Şimdi Ara

Uçakta zippo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uçağa binerken valizde veya yanımızda zippo çakmak ve zippo benzini taşıyabilir miyiz? 2'sini de valize koysam sıkıntı çıkmaz bence.

• Xray Dedektörler sıvıyı metali ayırt edebiliyor! Yanınıza almak istemek, pahalı bir risk demek.
    Ben olsam bagaja verirdim.
  • belli bi sınırı var diye biliyorum 100ml'e kadar yanınıza alabilirsiniz.:

https://web.shgm.gov.tr/tr/s/5219-sivi-kisitlamalari-uygulamasi#:~:text=U%C3%A7a%C4%9Fa%20yan%C4%B1n%C4%B1zda%20ta%C5%9F%C4%B1yaca%C4%9F%C4%B1n%C4%B1z%20el%20bagaj%C4%B1nda,s%C4%B1v%C4%B1%2C%20jel%2C%20aerosol%20ta%C5%9F%C4%B1yabilirsiniz.

Alıntı

metni:
    Uçağa yanınızda taşıyacağınız el bagajında/çantasında sadece 1 adet, 1 litrelik ağzı kilitli torba içerisinde her biri maksimum 100 mililitrelik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşıyabilirsiniz.

ama tabi havalimanını kullanacağınız ülkenin bu konudaki kurallarını araştırmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeroksuzler -- 1 Şubat 2022; 11:11:29 >

• 2 olay geldi başıma

almanyadan dönerken arkadaşın zipposunu almadılar dışarı çıktı çakmagi yaktı 20dk kadar gazını bitirdi öyle soktu

2.side ukraynadan dönerken zipponun içindeki süngerleri boşaltıllar çöpe, yanmaz hale getirdiler

valizle gider

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.