Şimdi Ara

Uçak joystickinden h shifter yapımı,anlayanlardan yardım lazım joystick yalan oldu bi geliverin hele (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
5
Favori
6.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xilence

Bende snopy joystick ile yaptım xpadder üzerinden ama. Adam gibi analog'a takıcak bişeyim. Vede kutum yok. Vites 6 yerine 2 ye gidiyo :D Alcaksın bi tane Logitech 3d midir nedir ondan. Ayarlıcaksın rahat rahat çalışcak. Joystick iyi olmadıktan sonra yapılmıyor ki.

Bu resmini attıığım tuşlarla yapanlar var güzel de oluyo eksenli olmuyo hem hangi tuşa basarsan vites onda.Ama bu tuşları neye bağlıyacağımı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ji EndoJi

Bitirirsen güzel olucak İYİ ÇALIŞMALAR

saolasın :) aslında bitmişti geyet güzel oynuyoduk ama bugün sorun çıkardı bozulmuş ayar falanda yapılmıyo vites olarak kullandığım yer yalan olmuş yani aynı parçalara dediğim tuşlarla yapabilirsem yapıcam.
  • beyler derdimi anlatamadım ben şimdi aklımda olan soruyu toparladım ve soruyorum :)

diyelimki bu micro swicth lerden aldım bulması kolay tamam gittim bide playstation kolu aldım bilgisayar için

bu microswitch leri bu kola nasıl bağlıyacam,bu kollardaki tuşlar direk bir beyne dokunuyo sonuçta arada kablo falan yok.

Bu sefer gayet açık sorduğumu düşünüyorum oldu oldu-olmadı artık uğraşmıycam g27 videolarına bakıp iç geçirecem :)

Bu arada ne kadar ilginçtirki bu kol düzeldi benle dalga geçiyo ciddiğim bi müdahele etmedim tekrar şansımı deneyim dedim düzeldi ama hala bu mikro switchlerde yapma fikri kafamda var hem sorunsuz hemde 6-7 vites yapabilecem
  • eyerrrr satıYORSAN KESİN ALIYORUM LÜTFEN SATIYORSAN ALICAM VE BİRDE SATAN VARSA ALIYORUUUUMMMMMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed_aci

eyerrrr satıYORSAN KESİN ALIYORUM LÜTFEN SATIYORSAN ALICAM VE BİRDE SATAN VARSA ALIYORUUUUMMMMMM

ürün çalışmıyo artık bozuldu malesef joystick kısmı.
  • muhammed_aci M kullanıcısına yanıt
    vites satan varsa alırım

eyr bunu satıyorsannnn bunuddaaa allıııcaaammm @muhammed_aci @muhammed_aci @muhammed_aci
  • kaç paraya satıoysun
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCraxy

kaç paraya satıoysun

Uzun sure önce bozuldu
    Joystick kısmı copte zaten :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deriyi ve topuzu nerden buldun bide joy sitgi
  • quote:

deriyi ve topuzu nerden buldun bide joy sitgi

Deri ve topuz fiat yedek parcacidan

Joystick resmi var zaten herhangi bir teknolojimarketten

Joystigin elle tutulan kısmını söküp demir çubuk soktum ustunede topuz cuk oturdu

Dış ahşap kutuyida marangoz akrabamiz var orda yapmıştık.

Başlarda güzel çalışıyordu ama sonra sapitmaya başladı joystick bozuldu heralde attim cope

• hepsi burdadadan dacia için topuz alsam olurmu
  • quote:

hepsi burdadadan dacia için topuz alsam olurmu

Hic bi fikrim yok malesef
    Her vites tipuzunun yapısı aynimi bilmiyorum bunun altında delik vardı oraya uygun demirciden çubuk aldım.
    Yakınlarda vardır mutlaka bir tamirci parçacı ufak bir dükkân,öyle yap derim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.