Şimdi Ara

TYT Bölümünü engelliyorum ama işe yaramıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bıkkınlık geldi artık aylardır saçma sapan konularla işgal ettiler forumu iqsu düşük arkadaşlar.

Bölümü engelliyorum hiçbir işe yaramıyor konular anasayfada gözükmeye devam ediyor. Aynı şekilde geçen canım sıkıldı girdim tek tek konuları gizledim ama yine bir işe yaramadı eskiden konuları gizleyince anasayfaya düşmezdi.

Bu sıkıntıyı nasıl halletcez?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiro Battousai -- 26 Temmuz 2018; 13:8:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tyt/ayt forumu dh'nin gururudur.şu ana kadar gerek türkiye 1.'si çıkarmıştır gerekse türkiyenin en prestijli bölümlerine ve üniversitelerine yüzlerce öğrenci göndermiştir.

konu dışında ise daha kasiyerden para üstünü almaya utanan beta tipler kaynıyor ahahahah siz bunlarla uğraşırken biz üni çimlerinde hayalinizde göremeyeceğiniz şeyleri
  • Sağ üst köşeden çarpıya basıyoruz.
  • IQ'su düşük olan diye hitap ederek nereye varacağını düşünüyorsun ? İnadına öne çıkarmak istemediğim konuları bile öne çıkarıyorum sizin gibi tipler yüzünden.
  • İyi tamam da neden hakaret ediyorsun ? İnsan gibi yazabilirdin
  • Sırf siz ilgilenmiyorsunuz diye saçma sapan konular mı oluyor? IQ nuz 180 heralde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tyt/ayt forumu dh'nin gururudur.şu ana kadar gerek türkiye 1.'si çıkarmıştır gerekse türkiyenin en prestijli bölümlerine ve üniversitelerine yüzlerce öğrenci göndermiştir.

konu dışında ise daha kasiyerden para üstünü almaya utanan beta tipler kaynıyor ahahahah siz bunlarla uğraşırken biz üni çimlerinde hayalinizde göremeyeceğiniz şeyleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fitzgeraldİs

tyt/ayt forumu dh'nin gururudur.şu ana kadar gerek türkiye 1.'si çıkarmıştır gerekse türkiyenin en prestijli bölümlerine ve üniversitelerine yüzlerce öğrenci göndermiştir.

çimlerde yatacağınızı sanacak kadar hayalcisiniz tiplere gel. gidin şu nete kaç k gelir gelmez diye birbirinizi yiyin düşük iqler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiro Battousai -- 28 Temmuz 2018; 11:11:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Simon Petrikov

İyi tamam da neden hakaret ediyorsun ? İnsan gibi yazabilirdin
    insan değil onlar

• quote:

Orijinalden alıntı: selocang

Sırf siz ilgilenmiyorsunuz diye saçma sapan konular mı oluyor? IQ nuz 180 heralde.
    son 1 ayda anasayfaya en az 100 tane sıralama tahmini konusu düştü.diğer aşırı saçma konuları saymıyorum bile. sen bu konuların gerekli olduğunu mu düşünüyorsun?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.