Şimdi Ara

Uber ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce ilk aracımızı aldık ve yılbaşından oncede 2. Aracımızı alarak Uber de hizmet vermekteyiz kafanıza takılan sormak istediğiniz bisey varsa sorabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Günlük kazanç ne ortalama ?

• Günlük gün günü tutmuyor ancak kardeşim ilk aldığımız arabada tek çalışıyor kafasına göre sabah bazen 8 gibi çıkıp akşam 8-9 gibi bırakıyor haftalık herşey yakıt ve ogs çıktıktan sonra 1500-2000 civarı kalıyor suan icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astra-Elegance -- 20 Şubat 2018; 17:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astra-Elegance

Günlük gün günü tutmuyor ancak kardeşim ilk aldığımız arabada tek çalışıyor kafasına göre sabah bazen 8 gibi çıkıp akşam 8-9 gibi bırakıyor haftalık herşey yakıt ve ogs çıktıktan sonra 1500-2000 civarı kalıyor suan icin

ulan ben elamana gel diyorum çalış 1700tl para vereyim.
    ne arabaya para bağla riske gir ne de cebinden yakıt parası harca aracın yıpransın
    elaman bulamıyorum

eczane için. 1500 tl gibi en kötü adamın beyenmediyi para için bu iş yapılmaz ki
  • Yanı şoförler var yine aylıkları 2500 un altına düşmüyor %50 ile çalışıyoruz onlarla da yakıt onlara ait

• taksimde bi uber işini yapanı tekme tokat dövmüşler arabasınıda parçalamış taksiciler korkmuyormusun bu konuda

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

taksimde bi uber işini yapanı tekme tokat dövmüşler arabasınıda parçalamış taksiciler korkmuyormusun bu konuda

Eşikya şehre inmiş resmen bune kardeşim insan değil onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

taksimde bi uber işini yapanı tekme tokat dövmüşler arabasınıda parçalamış taksiciler korkmuyormusun bu konuda

Taksimde ne hikmetse taksicininde taksiciye eyvallahı yok, otel önünde ağalık yapan tipler var, meslektaşına atar gider yapıp ekmek yiyemesin buradan, diyip tartaklıyorlar. Ömrümde ilk defa bir taksiciye üzüldüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.