Şimdi Ara

Uçan Jöleli Çapkın v1.2 Belle N8 CFW (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
3
Favori
58.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafa1429

phoneix le bağlanamıyor ama hata veriyor. açma kapama tuşuna b asınca bir kere titriyor ekran gelmiyor basılı tuttuğumda üç kez titriyor yine bişey olmuyor phoenixe nasıl bağlayıp tekrar yükleyebilirim

kardeş telefon açılmıyorsa dead flash atarsın. burdaysan hemen bana teamviwer şifreis gönder faceden halledelim. 20 dk'm var.
  • selam gençlik. bu n8 e bellenin son sürümünü yükledim gerçekten donma vs kalmadı kilitlenmede geçti. fakat önceden bluetooth kulaklığını tanıyan telefon şimdi tanımıyor. yani bluetooth kulaklığı ile konsuşamıyorum varmı bir çaresi.
  • sorunu çözdüm ilginize teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1429

sorunu çözdüm ilginize teşekkürler

neymiş problem?
  • problem bende imiş programı kullanmayı bilmiyormuşum dead flash atarken no comunication a getirmeliymişim:)
  • uygun phoenix sürümü için link verecek olabilen var mı arkadaşlar ?
  • başta linkte verilen dosyalar 12 değil 8 tane o yüzden yükleyemiyorum. neden eksik yüklemenin şekli değişmiş varmı yardımcı olabilecek arkadaş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^albatros^^

başta linkte verilen dosyalar 12 değil 8 tane o yüzden yükleyemiyorum. neden eksik yüklemenin şekli değişmiş varmı yardımcı olabilecek arkadaş?

kardeş phoenix 2011 modeli kurulu değilse hata verir. hangi sürümü kullanıyorsun. ayrıca optionstan kırmızı işaretli dosyaları silmeyi unutma
  • Ahmet hocam selamlar. Nasılsın?
    Konuyu eskisi gibi takip edemediğim için sana birşey sormak istiyorum..
    Arkadaşa verdiğim benim N8'e çıkan tüm resmi güncellemeleri(Anna) yaptığımız halde, Ovi Store dan birçok program Türkçe kullanırken yüklenmiyor. Ne zaman telefonun dilini İngilizceye çeviriyorum, o zaman yükleniyor.
    Anna da veya bu başlıktaki Belle de bunun bir çözümü var mı acaba?
    Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Orijinalden alıntı: ^^albatros^^

başta linkte verilen dosyalar 12 değil 8 tane o yüzden yükleyemiyorum. neden eksik yüklemenin şekli değişmiş varmı yardımcı olabilecek arkadaş?

kardeş phoenix 2011 modeli kurulu değilse hata verir. hangi sürümü kullanıyorsun. ayrıca optionstan kırmızı işaretli dosyaları silmeyi unutma

teşekkür ederim sorun phoenix de imiş. 2011 yükleyince oldu. yeni sürüm bayada güzel olmuş. ellerinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmasdag

Ahmet hocam selamlar. Nasılsın?
    Konuyu eskisi gibi takip edemediğim için sana birşey sormak istiyorum..
    Arkadaşa verdiğim benim N8'e çıkan tüm resmi güncellemeleri(Anna) yaptığımız halde, Ovi Store dan birçok program Türkçe kullanırken yüklenmiyor. Ne zaman telefonun dilini İngilizceye çeviriyorum, o zaman yükleniyor.
    Anna da veya bu başlıktaki Belle de bunun bir çözümü var mı acaba?
    Teşekkürler...

iyiyim hocam sağol. sende iyisindir inşallah. facede göremiyoruz seni epeydir gruptan çıktınmı naptın?

anna 25 sürümü ve belle'de bu sorun kalmamıştı hocam. şu an öyle bir sorun kimse yaşamıyor. anna olarak 25.7 sürümünü yada buradaki belleyi yüklersen o sorun oluşmaz hocam

