Şimdi Ara

Uçan Jöleli Çapkın v1.2 Belle N8 CFW (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
3
Favori
58.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: puspus

rm-596 dosyasında sadece indirdiğimiz dosyalar mı olacak, yani 9 adet dosya.
    daha önce 12 adet dosya oluyordu sanırım.

indirilenler yeterli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • belle refresh jöleli çapkın v1.2 dosyları paylaşıldı. tavsiye ederim

• Ahmet Demirci daha önce kurmuş olanlar sanırım farketmişleridr kamerada en fazla 8 mp çekiyor. bunu gidermek içinhttp://www.mediafire.com/view/?61115intiz8ln6t den txt dosyasını indirip c:\private\10202be9 klasörüne atıp telefonu kapatın açıverin

yeni flashlayacakların yapmasına gerek yok. yeni linkte sadece kamera düzeltmesi var.
  • link yenilendi. bu cfw yüklü olanların tekrar flashlamasına lüzum yok. saddecehttp://www.mediafire.com/view/?61115intiz8ln6t den txt dosyasını indirip c:\private\10202be9 klasörüne atıp telefonu kapatın açıverin ki kamera mp ayarı düzelsin. ilk defa kuracaklarda bu problem olmayacaktır.
  • Link değişti. Core Genişletilmesi yapılıp telefon daha da hızlandırıldı.
  • bende realceday 2.0 yüklü. eskiden relaceday versiyon yükselttikçe format şeklinde flash yerine başka bi seçenekten güncellemeyi yapar, ne uygulama ne de ayarlarını kaybederdim. hemde en güncel sürüme yükselirdi. bunda da aynı taktiği uygulasam yer mi ki telefon acaba
    ayarları ve uygulamaları geri yüklemek gerçekten bıktırıcı çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

bende realceday 2.0 yüklü. eskiden relaceday versiyon yükselttikçe format şeklinde flash yerine başka bi seçenekten güncellemeyi yapar, ne uygulama ne de ayarlarını kaybederdim. hemde en güncel sürüme yükselirdi. bunda da aynı taktiği uygulasam yer mi ki telefon acaba

muhtemelen olmaz. Çünkü sürücü boyutları ile oynadığımızdan sorun çıkar. Direk refurbish ile flashla.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Orijinalden alıntı: anilkoc

bende realceday 2.0 yüklü. eskiden relaceday versiyon yükselttikçe format şeklinde flash yerine başka bi seçenekten güncellemeyi yapar, ne uygulama ne de ayarlarını kaybederdim. hemde en güncel sürüme yükselirdi. bunda da aynı taktiği uygulasam yer mi ki telefon acaba

muhtemelen olmaz. Çünkü sürücü boyutları ile oynadığımızdan sorun çıkar. Direk refurbish ile flashla.

teşekkürler hocam. hiç bulaşmayalım o zaman

• Kurulumu nerede ?
  • wampaa kullanıcısına yanıt
    kurulumun nasıl yapılacağını maxi cepten yada youtubeden felan bulablirsin hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 21 Ekim 2013; 9:27:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

kurulumun nasıl yapılacağını maxi cepten yada youtubeden felan bulablirsin hocam.

bulamadım hocam biraz daha araştırayım o zaman.
    imzamdan face grubuna gelebilirsen orada var hocam belgelerde.
  • gruptayım zaten hocamda karıştırdım göremedim . bende bi sorun var sanırım.
    senin ismi hatırlayamadım bana oradan sorarsan yardımcı olurum :)
  • HRESULT 0x8421001e HATASINA COZUM BULAB VARMI ?
  •  Uçan Jöleli Çapkın v1.2 Belle N8 CFW

hatayı degısık denemelerle gectım bu sefer bu hatayı akıoyorum ve neither DP1.0 nor was found for product hatası alıyorum bunu gecemedım :S
  • neither DP1.0 nor was found for product vehttp://i.hizliresim.com/27PP7L.jpg bu hatayı alıyorum :S
  • hsenx kullanıcısına yanıt
    dosyaları yanlış klasöre yerleştirmiş olabilirisn.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.