Şimdi Ara

TYT Bölümünü engelliyorum ama işe yaramıyor? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ahahah oğlum ben şu anda ünideyim zaten eğer İstanbuldaysan gel seni de sokayım 1-2 ortama.ama yanımda cin ali gibi kalıp kendini kötü hissedebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinavla ilgili konusun bisey diyen yok. giriyorum anasayfaya birisi yazmis polisten mesaj geldi diye 100 kisi de one cikarmis nolmus diye bi girdim coluk cocuk bos yapmis basiyorum kufru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fitzgeraldİs

Ahahah oğlum ben şu anda ünideyim zaten eğer İstanbuldaysan gel seni de sokayım 1-2 ortama.ama yanımda cin ali gibi kalıp kendini kötü hissedebilirsin
    senin gireceğin tek ortam cafelerde maden suyu içip saatlerce kalkmayan ezmelerin ortamı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Communism

Troller her sene vardı , onlara mahal vermeyeceksin abi bu kadar basit
    Troller birbirlerini boostluyor zaten, o konuları gerçek forum sakinleri çıkartmıyor tepelere, herhangi bir anasayfaya düşen konuya bakın 10 mesajı geçen adam sayısı 2 falandır Kendi adıma o konulara yorum yazmıyorum ve 20 gündür sadece tavsiye isteyenlere yardım konularındayım
  • Fitzgeraldİs F kullanıcısına yanıt
    Çok büyük gerizekalısın birader
  • Garson bey bana bi tane çörçil yollar mısın
  • Cidden yeter artik,sayin @gun,bu liselileri ve forumunu engelleyebilecegimiz secenek

getirmeniz sizin faydaniza,yoksa tamamen liselilerle basbasa kalacaksiniz.

• Bölümü nasıl engelleyebiliriz yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fitzgeraldİs

tyt/ayt forumu dh'nin gururudur.şu ana kadar gerek türkiye 1.'si çıkarmıştır gerekse türkiyenin en prestijli bölümlerine ve üniversitelerine yüzlerce öğrenci göndermiştir.

konu dışında ise daha kasiyerden para üstünü almaya utanan beta tipler kaynıyor ahahahah siz bunlarla uğraşırken biz üni çimlerinde hayalinizde göremeyeceğiniz şeyleri
    DH tyt/ayt bölümü ilk 100'e 1000 kişi sokarak rekor kıran gurur kaynağı bölümümüzdür değil mi hocam?

• :)))))) o kadar destek forumu attım konuyla alakalı, bölüm gizlenmiyor açtıkları konular gizlenmiyor diye geri bile dönmediler :)))))))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.