Şimdi Ara

ücretsiz sitenizi kuralım dikkatli okuyun..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar üyelerin dahi göremeyeceği küçük bir reklam karsılığıwww.nkolay.net gibi siteyi ücretsiz kuralım...vbulletin daha iyi smf daha iyi gibi yorumlar yapmayın nkolay.net te smf kurulu iken 300 mb tı vbulletinde iken 370 mb tı .. ama nkolay.net in şuan ki kapladığı alan 50 mb üstelik öncesinde bunun sadece 5 te 1 i kadar doluyken evet smf nin görünümü güzel,teması çok , vbulletin orijinal gibi birşey ama nkolay.netten daha hızlı sistem yok ayrıca görünümde kötü değil .. kullanışlı admin paneli diğerlerinden daha güzel..

burdaki amacımız wbb yi yaygınlaştırmak rekabet olsun...wbb nin birçok özelliği diğerlerinde yok olamazda..bence bir çok site wbb ye geçmeli..ve diğer vbulletin gibi kendini beğenmiş sistemler ücretleri düşürmelii yada daha kaliteli yapmalı..

aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinembeyza -- 18 Ağustos 2007; 17:35:35 >

• Görünüm güzele benziyor. Fakat bunun yanıltıcı olmadığı da kesin değil. 300 MB'lık alan nasıl oluyor da 50 MB oluyor? Yoksa çok mu açık var?

Çok kesin ifadeler kullanılmış...
  • wbb yi araştır biraz anlarsın..boşuna iddialı konusmuyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinembeyza -- 18 Ağustos 2007; 14:42:12 >
  • WBB kendi çapında vBulletin'e kafa tutsun (!), IPB'den üstünlüğünü söyleyebilir misiniz bana?
  • 250 mb fark ne icin ?
    Vbulletin 250 mb bos satırlarmı ekliyor databaselerina ?
  • arkadaşlar eleştirmeyin lütfen araştırın..bilmeden konuşmayın...

adres değişti bu arada direkt kuracak arkadasın adresi <<<< maxiyesil@msn.com >>>burdan iletisime geçin..bir kaç günlük birsey arkadaş üniversiteye gidecek kaçırmayın derim yeni kuranlar deneyin derim..

ayrıca ıpb dediğin ücretli kapatırlar kısa süre sonra ayrıca al sana profesyonel bir ıpb site http://community.ipslink.com/board/purchase.html al incele buda türk insanımın sitesi www.nkolay.net ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinembeyza -- 18 Ağustos 2007; 17:44:27 >

• Üslûbunuzu değiştirip konuşmanızda fayda olduğunu belirteyim.

Pol10'un (ve daha önce benim) sorduğum soruyu yanıtlamadığınız hâlde taannüt ediyorsunuz.

IBP'nin 2.0.x sürümleri lisans gerektirmez, 2.1.x sürümleri ve üstü lisanslıdır. O yüzden bana "bilmeden konuşma" demek yerine kendinize bakın.
  • quote:

IBP'nin 2.0.x sürümleri lisans gerektirmez, 2.1.x sürümleri ve üstü lisanslıdır. O yüzden bana "bilmeden konuşma" demek yerine kendinize bakın.

Bu yazıyı eleştir diye koymadık bilmeyenlere yardım sizin böyle bir konunuz yok bizim yardım konumuzu neden eleştiriyorsunuz bunu anlayamadım..yoksa sizdemi şu 200 ytl site kuranlardansınız...

quote:

250 mb fark ne icin ?

buraya bu konuyu eleştirin diye eklemedik...madem çok biliyorsunuz bunun cevabını biliyorsunuzdur..neyse ticari kaygıları olan bundan telaşa kapılanlar cevap yazmasın lütfen..yardıma ihtiyacı olanlar cevap verirse sadece sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinembeyza -- 18 Ağustos 2007; 20:08:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sinembeyza

quote:

Bu yazıyı eleştir diye koymadık bilmeyenlere yardım sizin böyle bir konunuz yok bizim yardım konumuzu neden eleştiriyorsunuz bunu anlayamadım..yoksa sizdemi şu 200 ytl site kuranlardansınız...

quote:

250 mb fark ne icin ?

buraya bu konuyu eleştirin diye eklemedik...madem çok biliyorsunuz bunun cevabını biliyorsunuzdur..neyse ticari kaygıları olan bundan telaşa kapılanlar cevap yazmasın lütfen..yardıma ihtiyacı olanlar cevap verirse sadece sevinirim..

Elestiren kim ben ciddi bir soru soruyorum...
    Ne icin o 250 mb diyorum ???

• Burası bir forum ortamı, eğer siz mesaj yazıyorsanız benim de o mesaja yorum yapma hakkım doğuyor. Ticari kaygılarım yok. Kaldı ki; ben hayatımda ciddi ciddi bir site kurmadım, yaptığım her şeyi kendimi geliştirmek ve yardım etmek için yaptım. O yüzden subjektif yargılarınızı yaparken biraz daha düşünmelisiniz.

quote:

Forum, medenice söyleneni dinlemek, karşıt fikre saygı duyup, bilgi ve yorum sunma sanat ve ortamıdır. Bunun aksini yapanlar çağdışı kalmaya mahkumdur.
  • quote:

bilmiyorum neden 250 mb olduğunu mucize belkide :)

Kant filozofluğu bırak seninle uğraşamam..yardım konusunun içine e.... helal size sanki biz bir forum tasarlamışızda sizde onu eleştiriyorsunuz .. Wbb diyoruz babamın şirketi değil ;) ...

quote:

eğer siz mesaj yazıyorsanız benim de o mesaja yorum yapma hakkım doğuyor

sen bu bir yardım konusu yorum yapamazsın kaldı ki sen yorumda yapmıyorsun eleştiriyorsun..

quote:

quote:

ciddi bir sorumu soruyorsun.. ticaretinde bir ahlakı vardır bu ahlak dışına çıkmadan yapın işinizi..

• quote:

sen bu bir yardım konusu yorum yapamazsın kaldı ki sen yorumda yapmıyorsun eleştiriyorsun..

Eleştiririm, var mı bir mahzuru? Eleştiriye gelemiyor musunuz? İster babanızın şirketi olsun, ister kendi şirketiniz, eleştiririm.

quote:

Kant filozofluğu bırak seninle uğraşamam..yardım konusunun içine e....

Bana diyeceğinize bu üslubunuzu bırakın.

Hiç bilmeyen biri gelip sonra hayal kırıklığı mı yaşasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kant -- 19 Ağustos 2007; 19:46:13 >
  • tamam gelenler geliyor zaten müşterilerinizin siteleri bedava kuruldu ama neyse artık arkadaş gidecek zaten 1 hafta kaldı ondan sonra siz yine devam edin bu arada şimdiye kadar kurulan site sayısı 18 :) ...

18 x ortalama yüz desek bazıları uyanık oluyor 75 e kurduyor ama bazılarıda çok saf olup 200 e kurduyor neyse ortalam 100 den 1800 ytl evet sizin haklı bir sebebiniz var bizim bir haklı sebebimiz yok valla baktımda yani cebimize 1 ytl bile girmedi anlayan anladı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinembeyza -- 20 Ağustos 2007; 5:57:14 >
  • bu kadar yazıyı bir kenara bırakın...

bedava kuruyorum siteleri smf wbb vbulletin farketmez varmı daha diyeceğiniz...
  • birde buwww.nkolay.net acılsa gorecez olayı.
  • site sahibi şuan üniversitede ondan ara ara giriyor o olmayınca ftp ye giremiyoruz neyse geldi düzeldi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.