Şimdi Ara

Tyt bitmeden ayt başlanır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam ozaman yazın 3 ay boyunca ayt matematik çalışıp yanında da tyt eksik konularını bitirsem nasıl olur.Su an ramazan dolayısıyla ortalama 4 saat çalışıyorum.Yazın bunu sahada arttırmayı düşünüyorum.Birde tyt sosyali ne zamana bırakmalıyım.Tesekkurler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KarFırtınası28 K kullanıcısına yanıt

olur hocam güzel olur zamanla arttırırsınız çalışma saatlerinizi, sosyale son ay baksanız da olur. güvenmiyorsanız son 2 ay kala bakın.

• Hocam birde ayt matematik ilk defa baslicam hangi kitabı önerirsiniz bu arada hedef neydi sizin ?

yok hocam arkadaşa demiştim ben onu siz bi sb daha çözün isterseniz tytden aytye ucundan başlayın
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam 👍

345 + karekök

hedef marmara ceng

• İnşallah istediğiniz yerlere gelirsiniz hocam.Size 345 i alıp tek başına mı cozemeliyim yoksa 2 soru bankası üzerinden mi gitmeliyim .Bu konu hakkında hiç bir bilgim yok

hocam önce 345i alın yavaş yavaş ilerleyin, video izleyerek falan.

hatta size şöyle diyim;

ilk olarak anlatımını beğendiğiniz ancak temelden anlatan bir hoca bulun ve onunla beraber temel atın.

ardından dinlediğiniz konuyu bir de eyüp b den dinleyin.

ardından 345 soru çözümüne geçin ve çözebildiğiniz kadarını çözün.

çözemediğiniz sorular olursa geçin ve sonraki gün tekrar deneyin veya 5dk sonra da deneyebilirsiniz size kalmış ancak her halükarda çözüm videosunu izlemeyi en sona saklayın.

eğer sorularda bazen kalem oynatamayacak seviyeye geliyorsanız eyüp bnin kazandıran yorum serisini izleyin.

bunları yaptığınızda trigonometriye falan ulaştığınızda karekök ayt alın.

ilk konudan itibaren çözmeye başlayın ve bir yandan da 345ten yeni konular öğrenerek yavaştan ilerleyin.

limit türev integrale gelince denemelere başlayın ve tekrar yapın bol bol soru çözün.

geometri hakkında çok bir şey diyemiyorum çünkü geometrim pek iyi değil.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.