, yazı içinde kullanılan resmi otomatik önizleme resmi olarak kullanım.
    Sayfalama eklentisi kaldırılarak, eklentiye ihtiyaç duyulmadan temaya entegre sayfalama işlemi yapılmıştır. Bu sayede daha az sorgu ile site hızlandırılmıştır.
    Stil dosyası optimizasyonları ile daha az kod ve daha hızlı bir yapıya kavuşturuldu.
    Panelden girilen anahtar kelimenin temada kullanımıyla ilgili optimizasyonlar yapılmıştır.

Seo hocası temasını indirmek için tıklayınız

Son olarak eğer Türkçe bir siteniz var ise sonuçta aramalarda Türkçe kelimelerde öne çıkmak gibi bir amacınız olduğunuz kesindir.Buda Türkçe tema göndermekten geçer.

• Apple ile alakası nedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple bolumunde ne alaka?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen çok yanlış gelmişsin panpa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

sen çok yanlış gelmişsin panpa
  • Apple bolumu isliyor diye herkes burda

• quote:

Orijinalden alıntı: tanfoglio dead!!

Apple ile alakası nedir

İphone uygulamasi var. Wordpress diye aratin cikar. Belki tasarim olarak duzenlerseniz diye paylasmis arkadas sanirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.