Şimdi Ara

Ücretsiz virüs programı önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

quote:

Orijinalden alıntı: Ejihov

Bu ayarların aynısını yap. Zararlılar bilgisayara zarar veremez.https://www.youtube.com/watch?v=TCOJ1W5GEDo
    Zemana ile de 1 kere tararsın. Daha fazlasına gerek yok.

Ya bu firewall işi sıkıntılı sanırsam hani bu ayarları yaptıktan sonrada ota moka ötüp uyarı verip internete girerke bile uyarı vermesin sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

quote:

Orijinalden alıntı: Ejihov

Bu ayarların aynısını yap. Zararlılar bilgisayara zarar veremez.https://www.youtube.com/watch?v=TCOJ1W5GEDo
    Zemana ile de 1 kere tararsın. Daha fazlasına gerek yok.

Ya bu firewall işi sıkıntılı sanırsam hani bu ayarları yaptıktan sonrada ota moka ötüp uyarı verip internete girerke bile uyarı vermesin sonra

Comodo, 10. sürümüyle beni biraz rahatsız etmişti. Bence ücretsizlerden fazla bir şey beklemeyin, Comodo'nun sezgisel algılaması işe yarıyor.

• Eğer tüm programların orijinal (Windows, oyunlar vb..) ise Windows 10 kullanıyorsan dahili olan Windows Defender gayet yeterli hele ki son güncellemeyle baya iş görür halde. Ama tabi önemli olan kullanıcı burada. Sen gidip virüslü sitelere, yahut crackli ( virüs potansiyeli yüksek) uygulamalara yönelirsen hangi program olursa olsun bir süre sonra bulaşacaktır sisteme. İş sende bitiyor dostum. Ancak dediğim gibi Windows Defender bilinçli bir kullanıcı için gayet yeterli.
  • Arkadaşım sorun windowsun kendisi windows demek yıllarca problem demektir o yüzden mümkün olduğunca windows ürünü kullanma. Basit bir hata ayıklamasını yıllardır yapamayan bir işletim sistemi windows. 3. Taraf uygulamalarla yapıyorsun hala bu standart işlemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sybercomp S kullanıcısına yanıt
    Dost önerilerin için sağ ol. Ancak ben standart bir kullanıcıyım. Ofis işlerini yapar, oyunumu oynar, filmimi dizimi izleyip müziğimi dinler kapatırım. Bunlar için Windows hele ki Windows 10 yeterli benim için. Hataları var mı eksikleri var mı tabii ki var. Ancak benim işimi gördüğü sürece ve şu insider olayıyla da kendini geliştirdiği sürece lafım olmaz. İnternetten bir sürü banka işlemi yaparım, satın alırım, para gönderirim vs bugüne kadar 1 kez kredi kartım hacklenmedi yahut virüs yüzünden format atmadım. Formatı eğlencesine sıkıldığımdan ve ilk zamanlar crackli çok fazla oyun program kurduğumdan atmak zorunda kaldım. Artık formatta sorun değil eskiden bilgisayarcı gelip ekstra ram takıp format atıyordu hızlı olsun diye geri söküp götürüyordu dediğim 2002-2003 felan. Gizlilikmiş vs çok takılmıyorum hackleyecek olan adam benim kardeşimle olan çocuğumla ailemle olan resmi napsın. Gider büyük şirketlerle uğraşır önemli şahıslarla uğraşır onlarda gerekli önlemi alsın. Dediğim gibi benim için kafi bir sistem son 1 senedir gömülü gelen koruması da bana yeterli.

• Standartta olsan proda olsan farketmez sen güvenliğini önemsemeyebilirsin kapılarını pencerelerini açık bırakıp şimdiye kadar hırsız girmedi girsede zaten çalacak birşeyim yok parasızım yada değerli malım yok fakirim diye herkes mi böyle yani bilmiyorsan başkalarınada tavsiye verme bırak bilenler tavsiye versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sybercomp -- 26 Haziran 2017; 16:49:40 >
  • sybercomp S kullanıcısına yanıt
    Rahatsız mısın arkadaşım? Sana mı soracağım tavsiye verip vermemeyi burası forum forumda konu açılır altına yorumlar yazılır üslubuna dikkat etmeni öneririm bu son mesajım senin şahsına.
  • Asıl rahatsız olan sensin , kendin diyorsun burası forum madem forumsa tavsiye veriyorsan bende sana tavsiye veriyorum o kadar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.