Şimdi Ara

Ücretsiz steam?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet evet yanlış okumadınız "Ücretsiz" steam.

Dün akşam DiabloXT ile ufak bir sohbetimiz oldu bu steam konusunda,geliştirilmesi veya desteklenmesi gerektiğini herkes gibi bizde düşündük.Fakat şöyle bir problem var,birçok arkadaş steam hesabı almaya niyetleniyor hatta steam server da alıyor ama sorun steam kullanıcısının azlığından olsa gerek steam serverını neredeyse hiç kullanamıyor.

Bizde OyunTECH olarak henüz projelendirme aşamasında olan bir çalışma başlattık.

Steam sunucu alan herkese Counter Strike (Steam) oyunu "BEDAVA".

Böylelikle steam account kullanımı,akabinde server kullanımı artacağı, Türk oyuncusunun steam'e olan bakış açısının değişeceğinin kanaatindeyiz.

Projelendirme; ilk etapda verilecek sunucu adedi ve steam account adedinin hesaplanmasından sonra tamamlanacak olup yine konu başlığı altında dağıtıma kısa zamanda başlayacağımızı düşünüyorum.

En yakın sürede görüşmek ümidiyle.

Saygı ve selamlarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OyunTECHx -- 9 Kasım 2009; 19:00:29 >

• Tebrikler çok iyi olmuş, bizde Steam fazla yaygın değil ne yazık ki.Ben de yılbaşından sonra yeni sistemi toplayıp alacağım inşallah
  • Çok iyi düşünmüşsünüz hocam.

Türkiyede eşi benzeri görülmemiş bi kampanya olur herhalde. Umarım değerlendirilir, Steam'ın yaygınlaşması lazım yoksa Türkiye'de CS oyunculuğu ölecek.

Zaten klanlar Steama geçiyor yavaş yavaş, tüm oyuncular toplu olarak Steam alıyorlar, süreci hızlandırmak gerek.
  • Sunucu alana mı steam hesap hediye ? Ayrıca sunucu fiyatları ne kadar oluyor steamda ?
  • Buda tutmaz. bence boşa uğraşmayın türk insanı oturduğu yerden kazanır.
  • Aslında çoğu bir kez steamdan oyun oynasın, ağzı açık kalır ve bir daha n-snin yüxüne bakmaz. İyi fikir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FoxitcL

Buda tutmaz. bence boşa uğraşmayın türk insanı oturduğu yerden kazanır.

Sen yorum yapma git konferansına hazırlan, dikkat et heyecan yapma.
  • Oyuncuları Steam'e teşvik etmek için güzel kampanya.Umarım amacına ulaşır.Ben şu an bile alırım ama oyuncu sıkıntısı yaşanıyor diye biliyorum.Yoksa 10-20 TL sorun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Incorrect.Name

Oyuncuları Steam'e teşvik etmek için güzel kampanya.Umarım amacına ulaşır.Ben şu an bile alırım ama oyuncu sıkıntısı yaşanıyor diye biliyorum.Yoksa 10-20 TL sorun değil.

Hocam oyuncu sıkıntısının aşılması için, sıkıntılı anlarda dik durmak gerekir.

Oyuncu az olsa bile Steam almalısınız ki oyuncu sayısı +1 artırsın. Böyle böyle gün geçtikçe genişleyecek ve standart haline gelecek inşallah.
  • Hasan, steam'ı falan boşver Server'ımı hallet
  • Wasp steam ve cs.gather.tr bayağı bir aktif ülkemiz hazırlanıyor geçişe sanırım :)
  • Daha dün Steam ile oyuna girdim, inanın N-Steam ile arasında dağlar kadar fark var. Türklerlede sıkça karşılaşıyorum. En ufak bir hile yok, küfür yok, güzel güzel oynuyorsun. Zaten pahalıda değil 15 TL'ye falan denk geliyor.
  • Arkadaşlar merhaba... Bende uzun zamandır steam almayı üşünüyorum ama n-steam arasında fark varmı varsa ne tür farklar var bunları bilmeden geçmek istemiyorum. Etrafımda steam alan olmadıgından bilmiyorum oyun daha kaliteli mi oluyor yoksa sadece oynayan insanların küfür etmemesi mi söz konusu yardımcı olursanız bende en yakın zamanda steam almayı düşünüyorum.
  • Steam sunucular ile nonsteam sunucular farklı.

