Şimdi Ara

Ubisoft CEO'su Splinter Cell Hakkında Konuştu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Ubisoft'un taktiksel aksiyon macera oyunu serisi Splinter Cell devam edecek ancak biraz beklememiz gerekebilir.

Reddit üzerinde düzenlenen AMA (Ask Me Anything) soru cevap etkinliğinde Ubisoft CEO'su Yves Guillemot Splinter Cell markası hakkında yorumda bulundu. 

Guillemot "Splinter Cell hakkında çokça konuştuğumuz bir marka. Ayrıca kişisel olarak en sevdiğim serilerden biridir. Şu anda paylaşacağımız belirli bir şey yok ancak ekipler farklı şeyler üzerinde çalışıyor, daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin." dedi.

Ek olarak, Guillemot ile yapılan yeni bir röportajda kendisi Splinter Cell için şu şekilde konuştu: "Marka hakkında çok sayıda taslak ve öneri alıyoruz ve biz birini seçeceğiz. Bence bir şey göreceksiniz ancak bunun için beklemek zorundasınız."

Serinin en son çıkan oyunu Splinter Cell Blacklist 2013'te piyasaya sunulmuştu. 

• Ubisoft'un batırmadığı tek seri. İnşallah sıradaki oyun da en az Blacklist kadar güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz

• insallah bunuda open world yapalim deyip batirmazlar ubisoft open world isine taktigindan beri serileri bozdu beceremiyorlar bence eskisi gibi oyunlar yapmalilar.
  • onlinede bu oyunun hastaları nickimi bilen bilir. Gruba katıldığımda. Ooo no no sesleri yankılanırdı :) spy tepelerde gezinmeyi merc bel kırmayı özlemisim. umarım bozmadan devam ettirirler. sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_CeNGaVeR_TR -- 28 Haziran 2017; 6:53:49 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PoP hakkında da konuşana adam

• Şöyle Chaos Theory kıvamında çok zorlayıcı bir gizlilik oyunu yaparlarsa tadından yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzioAuditore_

Ubisoft'un batırmadığı tek seri. İnşallah sıradaki oyun da en az Blacklist kadar güzel olur.

Rayman ve Prince of Persia'yı batırdılar yani? Çok boş mesaj atmışsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

quote:

Orijinalden alıntı: EzioAuditore_

Ubisoft'un batırmadığı tek seri. İnşallah sıradaki oyun da en az Blacklist kadar güzel olur.

Hadi Rayman'i anlarım da Prince of Persia ne oluyor onun yanında? O son 2 oyun resmen ilk üçlemeye hakarettir.

• Splinter Cell'in ilk 3 oyunu kesinlikle Mgs oyunlarından daha heyecanlı ve rafine bir seridir.
  • metal gear taklidi diyeceğim ama piyasada adam gibi başka bir taklit yok ki gibi !
  • "...Splinter Cell devam edecek ancak biraz beklememiz gerekebilir." daha ne kadar bekleyeceğiz? keşke çöp assasin yerine bu oyunu her sene çıkarsalar ama işte...

quote:

Orjinalden alıntı: sevgiylekal

onlinede bu oyunun hastaları nickimi bilen bilir. Gruba katıldığımda. Ooo no no sesleri yankılanırdı :) spy tepelerde gezinmeyi merc bel kırmayı özlemisim. umarım bozmadan devam ettirirler. sabırsızlıkla bekliyorum

hayır kimse bilmiyor.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_CeNGaVeR_TR -- 29 Haziran 2017; 1:26:17 >
  • çok özledim ya, geçenlerde chaos theory speed run izledim, zaten bambaşka dünyalar speedrunlar, zerre sıkmadı
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    onlınede ne kadar takıldın bana onu soyle ve nıckınıde yaz oyundakı. yalamıs yutmusumdur bu oyunu ve kımler prof sana sayarımda tek tek. single takılmıssın ve uc bes saat onlınede kalkıp boş yapıyorsun burda. TR.sevgiylekal nickini gururla tasırdım. ve kursunn diye bır arkadas vardı oda efsaneydı harıkalar yaratırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_CeNGaVeR_TR -- 29 Haziran 2017; 1:39:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Project Scorpio

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: EzioAuditore_

</blockquote>

Ubisoft'un eski kalitesinden eser kalmadı. Hep tek düze, kendini tekrar eden oyunlar çıkarıyorlar. Fikirler güzel, son ürün kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 29 Haziran 2017; 14:0:47 >
  • Geç olsun, iyi olsun. Çok sevilen bir seri kitlesi tarafından.
  • Splinter Cell serisini çok severim, son çıkan Blacklist'de aldım ve herkese tavsiye ederim. Konusu klasik ajan, gizli hükemetler, komplo konusu fakat karakterleri çok iyi yazılmış. Co-Op isteyenler için de gayet başarılı, uzun bölümleri var. Tek canımı sıkan oyunda stealth, stealth giderken bir bölümde baya Gears of War'a dönüşüyor ve oynarken buraya kadar ben kimseyi öldürmücem, görünmücem diye niye kastım oluyorsunuz. Yine de inanılmaz başarılı serinin diğer oyunları hatrına umarım devamı gelir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.