• Facede gruptan çıktım hocam malesef, malum N8 haberlerine bakmıyorum artık. Ara sıra başlığa girip sizlerin yazdıklarını okuyorum ama..
    Hocam ben iyisi mi sürümü kontrol edeyim, olmadı buradaki Belleyi yükleyeyim.
    Teşekkürler, sağlıcakla kalın...
    Dostlara da selamlar...
  • ARKADAŞLAR TELEFONU BİLGİSAYARDA ŞARZ EDİLMESİ İÇİN TAKIP ÇIKARDIKTAN SONRA 16 GB LİK HAFIZADAKİ HERŞEY KAYBOLDU. DOSYALARA BAKMAK İSTEDİĞİMDE BUTUN KLASÖRLERİN YANINDA .EXE GÖRÜLMEYE BAŞLANDI VE BUTUN FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR FELAN GİTİ TELEFONU KAPATIP AÇTIM 2 KERE ANCAK DÜZELMEDİ NE YAPALIYIM???
  • quote:

Facede gruptan çıktım hocam malesef, malum N8 haberlerine bakmıyorum artık. Ara sıra başlığa girip sizlerin yazdıklarını okuyorum ama..
    Hocam ben iyisi mi sürümü kontrol edeyim, olmadı buradaki Belleyi yükleyeyim.
    Teşekkürler, sağlıcakla kalın...
    Dostlara da selamlar...

hocam facebook grubu sadece n8 ile ilgili değilki. hatta en az konuştuğumuz şey n8 diyebilirim:) tüm dostlar orada ve iyi bir sohbet ortamı var. tekrar seni aramızda görmek isteriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzertas

ARKADAŞLAR TELEFONU BİLGİSAYARDA ŞARZ EDİLMESİ İÇİN TAKIP ÇIKARDIKTAN SONRA 16 GB LİK HAFIZADAKİ HERŞEY KAYBOLDU. DOSYALARA BAKMAK İSTEDİĞİMDE BUTUN KLASÖRLERİN YANINDA .EXE GÖRÜLMEYE BAŞLANDI VE BUTUN FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR FELAN GİTİ TELEFONU KAPATIP AÇTIM 2 KERE ANCAK DÜZELMEDİ NE YAPALIYIM???

hocam depolama modundan bağlayıp bilgisayardan sağ tıklayıp özellikler/araçlar/hata kontrolü yaptırıp bir baksan.

• Memnuniyetle hocam, sana zahmet bir davet gönderirsen, eklerim hemen :)
  • quote:

Memnuniyetle hocam, sana zahmet bir davet gönderirsen, eklerim hemen :)

sen kendin çıktığın için facebook davet etmeye onay vermiyor. gruba katıla tıklarsan öyle dönülebiliyor. facebookun lüzumsuzlukları işte link imzamda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 2 Ocak 2012; 17:29:02 >
  • Tamamdır hocam katılmak için başvurumu yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Orijinalden alıntı: izzertas

ARKADAŞLAR TELEFONU BİLGİSAYARDA ŞARZ EDİLMESİ İÇİN TAKIP ÇIKARDIKTAN SONRA 16 GB LİK HAFIZADAKİ HERŞEY KAYBOLDU. DOSYALARA BAKMAK İSTEDİĞİMDE BUTUN KLASÖRLERİN YANINDA .EXE GÖRÜLMEYE BAŞLANDI VE BUTUN FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR FELAN GİTİ TELEFONU KAPATIP AÇTIM 2 KERE ANCAK DÜZELMEDİ NE YAPALIYIM???

hocam depolama modundan bağlayıp bilgisayardan sağ tıklayıp özellikler/araçlar/hata kontrolü yaptırıp bir baksan.

yaptım dediğin gibi hocam ama olmadı ne yapsam tekrar format mı atsam

• selamlar,
    bu hard format olayında sadece "C" mi formatlanıyor yoksa
    tüm telefon mu formatlanıyor
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.