Şimdi Ara

U.S POLO AYAKKABI 71.96 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ali222

Polo Ralph Lauren çakma o zaman. Us polonun logoyu çalmış

Alıntıları Göster

Bu mantıklı bu çıkarım doğru. Demek ki neymiş bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak lazımmış.

• Türkiyedeki polo fason üretim dandik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sene önce polo yaka tişörtünü almıştım halen giyiyorum. Tekstil ürünleri çok kaliteli ama Ayakkabıları nasıldır bilmiyorum.

• U.S Polo'ya LCW kalitesi diyen taş olur..

Botunu aldım 3 yıldır kullanıyorum. Spor ayakkabı aldım büyük geldi, bot numarasıyla aynı değilmiş iade ettim. Uzun kollu polo aldım 3 yılı devirdi. Kısa kollu aldım 2 yıl giydim rengi gitmeye başladı (yazın güneşten)..

Bu kadar uzun ömürlü LCW ürünü gösterin tamam diyeyim..

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Bu kadar benzer isim ve bu kadar neredeyse aynı logoyu kullanan ikinci bir firma birinci firmanın daima çakmasıdır

Başka logo mu kalmadı ?

Polo kardeşler arasında anlaşmazlık çıkınca küçük kardeste kendine us polo adını koyar. Öz Polo gibi bişey demek bu. İkisi de orijinaldir esasında.

• Eskiyi bilmem ama güzel tasarımlara rağmen ayakkabıları çok kötü. 15 günde patlamıştı son aldığımız. 130'a almıştık şimdi 70 lira. Düştüğü fiyatlardan belli zaten. Kinetix'te aynı fiyata satıyor. Rahatlığı olmasa da bir tık daha kaliteli. Asıl polo bu arada polo by ralph lauren markası ile satılıyor. Alakası yok bizdeki ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucid dream -- 10 Ekim 2020; 19:21:59 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.