Şimdi Ara

'U3 Nedir?' Diyorsanız Buyurun İçeri. . . (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
23.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar u3 lerin normal flash belleklerden farkı hız olarak dahamı az...mesela a-data pd7 x200 normal flash bellekte 20-30 okuma yazma hızları varken u3 lerde bu durum ne şekilde oluyo çok dahamı yavaş oluyu u3 lerde yazma ve okuma süreleri...eğer öyleyse u3 ler o kadarda iyi değildir öyle değilmi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 22 Nisan 2007; 22:33:57 >
  • u3 bi tek toshıba da değil başka bir markadada görmüştüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: historical

arkadaşlar u3 lerin normal flash belleklerden farkı hız olarak dahamı az...mesela a-data pd7 x200 normal flash bellekte 20-30 okuma yazma hızları varken u3 lerde bu durum ne şekilde oluyo çok dahamı yavaş oluyu u3 lerde yazma ve okuma süreleri...eğer öyleyse u3 ler o kadarda iyi değildir öyle değilmi...

Devasa hız farklılıkları yok

quote:

Orjinalden alıntı: EBK

u3 bi tek toshıba da değil başka bir markadada görmüştüm

Elbette farklı markaların da vardır
  • aradaki fark ne işte...toshiba u3 ile 7-8 yazma hızıyla,pd7 20-30 yazma hızı arasında dünya kadar fark var...
  • u3 ün hızla bir alakası yok , sadece yazılım destegi
  • arkadaşlar TOSHIBA 2GB U3 usb bellek almayı düşünüyorum, merak ettiğim bilgisayarad veri aktarımı yaparken u3 yazılımıylamı yapıyoruz aktarımı. okulumuzda lanet bi güvenlik sistemi var bilgisayara taktığımızda bu u3 yazılımı açılmaz diye korkuyorum
  • U3 anladığım kadarıyla normal programların demosu gibi bişey ile oluyor

pc ye taktığınızda sadece ondan güç ve kullanım desteği alıyor birnevi kendi bir windows görevi görüyor

Aslında güzel bir olay fakat benim işime şu an yaramıyor bu gün aldım toshiba 4gb u3 smart ve yazma okuma hızı gerçekten çok güzel özellikle kingstona göre çok daha hızlı diyebilirm.Ve tavsiye ederim

Buna yükliyicek olsam mozilla fire fox yüklerim bağzı neden lerden dolayı başka da bieşy yükleyeceimi sanmıyorum

bide bişey sormak istiyorum biz bu diske biçimlendir diyince yazılım gidiyomu kendi içindne onu merak ettim sanırım yazılım ayrı bi yerde duruyo ve silinmiyo gibi geliyo bana ama ne olur ne olmaz ben yazılımının yedeğini aldım

arada orduğum sorulara cevap verirseniz sevinirim.
  • @scarycanary

Dosya transferinde u3e bağımlı değiliz.

@DeHsHeT

u3 biçimlendirmede silinmiyor.
    bende henüz u3e ihtiyac duymadım ,işten eve veri taşıdığım için gerek olmadı.Zaten kullandığım programlar iki pcde de yüklü :)
  • Manage u3 programs'dan programı kaldırabilirsin...
  • yazı gayet aydınlatıcı teşekkürler

forumda u3 ile ilgilenen tüm arkadaşlara sesleniyorum.U3 e program arama derdine SON piyasada yer almayan, lisansı elinizde bulunan yada tam olarak portable işlevi görmeyen tüm programları thinstall ile portable yaparak (üstelik ayarlarınızı korumak ve güncel tutmak suretiyle) daha sonra u3 menusune kısayol olarak ekleyerek bu sorunları aşabilirisiniz

thinstall ile ilgili ayrıntılar http://forum.donanimhaber.com/m_14200416/tm.htm
    u3 kısayol ekleme http://forum.donanimhaber.com/m_13427674/tm.htm (BJKKKKK arkadasıma tesekkürler)

• Süpersiniz walla.Forumda gezerken U3 diye bişey gördüm ve Sayenizde ne olduğunu hemen öğrendim.Bende flash bellek ile bunu yapmıştım ama her zaman sorun çıkıyodu.Artık alırım bitane U3.Çok teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: csimurat

arkadaşlar pc ye toshiba u3 flash belleği her taktığımda "u3 launcpad tour" çıkıyor, nasıl devre dışı bırakırım?

manage program dan launchpad tour u bul kaldır yada startup daki tiki kaldır
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

sağol dostum bende 2gb toshiba U3 var ve tavsiye ederim

resimde benden olsun
     'U3 Nedir?' Diyorsanız Buyurun İçeri. . .

Artık aynısından benim de var

• eyw saol güzel olmuş cevabımı aldım ben :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: @dministrator

u3 bi tek toshıba da değil başka bir markadada görmüştüm

hocam bende var SANDİSK micro cruzer 4gb flash bellek
  • arkadaşlar bence hacker falan değilseniz U3 e falan hiç gerek yok bende var sandisk titanium 8GB hiçbir faydasını göremediğim gibi ıvır zıvır yazılımlardan dolayı zararını gördüm ve nihayetinde format çekerek U3 ve eklentilerinden kurtuldum bu U3 ü kullanıp da faydasını gören nerede ve hangi alanda işine yaradığını faydasını gördüğünü söyleycek kimse var mı?
  • okulda tüm programlara giriş yasak u3 sayesinde herşeye ulaşabilirim.bir arkadaş messenger ı nasıl kurabileceğimizi anlatabilirmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

okulda tüm programlara giriş yasak u3 sayesinde herşeye ulaşabilirim.bir arkadaş messenger ı nasıl kurabileceğimizi anlatabilirmi

Taşınabilir msn
    Flash belleğinize programı atın ve orada kuruluma başlayın..

• quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

quote:

Orjinalden alıntı: rap_üstad

okulda tüm programlara giriş yasak u3 sayesinde herşeye ulaşabilirim.bir arkadaş messenger ı nasıl kurabileceğimizi anlatabilirmi

Taşınabilir msn
    Flash belleğinize programı atın ve orada kuruluma başlayın..

çok sağol:)

• Arkadaşlar benim bu bellek" KINGSTON 8GB ŞİFRE KORUMALI DÖNER KAPAKLI USB BELLEK DT101C/
    ben bu beleği biçimlendirdim.Biçimlendirdikten sonra o şifre koruma özelliği de kayboldu.internette çok aradım.bu özelliğö geri getirmek için bulamadım.ingilizcem de olmadığı için yabancı sitelere de bakamdım.belki birinizin flas belleği de bundandır.onun içindeki şifre korumasını etkinleştirmek iç,n programı nerden buluruz
    ayrıca kingstonun müşteri hizmetlerne de ulaşamaıyorum.destek hattı yerindde de yurtdışı numaraları var.
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.