Şimdi Ara

U.S. Robotics modem kullanan arkadaşlar, modeme nasıl şifre veriyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • U.S. Robotics 9106 modem kullanan arkadaşlar, modeme nasıl şifre veriyorsunuz? Başkalarının doğrudan bağlanmasını istemiyorum. Bağlanmak istediğinde şifre ile karşılaşsın, bunu modem üzerinden nasıl ayarlarız. Ayrıntılı açıklama rica ediyorum.

• aynı konu için bende topic açtım bende bekliyorum. saygılar..

• sizin modeminizde usr------ kaç yazıyor ?
  • Ben modemin altına baktım ''usr'' diye birşey yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: barbakan

Ben modemin altına baktım ''usr'' diye birşey yok.

bu etikete benzer bişey yokmu yada kutusundada olabilir.
    çünkü sitesinden aldım bu resmi
  • Kutusunda şöyle bir numara var ''usr999106'' ama bu modemin modeli. Neden bu numaralara bakıyorsun anlamadım?
  • kullanma klavuzunu indirip size yardım edecemde
    bugün geç oldu belki yazamam ama yarın kesin yazarım
  • http://www.usr.com/support/9106/9106-tu-ug/wui.htm#wirelessap
    alın bakalım tepe tepe kullanın
    burda yazıyor hemde turkçe
  • Arkadaşlar benim kullandığım şifrelemeyi kısaca özetliyim.Modemin web ayarlarına girince wireless-ap adı altında security seçeneğinde network aut.'ını ben wpa-psk seçtim. Data encr. TKIP yaptım.Pre-shared key'i oluşturdum.Altındaki group rekey internal i default 0 değerinde bıraktım.Ondan sonra apply ettim.Yalnız bu işlemleri wireless bağlantıdan yaparsanız modem sapıtabiliyo.En garantisi ethernet kablo ile yapın.Ekstra güvenlik istersenizde mac filter 'da mac adresini tanımlayarak sadece kendi adresinizi allow edin.Network onayını, bağlandığınız pci kart-pcmcia kart yada mini pci kart aygıtlarının programlarında 1 kez tanımlarsanız,bundan sonra otomatik olarak bağlantı kuracaktır.
  • Arkadaşlar çok çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.