Şimdi Ara

Ücretsiz Bulut Depolama Veren IP Kamera Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evde kullanmak için bir kamera almak istiyorum. Forumu ve forum dışını baya bir araştırdım ancak her kamera için cloud hizmet ücretini bulamadım.

Kameradan genel beklentim ev içi görüntü ve sesi SD karta kaydetmesi, uzaktan istediğim zaman evin içini kontrol etme olsa da aynı zamanda hırsızlık durumunda da görüntü olmasının faydalı olacağını düşündüm. Bu sebeple almışken cloud depolama hizmetini de kullanmak istiyorum.

Ancak bazı kameraların cloud ücretleri çok yüksek rakamlara çıkmakta, bazılarının ücretini bulamadım, bazılarının ise ücretsiz olduğunu öğrendim (Türkiye'de var mı bilmiyorum).

Geriye dönük çok uzun sürelere ihtiyaç olmasa da 1-3 gün gibi bir depolama benim beklentimi karşılayacaktır.

Bunun haricinde çok fazla özellik ihtiyacım yok. En kötü ihtimalle 1 gün cloud depolama hizmetini ücretsiz veya gerçekten ekonomik olarak kullanabileceğim uygun fiyatlı kamera önerisi olan var mıdır? Ya da ücretsiz hakkım olan herhangi bir 5 GB lık bulut alanını bu kameralar ile kullanabilir miyim?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K3K3K -- 7 Nisan 2021; 16:2:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi günler,

Konuyu hortlatıyorum, ama bu konuda ne yaptığınızı merak ettim. Bende de aynı sorun var. IP kameradan kayıt işlemini nasıl çözümlediniz?

• hortlak.

• Bir hort da benden. Uygun fiyatlı bulut kamera sistemi hangisi var ? Tavsiyelerinizi bekliyorum....

• ben de hortlatayım.  

p2p veya onvif mi deniyor ne deniyorsa, 2 senede cozlamayacak, uzun vadeli, bulut hizmeti de verebilen hangi kamera ve markasını önerirsiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.