Şimdi Ara

TYT Test Kitabı Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10. sınıfı bitirdikten sonra 9. sınıf Matematik ve FKB bitirip TYT çalışacağım. Hangi kitapları önerirsiniz ? Özellikle matematik ve paragraf için. Ayrıca FKB'nin bir arada olduğu, Sosyal'in bir arada olduğu kitaplar da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kwanon -- 6 Mart 2021; 22:59:32 >

• Up
  • Paragrafta limit kronometre alma da ne alırsan al. Ama yenisi çıkmış sanırım onun hakkında bilgim yok.

Paragrafiks i öneriyorlar ben çözmedim

Orta düzey olarak Bilgi sarmal ve Jet paragraf alabilirsin. Ama onlardan önce bi tık kolay kaynakla başlamanı öneririm
  • Bu dediklerin sadece paragraf için mi ?
  • Kwanon K kullanıcısına yanıt
    Yep
  • Peki diğer saydıklarım için ne önerirsiniz ?
    9.sınıf kaynak alma bence direkt tyt başla
  • Aha yine sen :) Benim konuyu hatırlıyorsundur. Hani 9. sınıf 2. dönem hiç yoktu, 10. sınıf tastamam olacaktı. Yaz tatili ve ondan önce boşa çıkan 20-28 gün için ne çalışayım diye sormuştum.
    9. sınıf kitaplarim da var ama cozulmemis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kwanon -- 6 Mart 2021; 23:21:18 >
  • Hatırladım hatırladım. 9.sınıf kimsenin tastamam değil zaten sakin ol. Çok kasıyorsun gibi geliyor bana
  • Ya kasmak zorundayım, hedef büyük. Aslında bu durum hoşuma da gitmiyor değil :)
  • Benim hâlâ kafam karışık. Neyi ne zaman cozecegim oturtmam lazım.
  • türkçe limit

mat klasik istiyorsan eis ve karekök, yeni nesil sorular içersin diyorsan 3d ve 345

geometri karekök tyt

• Knk beni dinle pisman olmazsın

Kimya Palme 345
    Fizik Eğitim Vadisi 345n
    Biyoloji biyotik 3D
  • Kimya Aydın
    Biyoloji Aydın
    Fizik Çap fasikülleri. İşlem çözmeden yorum yapamazsın
  • TYT'ye yeni başlayacağım için alacağım ilk kaynakların zor olmasını istemiyorum.

Edit: Rica etsem şu konuya da bir göz atar mısınız ? https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/148195210

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kwanon -- 7 Mart 2021; 9:30:39 >
  • Up
  • biyoloji icin biyotik yazanlari dinleme tyt fende palmeden şaşmamak lazım

Hocam baya bir kitap almışsın zaten çaplar falan işini görür fazla zor kaynaklar değiller, yine de tyt kaynağı olsun diyorsan:

Türkçe için Fen Bilimleri kolay ve öğreticidir

Matematik için EİS eski basım (2019) soru bankası kolaydır konu çalıştıktan sonra çözülebilir

Geometri için Karekök TYT soru bankası kolaydır

Kimya için Palme veya Bilgi Sarmal

Fizik ve Biyoloji için pek bir bilgim yok

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.