Şimdi Ara

üç cisim problemi 3. basım hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kaskas123 (2 mesaj) Leingrad (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Kitap >> Kitap Üzerine Sohbetler >> üç cisim problemi 3. basım hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3497 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar;
    Elinde 3. basım üç cisim problemi kitabı olan var mı? Bu kitabı okuyorum ve şu ana kadar(aşağı yukarı 50 sayfa) her sayfada en az bir tane yazım hatası var. Bu 3. basıma özel mi?

|
    |
  • Yarbay
    14020 Mesaj
    Değil, yeni basım yapmalarına ve hataları bilmelerine rağmen ithaki düzeltme işlemine gitmiyor. Zaten 3. baskının kaltiesi rezalet. Kapağı bile yamuk basmışlar. Elimde bundan daha kaliteli korsan kitaplar var.

İthaki yeni yeni yeni diye bitaraflarını yırtıyor ama eski kitaplarının durumuna dönüp bakmaya tenezzül etmiyor.
  • Yarbay
    3497 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Leingrad

Değil, yeni basım yapmalarına ve hataları bilmelerine rağmen ithaki düzeltme işlemine gitmiyor. Zaten 3. baskının kaltiesi rezalet. Kapağı bile yamuk basmışlar. Elimde bundan daha kaliteli korsan kitaplar var.

İthaki yeni yeni yeni diye bitaraflarını yırtıyor ama eski kitaplarının durumuna dönüp bakmaya tenezzül etmiyor.
    Teşekkürler cevap için. 2-3 tane ithakiden kitap okumuştum ama bu kadar fazla kelimelerin yazım hatalarıyla karşılaşmamıştım. İyi geceler.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,120
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.