Dolayısıyla farklı ortamlarda oynuyosunuz. Şu an steam sahibi oyuncular yaş ve oyun tecrübesi olarak daha iyi olduklarından, steamda ortam çok daha seviyeli.

Steamın VAC anti hile sisteminin caydırıcılığı da hilenin önüne geçmekte başlıca etken, çünkü hile kullandığı tesbit eden hesaplar kalıcı olarak banlanıyor ve oyunu yeniden satın alması gerekiyor şahsın.

Üst konuda Steam ile ilgili bilgi verilmişti, göz atın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T|G

Arkadaşlar merhaba... Bende uzun zamandır steam almayı üşünüyorum ama n-steam arasında fark varmı varsa ne tür farklar var bunları bilmeden geçmek istemiyorum. Etrafımda steam alan olmadıgından bilmiyorum oyun daha kaliteli mi oluyor yoksa sadece oynayan insanların küfür etmemesi mi söz konusu yardımcı olursanız bende en yakın zamanda steam almayı düşünüyorum.

N-Steam serverlarda bazı kişilerin üstüne kurşun yağdırsan ölmezler. Acaba bende mi sorun dersin. Ama steam serverlarda bu yok. Karşındakiler hile kullanmadığından adil ve zevkli bir oyun ortaya çıkıyor. Bence hiç bekleme steam al derim.

Düzenleme: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 14 Kasım 2009; 12:30:53 >
  • edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksaw1 -- 19 Kasım 2009; 17:48:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ησ¢яу

quote:

Arkadaşlar merhaba... Bende uzun zamandır steam almayı üşünüyorum ama n-steam arasında fark varmı varsa ne tür farklar var bunları bilmeden geçmek istemiyorum. Etrafımda steam alan olmadıgından bilmiyorum oyun daha kaliteli mi oluyor yoksa sadece oynayan insanların küfür etmemesi mi söz konusu yardımcı olursanız bende en yakın zamanda steam almayı düşünüyorum.

N-Steam serverlarda bazı kişilerin üstüne kurşun yağdırsan ölmezler. Acaba bende mi sorun dersin. Ama steam serverlarda bu yok. Karşındakiler hile kullanmadığından adil ve zevkli bir oyun ortaya çıkıyor. Bence hiç bekle steam al derim.

Yokmu çok saçma bi mantık iletişim sorunları ortaya çıktığında lag / loss / ping artışı gibi faktörler oyunun her yönden sapıtmasına neden olur. dediğiniz gibi olsaydı CS ' yi bırakmazdım

• quote:

quote:

quote:

N-Steam serverlarda bazı kişilerin üstüne kurşun yağdırsan ölmezler. Acaba bende mi sorun dersin. Ama steam serverlarda bu yok. Karşındakiler hile kullanmadığından adil ve zevkli bir oyun ortaya çıkıyor. Bence hiç bekle steam al derim.

Yokmu çok saçma bi mantık iletişim sorunları ortaya çıktığında lag / loss / ping artışı gibi faktörler oyunun her yönden sapıtmasına neden olur. dediğiniz gibi olsaydı CS ' yi bırakmazdım

N-Steam oynamaya devam et o zaman.

• Aralarında Dağlar Kadar Fark Var. En Önemlisi Kaliteli Oyuncular ve Seviyeli Ortam. Piratesin Serverında Çoğu Zaman Gece Bile 15 e 15 Oynuyoruz.
  • quote:

quote:

Kurşunların etkisiz olması yani hitbox registration olayı CSnin başlıca bir problemi. Nonsteam veya Steam olmasıyla doğrudan alakası yok, sunucuların ve teknik altyapının kalitesiz olması nedeniyle çok bariz belli oluyor bu sorun.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.