Şimdi Ara

Ücretsiz Faks (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
278
Favori
62.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaya_han

Özel mesaj ile iletişim kuran arkadaşların başvuruları onaylanmış ve kullanmaya başlamışlar. Hayırlı olsun herkese. Aklına takılan sorular olan arkadaşlar özelden ulaşabilirler. Ayrıca voip adaptör ihtiyacı olan arkadaşlar da ulaşabilir boşuna yüksek paralar ödemeyin.

Mobilim site açılmıyor, netgsm gibi mi sistem? Santral ücretiniz nekadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben netgsm abonesiyim, 7-8 ay oldu, sanal santral aldım ip telefon hediye idi, en para ile %20 iade almıştım, epey uyguna geldi ama ama ama son zamanlarda ses kalitesi çok kötü kopmalar var, yönlendirme olduğunda konuşmak duymak imkansız, bazen Çalarken bile kesiyor aramayı..

Yani çöp bir sistem bir daha uzatmak ya da kullanmayı düşünmüyorum, daha sağlam bir şirkete geçicem sanırım.

Numara taşıma imkanı var mı bu sanal operatör sisteminde, yoksa netgsm den aldığım numarayı kullanabilmek için illa netgsm demi kalmak gerekiyor?

• Geçen denedim 2 faks gönderdim, başarılı olarak ulaşmış.
  • hala başarılı olarak fax gönderebileceğimiz yer var mı?
  • HelloFax 15 ücretsiz faks kotasını doldurdukça yeni üyelik alıyorum. Şu an 3. üyeliğimi kullanıyorum
  • Üzerinden zaman geçmiş ama bir güncelleme yapayım, hellofax digiturk faks numarasını kara listeye almış. freepopfax ile denedim konfirmasyon için sms geldi kodu girdim sonra bir şey gelmedi. Eğer gitti bilgisi gelirse buradan paylaşacağım.
  • hellofax ile dsmarta fax çekebildim gibi görünüyor, gitti maili geldi. Digiturk'e de freepopfax'dan gitti maili geldi ama iki taraftan da henüz dönüş olmadı, dönüşe göre güncel bilgiyi aktaracağım.
  • Merhaba
    Arkadaşlar ben ''PCI CX11252-11 Soft Modem #2'' Bu modemi kasaya taktım tanıttım.Ama nedense bir türlü fax gönderemiyorum.Numara şu an meşkul hatası alıyorum hep.Bunu nasıl aşıcam.Yardımcı olursanız sevinirim. Çok teşekkürler şimdiden kolay gelsin
  • İmza işini nasıl hallediyosunuz dilekçedeki tarayıcı ile mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

Arkadaşlar selamlar,

Bu konuyu buraya açmam doğrumu bilmiyorum ama geçenlere acil faks çekmem gerekliydi, dışarı da çıkamadım derken bu siteyi buldum.

https://www.hellofax.com/

google hesabıyla falan giriş yapılabiliyor, tweet face vs. paylaşınca ekstra sayfa verdi şuanda bana ve 45 sayfa ya da tek tek atarsam 45 faksa hakkı verdi.

Bilirsiniz normalde faks ücretli birşey çünkü bir sinyal göndermek arama yapmak zorunda karşı tarafı ama bu site yardımıyla ufak tefek faks işlerinizi çözebilirsiniz. denedim karşı tarafa da 15 20 sn de ulaştı teyit aldım.

yani ticari amaçlı değil ama ayda yılda kullananlar için çok basit güzel bedava.

pdf word vs. direk numarayı yazıp gönderebiliyorsunuz.

Facebookda twitterda paylaşmak derken sitenin linkini mi paylaşıyorsun da 45 e kadar yükseliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: marmarali_55

quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

Arkadaşlar selamlar,

Bu konuyu buraya açmam doğrumu bilmiyorum ama geçenlere acil faks çekmem gerekliydi, dışarı da çıkamadım derken bu siteyi buldum.

https://www.hellofax.com/

google hesabıyla falan giriş yapılabiliyor, tweet face vs. paylaşınca ekstra sayfa verdi şuanda bana ve 45 sayfa ya da tek tek atarsam 45 faksa hakkı verdi.

Bilirsiniz normalde faks ücretli birşey çünkü bir sinyal göndermek arama yapmak zorunda karşı tarafı ama bu site yardımıyla ufak tefek faks işlerinizi çözebilirsiniz. denedim karşı tarafa da 15 20 sn de ulaştı teyit aldım.

yani ticari amaçlı değil ama ayda yılda kullananlar için çok basit güzel bedava.

pdf word vs. direk numarayı yazıp gönderebiliyorsunuz.

Facebookda twitterda paylaşmak derken sitenin linkini mi paylaşıyorsun da 45 e kadar yükseliyor

hacı nerden hatırlıyım 2 seneyi geçmiş :)

• güzel uygulama eski gönderileri de tutuyor
  • takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ihtiyacım yok ama bedavaysa bulunsun
  • Reklam var mı

Başka tavsiyeniz var mı

Scanner pro 6 nin ücretli faxını tavsiye eder misiniz

• Türkiye Alternatifleri..
    Abonelik gerektirir..
    Abonelik ücretsiz..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.net.mobile_faks

https://www.netgsm.com.tr/uygulamalar.asp
  • hellofax'la az önce bir tane yolladım. ekranda hala status: faxing yazıyor ama yolladığım yeri arayıp kontrol ettim ulaşmış ellerine.
  • Takip

• khan1907 kullanıcısına yanıt
    hocam tam olarak ne yaptınız da 45 faks verdi size? sitede ücretsiz üyelik kısmında 5 sayfa faks gösteriyor.

düzeltme: kaç senelik şeymiş yav ben de konu yeni açıldı sandım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azazil88 -- 9 Ekim 2015; 0:19:27 >
  • Banka, vb. yerlere kimlik fotokopisini faksla gönderirken yabancı şirket kullanmayı riskli buluyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.